• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bude lepší vibrogym? Jsem po revizi a plánujeme mimi

20. října 2016 
Ahoj holky, chci se zeptat byla jsem na kosmetice a kamoška mě zlákala k tomu, že bude kupovat nějaké dva stroje vibrogym + vacutherm. Vzhledem k tomu, že jsem po revizi a potřebuji přijít i na jiné myšlenky. Řekla jsem si jdu do toho. Od srpna se však chceme s mužem znovu začít snažit. Vacutherm je s infračerveným zářením a v těhu se nedoporučuje. Myslím, že by to asi byla blbost jít do toho když jsem po revizi a plánujeme znovu mimi.. Proto si myslím, že bude lepší vibrogym. Co myslíte?

Děkuji za rady.
14. čer 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Žádná nemáte zkušenost?
14. čer 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám zkušenost, ale nešla bych do toho :sweat_smile:
Spíš bych dělala nějaký sport, ty vibrace se mi pro/po otěh. nezdají moc vhodné.
14. čer 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem třeba cvičila ale jen př: na trenažeru. Tohle bych si netroufla. Když se opravdu snažím a nechci potratit tak bych zvolila na nějakou dobu jiné cvičení.
14. čer 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terinda a @pajab No, snažit se chceme až od srpna. V těhu to určitě neplánuji. Jen jsem chci vypadat hezky a taky zpevnit pánevní dno. http://www.klub-slunecnice.cz/power_plate.html Tady je moc hezký článek kolem toho. Píšou, že cvičit by se určitě nemělo v těhu, ale před těhu o tom nikdo nemluví :unamused: Už jsem se objednala na deset lekcí. Skončit bych měla 24.7... a plánované početí je od 31.7.
15. čer 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano tak to ano :slight_smile: určitě navadí. Já taky cvičila před otěhotněním. Jestli je všechno v pořádku tak můžete cvičit i v těhu ale určitě ne to co píšete a s mírou.
16. čer 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak vybrogym znám a pro me jako po cisaři absolutně nemožny ty vybrac sou tak silný že me bolí snad i vaječníky z toho a že by to melo nejakej efekt???se mi moc nezdá
16. čer 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ted co užu poradit lepší je power plate
16. čer 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodám Vibrogym Lotos, nový, PC 7700 Kč. Prodám za 5000 Kč. Rychlé jednání sleva.
20. říj 2016 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek