Budeme se snažit o mrňouska

szuzii
7. led 2018

Ahoj, kdo se letos začíná snažit o mrňouska? Já dobírám poslední platíčko antikoncepce, pak mě čeká více než půl roční očista organismu, protože manžel bude pryč, ale od podzimu se začneme snažit 🙂 Už se nemůžu dočkat. Jak jste na tom vy?

kaitinka
9. led 2018

Ahoj. My s manzelem se snazime uz temer dva roky formou "nechame to nahode". Bohuzel zatim nic.. Tak jsme to hned na zacatku noveho mesice zacali resit (ja zacala pit caje, brat listovku a podobne a take vic "sexujeme"). Vcera u me nejspis probehla ovulka (nemerim bt ani netestuju OT), tak ted asi bude dalsich cca 14 dni napinavych jestli se zadarilo nebo ne. 🙂

selendra
9. led 2018

Ahoj, my jsme se začali snažit v prosinci, tak uvidíme. Ted už jsem asi 8DPO a bolí mě prsa.

misak48
9. led 2018

Ahoj. Já jsem po revizi v prosinci v 9tt. Příští týden jdu na kontrolu a budu se domlouvat s lékařem, kdy nám dovolí se pokusit znovu. Počítám, že tak někdy na jaře bychom to začali zkouset...

jaaaninda
9. led 2018

Prášky jsem vysadila už před rokem. Od léta to už víc řeším, mám problém s cykly. V prosinci bohužel revize po zamlklém těhu. Každý doktor ohledně snažení po revizi říká něco jiného, tak piju kontryhel na podporu sliznice a čekám na ovu (ta bude stejně az tak za měsíc až dva nejspíš )..

szuzii
autor
9. led 2018

@kaitinka Já jsem si taky říkala, že to nebudeme hrotit, necháme to náhodě a že nebudu nic měřit ani brát. Ale uvidíme až se do toho pustíme jestli ,,nezcvoknu,, 😀 Tak ať se daří.

szuzii
autor
9. led 2018

@selendra To je super, tak přeju hodně štěstí ať se daří. Já už se nemůžu dočkat.

szuzii
autor
9. led 2018

@misak48 To mě mrzí, tak přeju ať se zadaří co nejdříve hned jak to bude možné.

szuzii
autor
9. led 2018

@jaaaninda Tak to je mi líto. Doufám, že se to brzy spraví a brzy se zadaří. Přeji hodně štěstí.

kaitinka
9. led 2018

@szuzii kdyz jsem se nezcvokla ja, nezcvoknes se ani ty 🙂 chce to hlavne trpelivost 🙂 je pravda, ze jsme to zacali resit ted od noveho roku, ale spis formou bylinek a vitaminu. Vcera jsem mela.mit ovu, tak uvidime zda se zadarilo nebo ne. MS ma dorazit cca za 14 dni

szuzii
autor
9. led 2018

@kaitinka Tak to doufám 😀 Uvidíme jestli budu dost trpělivá, protože už teď sem netrpělivá 😀

kaitinka
9. led 2018

@szuzii to ja byla taky, ale pak jsem musela resit to, pak ono.. A myslenky na to odesly samy od sebe. A i kdyz se vratily, uz to tolik nevnimam a spis premyslim jak dosahnout vytouzenych //. Jde to na to myslet, ale pritom ne moc 🙂

szuzii
autor
9. led 2018

@kaitinka Je pravda, že začínáme stavět, tak třeba na to chvíli nebudu tolik myslet 🙂

kaitinka
9. led 2018

@szuzii uvidis ze jak zamestnas mozek, nebudes na to tolik myslet jako do ted. 🙂

szuzii
autor
9. led 2018

@kaitinka Tomu věřím 🙂

teate
9. led 2018

Ahoj. My letos také. 🙂 Teď měřím ovulaci, ať vím. Beru listovku, progesteron a zhruba v květnu na to vlítnem. 🙂

kaitinka
9. led 2018

@szuzii to ja spis premyslim ted nad tim, jestli u me opravdu vcera probehla ovulka nebo ne. BT nemerim ani nezkousim OT, ale vcera jsem mela hojny vodovy a jakoby kluzky vytok spojeny s bolesti v podbrisku, tak dle nazoru holek na jine diskuzi to na ovulku vypadalo. Meli jsme vcera i predevcirem styk s manzelem, tak uvidim jestli z toho neco bude

szuzii
autor
9. led 2018

@teate Jéé, Vás/Tebe si pamatuju z Beremese 🙂 Tak to je skvělý.

