BT a těhu. Otěhotněla jste při nízké BT?

nat
21. led 2020

Milé maminky,než jsem dala tento příspěvek samozřejmě jsem hledala ale nenašla jsem odpověd 🙂Jsem po biochemickem těhu a snažíme se znovu,měřím BT ale prostě mám pocit ,že ovu nebyla,přesto se chci zeptat zda jste třeba neměla něco podobného BT prostě nízka a otěhotněla jste?děkuji za odpověd 🙂

petula.bir
21. led 2020

Ahoj, máš nějakou aplikaci kam zaznamenáváš teplotu? Většinou aplikace graf vyhodnotí 🙂
Mě vždy teplota stoupla o cca 0,2-0,5 a držela se nahoře.

ja_osobne
21. led 2020

Tady můj tehu graf, pokud pomůže🙂

valerienatalie7
21. led 2020

Zdravím všechny 1.12.2019 jsem měla menstruaci celej prosinec jsem ale s přítelem neměla nic jelikož pracuje v zahraničí na túry a byl tam tedy celý měsíc
Takže další ms tedy 1.1.2020 bych měla dostat ms maximálně o dva tři dny později jenže nedorazila přítel tedy 4teho 5teho a 6teho to prostě udělal do mě takže tedy před tou ms která prostě do dneška nedorazila .. je možné že bych byla těhotná? Test jsem dělala ale negativní asi je brzo nebo za jak dlouho zkusit ? Dr.ma teď dovolenou proto se ptám tady .. bohužel své plodné dny neznám :D
A poslední otázka je ta že kdybych byla těhotná je automaticky císař ? Když mám za sebou už dva ? Děkuji a omlouvám se za Roman :D pokud vadí příspěvek smazu

petula.bir
21. led 2020

@valerienatalie7
Pokud jsi nedostala ms 1.1.2020 tak těhotenství už by na testu mělo byt dávno vidět. Nechráněný styk byl max. 6.1.2020 plus 14.dnů to je 20.1. a to už by na testu měla byt viditelná čárka. Nemyslím si, ze budeš těhotná, spis bych se přikláněla na jiný zdravotní problém.

valerienatalie7
21. led 2020

@petula.bir já právě nemyvam nějaké až tak dlouhé zpoždění max o 3dny to zpoždění dlouhý právě začalo až teď co to přítel udělal tak nevím ..jsem myslenkama asi vedle :D dr.ma dovolenou necelých 14dnu tak pak se tedy přesvědčím a nebo počkám do února jestli se menstuace pořád nedostaví udělám opět test a pak lékař ale děkuji za odpověď

petula.bir
21. led 2020

@valerienatalie7
MS se mohla opozdit i ze stresu “že se partner udělal do tebe” 😂
Myslím si, ze těhotná nebudeš jen proste psychika si s tebou hraje. Pokud by to trvalo ještě ten týden dojdi si k dr. ale rikej si, že je to v pohodě a dojdes si pro vyvolávačku na ms - mě to během par dnů ms vždy pustilo 🤣

nat
autor
21. led 2020

@ja_osobne skvele mooc dekuji 🙂 ale taky koukam neni nejaky vyrazny skok teplot🙂

nat
autor
21. led 2020

@petula.bir ano ano mam ale to mi ovulaci zatim jeste neukazalo,tak spis jen zjistuji zda je vubec neco takoveho mozne 🙂

terka80
21. led 2020

@nat graf ti jeste ovu nevyznacil?kolikaty dc jsi?muzes nam ho sem hodit jestli chces

nat
autor
21. led 2020

@terka80 vlozim 🙂

terka80
21. led 2020

@nat je prazdny mi ukazuje,vyfot ho pres mobil a dej s

nat
autor
21. led 2020

@terka80 aaa pardon ☹

terka80
21. led 2020

@nat troufala bych si rict ze ovu byla 16.1 aleale az doplnis dalsi 3 nadchazejici dny tak budem jisty.teplota ti musi jit ted nahoru.Mas tam pekne skoky teda 😁

nat
autor
21. led 2020

@terka80 Teri ze jo taky jsme si rikala 🙂 I podle priznaku me to tak prislo 🙂 No ja vim vubec tomu nerozumim uz jako 😀 😀 Ale jinak dekuji za radu muzu pisnout za 3 dny???? 😀 o radu

terka80
21. led 2020

@nat urcite napis budu cekat a rada poradim 😊

nat
autor
21. led 2020

@terka80 moc dekuju se z toho zblaznim uz :_D tak snad to bude jen stoupat 😀

vendelinka08
21. led 2020

@nat já bych tento graf ještě nehodnotila, ale osobně si myslím, že pokud teplota dál bude stoupat, tak ovulaci bych hodnotila na poslední den nízkých teplot a to zatím nevidím...takže se uvidí další tři Dny měření. Ale určitě to nebylo 16.1.

nat
autor
21. led 2020

@vendelinka08 dekuji za zpravu 🙂 Ja se urcite nepru a jsem rada za kazdy koment 🙂 Hold to bude tento mesic asi bez ovulace 🙂

valerienatalie7
21. led 2020

@petula.bir to právě že ne žádná psychika si semnou nehraje 🙂 v žádným stresu nejsem
Jen mě to zajímá jestli se to někomu už stalo otěhotnět před menstuaci.. a ano stalo se to dost ženským 🙂
Ale tady sem se dozvěděla akorát jak tu sou lidí s nazorama na nic !
Od toho je to skupina že se každej druhej může zeptat na co chce
Ale nic mi na tom k smichu určitě neprijde

vendelinka08
21. led 2020

@nat to je ještě brzy hodnotit, uvidíš fakt za pár dní, pak se to může zpětné vyhodnotit

nat
autor
22. led 2020

@terka80 tak dneska se to zvedlo na 36,8 keeez by to vydrzelo 😀

terka80
22. led 2020

@nat tak jeste dva dny at se zveda a ovu muzem na jisto oznacit 😉👍

nat
autor
22. led 2020

@terka80 jeeezis keeez by 😀 😀 ani nedospim 😀
dekuju vazne za rady

terka80
22. led 2020

@nat 😂😂 takhle presne sem na tom byla i ja u prvniho cyklu nemohla sem dostat dokud mi graf nevyznacil ovu a pak kdyz sem se blizila ke konci cekala pujde bt dolu prijde ms nebo zustane nahore a ja budu tehu

nat
autor
22. led 2020

@terka80 no ještě pár dní a snad bude dále stoupat nebo alespoň setrvavat😁😁

terka80
22. led 2020

@nat drzim pestiky

nat
autor
22. led 2020

@terka80 dekuju moc :-* 🙂

nat
autor
25. led 2020

@terka80 Hojky tak teploty akrualne na 36.9 a ovulace vyznacena mezi 20 a 21,1 ledna 🙂 Tak snad se to bude takhle drzet dale 🙂

terka80
25. led 2020

@nat drzim pestiky 🙂