Byla ovulace, nebyla, bude? Nebo testovat dál?

renes3
25. lis 2014

Jsem z toho jelen,přijde mi že ovu byla ale nevím jestli je možné abych po revizy měla ovu 2krát jednu necelé 2týdn po revizy a tohle je po 6ti nedělí,ale ještě bez menzes 😲 co myslíte,budu ráda za vaše názory,jo a také jsem špinila 24.11.včera před tím 22.-23.11.bolesti jako když to mám dostat a dnes nic
1test 19,11-slabé.
2t.21.11-slabé.
3t.23.11.možná byla?
4t.24.11.možná byla?
5t.25.11.přijde mi že dnes už slábne

renes3
autor
25. lis 2014

pro jistotu pojištěno sexíkem 22.11. a 25.11. kéž by to byla,ovu chtěla bych co nejdříve
Jo a ještě jsem měla 19.11.vyvolávačku,může to nějak ovlivnit?

klaaaara
25. lis 2014

Tak jsem to měla i já tento měsíc(první testovaný)holky mi k tomu psaly různé jedna, že ten nejviditelnější je pozitivní, jen je v testu málo barviva. Další, že jsou všechny negativní tak nevím. Pojistili jsme to taky(několikrát) tak uvidíme. Ale dnes jsem si dělala tt a negativní, jsem 11DPO ale cyklus mám delší. No ale na zázraky už nevěřím, takže se objednám k dr jestli vůbec ovuluju pro jistotu.

renes3
autor
26. lis 2014

@klaaaara já to tu také tak četla,jak píšeš každý řekne něco jiného,no ale dneska dorazila 1.mesnstruace po revizy a vyvolávačce,tak to asi nebyla ovu ☹ A je fakt,že testování po revizy bylo více tmavé,řekla bych že stejně červená čárka,takže tohle nejspíše ovu nebyla.To si určitě zajdi.dr.ti řekne ať jsi v klidu. Já už mám doma připraveno 10ks digi ovu testů a tam se ukžáe jen 1,nebo 2 plodné dny smajlík tak to bude jistota a začnu hned po menzes,tak nám držím palečky 🙂

annna79
27. lis 2014

Ahoj nemáte někdo zkušenost s ovu testama po ovu? Minulý čtvrtek jsem měla silné čárky na ovu tedy pozitivní a dnes po týdnu jen tak ze zvědavosti jsem udělala a byla čárka slabší , ale je tam.já myslela, že to má být bílé.Když jsem to dělala před ovulkou tak bilej byl.děkuji

renes3
autor
27. lis 2014

@annna79 slabá bude vždycky,musí začít sílit 😉