szuzii
autor
9. led 2018

@kaitinka Tak to budu držet pěsti aby to vyšlo 😉

kaitinka
9. led 2018

@szuzii dekuji moc 🙂 ale stejne to asi nezjistim driv jak za deset dni ne-li dyl 🤔

szuzii
autor
9. led 2018

@kaitinka Budu na Tebe myslet 😉

misak48
9. led 2018

@szuzii Díky 🙂 ještě to budeme muset pořádně promyslet... Mimčo, o které jsme přišli bylo neplánované, ale moc jsme se na něj těšili. Hned po potratu jsem byla přesvědčená, že půjdeme do dalšího okamžitě, teď už emoce trochu ustoupily a začínám mít pocit, že bude lepší ještě třeba půl roku počkat, ať v klidu dostuduju a nestátnicuju těsně před porodem 😃 Ale určitě se začneme snažit ještě letos... Momentálně ale nedočkavě vyčkávám (na rozdíl od většiny holek tady) MS, protože bez té to nepůjde... už jsem skoro 6 týdnů po a pořád nic...

kaitinka
9. led 2018

Dekuji moc 🙂 do te doby budu asi hodne netrpeliva 😅 MS by mela prijit cca za 13 dni, tak uvidim

szuzii
autor
9. led 2018

@kaitinka Tomu věřím, to čekání je nejhorší.

szuzii
autor
9. led 2018

@misak48 Tak ať se rozhodnete, tak či tak, tak na vás budu myslet 🙂 Hlavně ať se konečně dostaví ta MS.

miskakaspice
9. led 2018

Ahoj holky, my se snazim uz dyl, ale do noveho roku s cistym stitem a treba tady
najdu nekoho s podobnym problemem. Toto je moje prvni zkusenost s nejakou takovou diskuzi 🙂 takze jo, my cekame uz docela dlouho, mela jsem gynekologa, ktery me totalne zanedbal, az kdyz jsem presla k jine gynekolozce, tak jsem zjistila dle odberu krve a ultrazvuku ze mam syndrom PCO 😞 tim padem se samozrejme vse meni a ja vim, ze to jen tak jednoduche nebude... ted jsem prvni mesic v lecbe hormony a uvidime, co se bude dit 🙂 bohuzel neprizni osudu jsem tento mesic mela v dobe ovu kvasinkovy zanet 😃 nekdo nam teda asi opravdu preje. Ale tesim se a hlavne verim, ze to tento rok vyjde! 🙂

misak48
9. led 2018

@szuzii Díky 🙂 budu vám taky držet palce, ať se vám zadaří co nejdřív, až budete chtít 😉 Tyjo a jak vydržíš půl roku bez manžela? To si vůbec neumím představit...

@miskakaspice tyjo to mě moc mrzí... Ale hlavně, že se na to nakonec přišlo. Jak jsi pojala podezření, že je gynekolog špatnej?

miskakaspice
9. led 2018

@misak48 Tak jeste to nic neznamena, je hodne zenskych co to maji a otehotnely normalne, treba jen s podporou hormonu.. tak snad budu jedna z nich 🙂 Chodila jsem k nemu cca rok s tim, ze mam porad nepravidelny cykly, porad jsem k nemu chodila na “vyvolavacky” on mi delal ultrazvuk, nikdy! za celou dobu nikdy! mi nevzal krev a proste na to neprisel.. Nova doktorka mi hned vzala krev a pojala podezreni na PCO hned po prvni navsteve..

szuzii
autor
9. led 2018

@misak48 Bude to těžké a dlouhé, ale bude se to muset zvládnout 🙂

misak48
9. led 2018

@miskakaspice Tak snad hormony zaberou a brzy se zadaří 🙂 Snad ti i nová dr pomůže se dostat trochu do pohody. Já teď taky měním. Stará gynekoložka mi snad nic nezanedbala, ale při tom potratu byla tak necitlivá, že už jí nemůžu ani vidět...

miskakaspice
9. led 2018

@misak48 Tak doufam v to, ale uvidime, co me/nas jeste ceka.. joo doktori to je kapitola sama o sobe jako 😃 ja jsem ted stastna, ze jsme sla k mlade doktorce, ktera s tim chce neco delat.. ma zkusenosti z CAR takze tim lip 🙂