Budeme se snažit o mrňouska

szuzii
7. led 2018

Ahoj, kdo se letos začíná snažit o mrňouska? Já dobírám poslední platíčko antikoncepce, pak mě čeká více než půl roční očista organismu, protože manžel bude pryč, ale od podzimu se začneme snažit 🙂 Už se nemůžu dočkat. Jak jste na tom vy?

teate
10. led 2018

@szuzii No jó, my jsme všude. 😀 Hrůza, co? 😀

adrianapetrova
10. led 2018

Krásný den, také se chystáme začít snažit od září. Připravujete se nějak předem na otěhotnění? Nějaké vitamíny apod.?

misak48
10. led 2018

@adrianapetrova Já bych určitě šla do kyseliny listové 🙂 jak jsem první neplánovala, tak jsem jí začínala brát až někdy v 5 tt a pak jsem si vyčítala, jestli jsem tomu potratu třeba nemohla předejít, kdybych jí brala včas... V lékarně je k dostání normálně samostatně, ale prý tam může být problém, že někdo jí nedokáže správně naštěpit a pak jí to tělo nevyužije. Takže mi kamarádka poradila, že prý je lepší brát jí rovnou štěpenou, ve formě tzv. folátů. Ta se u nás ale samostatně koupit nedá, je pouze jako jedna ze složek některých vitamínů (myslím, že pouze Superfolin, Femibion a GS Mamavit). Vyjde to potom trochu dráž... Jestli štěpím nebo ne nevím, testy mi nikdy nikdo nedělal, ale už nechci nic podceňovat, takže beru radši tu štěpenou...

szuzii
autor
10. led 2018

@teate Ale vůbec ne 🙂 Je to fajn, když člověk vidí ,,známé,, tváře.

@adrianapetrova Chtěla bych trochu změnit životní styl k lepšímu 🙂 ale jinak sem taky přemýšlela o té kyselině listové.

misak48
11. led 2018

Holky já sem prostě musím napsat. Po tom co jsem si od svých 11 let s tou mrchou vše vytrpěla bych nikdy nevěřila tomu, že můžu spojení "jsem strašně šťastná" a "dostala jsem to" napsat v jedné větě, ale fakt jo. Jsem od rána v takové euforii, že mám chuť to vykřičet do celého světa. Takže zítra přesně 6 týdnů od revize a konečně je tady nový začátek 🙂 příští pátek mám kontrolu u dr, tak se mi tam půjde s lehčí hlavou, když s ním budu moct konkrétně řešit, kdy se budeme moct začít snažit 🙂

szuzii
autor
11. led 2018

@misak48 Tak to je úplně skvělý 🙂 Z toho mám opravdu radost.

misak48
11. led 2018

@szuzii Díky moc 🙂 já ani netušila, jak moc mě to vezme 😀

kaitinka
11. led 2018

Holky, tak nevim jestli to u me neni jen vsugerace nebo vnitrni pocit ze se konecne zadarilo i kdyz jsem byla vcera jen 2 DPO, ale vcera skoro cely den jsem mela chut studovat a cist si vse co se tyce vyvoje prcka od vajicka az do "finalni podoby", cetla jsem si co vse me v tehu muze cekat a podobne.. Pritom jsem to nikdy nijak extra neresila. A tak si zacinam rikat, jestli jsem se nezblaznila.. 🤔😖

teate
15. led 2018

@misak48 To je nádherná zpráva! 🙂

verunka_
Autor odpověď smazal
Zobraz
verunka_
16. led 2018

Holky, přeji všem krásný den 🙂 ráda bych se k vám přidala, v květnu máme svatbu a nějak ke konci prázdnin bychom se chtěli začít snažit 🙂 minulý týden se narodila neterinka, je úžasná, nejradši bych začala "pracovat" na miminku hned 😀

szuzii
autor
16. led 2018

@verunka_ Vítej 🙂 Gratuluju, ať se svatba a vše vydaří jak si přejete 🙂 Také bych mrňouska chtěla hned 😀 Snad ještě chvíli vydržím.

szuzii
autor
16. led 2018

@verunka_ Vítej 🙂 Gratuluju, ať se svatba a vše vydaří jak si přejete 🙂 Také bych mrňouska chtěla hned 😀 Snad ještě chvíli vydržím.

kaitinka
16. led 2018

Ahoj holky. Dnes jsem 8 DPO a mam nutkani si jit koupit testiky 😅 zkusim ale jeste vydrzet dokud to pujde. Jinak nevim proc, ale dopoledne jsem mela divny pocit v podbrisku, nevim jak to popsat.. No jako by mi tam litalo milion malinkych motylku.. A ted me v nem slaboulince poboliva..

misak48
16. led 2018

@kaitinka To je strašné, jak se ten čas najednou vleče, co? Moc držím palce, aby to všechno bylo dobré znamení 🙂 Já se snad nedočkám páteční návštěvy doktora... Chci s ním probrat, kdy se budeme moct začít snažit. Ještě minulý týden jsem byla přesvědčená, že vydržím aspoň do března nebo dubna, ale teď to vidím spíš tak, že to zkusíme hned jak mi to dovolí... Pořád na to totiž myslím...

kaitinka
16. led 2018

@misak48 Take ti drzim palecky at se ti zadari a vyjde vse tak jak si prejes 🙂 me dnes boli podbrisek jako pred MS, coz me takhle nikdy predem nebolel.. Tak doufam ze nedorazi uz. Ocekavam ji za 6 cca

charlottelotta
16. led 2018

Ahoj holky, ráda bych se také přidala. Mám za sebou zamlklý potrat s revizí v prosinci, teď čekám na MS, zatím to nevypadá, prý tak klidně ještě za 2 týdny. Pak se chci hodit do klidu, míň pracovat a být víc v pohodě, protože ty stresy, co jsem teď měla, to tomu určitě nepřidalo a chceme to zkusit ještě jednou v létě a snad do podzimu se zadaří, ráda bych jarní nebo letní miminko🙂

misak48
16. led 2018

@charlottelotta Ahoj, jak dlouho jsi po revizi? U mě to na MS taky pořád nevypadalo (netrpělivě jsem jí očekávala už od čtvrtého týdne) a nakonec přesně s koncem šestinedělí se dostavila 🙂

charlottelotta
17. led 2018

@misak48 Byla jsem 14.12., teď jsem byla minulý týden na kontrole a sliznice, že je stále nízká. Tak piju kontryhelový čaj a asi nebudu v klidu, dokud MS nepřijde. Na první kontrole po revizi mi ještě zjistili krevní sraženinu, takže to jsem byla v nervu, že půjdu znova, naštěstí se to pak vstřebalo. Teď čekáme na MS a pak mi změří HCG. Měla jsem ho totiž nějak hrozně vysoký vzhledem ke stavu toho plodu.
Já ani nemám pocit, že mám šestinedělí, nekrvácela jsem hned druhý den a celkově mi vlastně nic moc nebylo🙂

misak48
17. led 2018

@charlottelotta tak to já byla už 1.12. a MS jsem měla až teď o víkendu 🙂 ale závidím, že tě tak kontrolují. Mě moje doktorka na kontrole 14 dní po výkonu řekla, že dobře, že mám přijít až po první MS. Ale ani mi nedělala ultrazvuk... Bylo mi taky hned dobře. Spinila jsem asi 3 dny. Tak jsem zvědavá, na kontrolu jdu teď v pátek - ale už k novému doktorovi...

pavlina30
17. led 2018

My se snažíme už od Září 2017 od včerejška zobu Drmek tak uvidíme

fialka58
17. led 2018

My s přítelem chceme vyzkoušet první pokus v dubnu u moře 🙂 bude to naše první zkouška tak jsem zvědavá jak nám to dopadne, zatím se bojím těšit abych pak nebyla zklamaná, ale na druhou stranu doufám že nám to vyjde 🙂

charlottelotta
17. led 2018

@misak48 Ty jo, bez utz, to je docela frajerka. Kdyby mi nedělali utz, tak nevime o te sraženine a na to jsem dostala kapky a injekci...

misak48
17. led 2018

@charlottelotta taky jsem si právě říkala ☹ no nic, tenkrát jsem se nějak uklidnila (i s vědomím, že k ní už stejně nepůjdu), MS přišla v pořádku, tak teď prostě doufám v co nejlepší výsledek u nového doktora tento týden...

charlottelotta
17. led 2018

@misak48 Tak snad budes uplne Ok. Ja od listopadu byla na gynde pecena varena. Nechtela jsem revizi a tak jsme čekali, ale pak uz jsem toho měla dost a 12.12. jsem rekla, ze to uz hlavně chci mit za sebou. Pak jsem sla tyden po revizi a pak jeste dvakrát od te doby. Uz po me nechtějí ani platit 😂

misak48
17. led 2018

@charlottelotta Já chtěla taky mermomocí čekat, i když doktorka o tom nechtěla ani slyšet a už mě viděla na sále. Ale nakonec ještě než mi stihla vzít druhé kontrolní HCG tak jsem začala krvácet a bylo mi tak bídně, že pak už jsem to chtěla mít jen za sebou, abych mohla začít od začátku. Tak držím palce, ať ti ta MS taky brzy dorazí 🙂

misak48
19. led 2018

Holky tak já dnes u dr. dobré, děloha je po revizi a následné MS čistá. Každopádně s dalším těhotenstvím mám určitě počkat alespoň 2 cykly. Takže pokud to dobře půjde, mohli bychom se o mimi pokusit v březnu 🙂

charlottelotta
19. led 2018

@misak48 Já bych bývala asi nešla, ale doktorka mě poslala na konzultaci do nemocnice a tam to vyhodnotili jako anebryomolu a že to je časovaná bomba a kdyby to začalo blbě krvácet, že by z toho byl životzachraňující zákrok a tak jsem šla. Kdyby to vyhodnotili jako klasický zamlký potrat, dostala jsem "jen" potratovou pilulku. Už je pro mě měla dokonce doktorka v nemocnici připravený a pak to ještě šla konzultovat a prý že ne a klasická revize. Největší gól je ale to, že ze zprávy po té revizi vyplývá, že to mola nebyla, ale zamlklý potrat...
Jinak super, že ti to dobře dopadlo, já zatím čekám a žeru sladký, tak snad to bude brzy🙂

szuzii
autor
24. led 2018

Ženy já to sem musím napsat. Dneska sem si po 6-ti letech vzala poslední prášek. Pro vás možná nedůležitá informace, ale pro mě je to obrovský krok vpřed 🙂