Byla už ovulace nebo ne?

abigail123
11. říj 2018

Ahoj všem,
Prosim prosím 🙏 o radu. Zkouším tento cyklus 🔁 ovulační testy a jsem z toho docela jelen.
Myslíte, že ovulace už byla, právě probíhá nebo ještě nebyla? Cyklus mám vždy 28dní, beru febimion, nosifol a od dr.mám od 21dc Duphaston.
Hlen a příznaky ovu jsem měla včera 16dc, ale nevím jestli nebyli vsugerované, protože se mi 15dc zdál ovulační test pozitivní. 🙈 😁 dnes se mi test zdá ale taky docela silný, tak já fakt nevím. 🤔

saminomimino
12. říj 2018

@alcar nevidíte na tom tehu zůstat ducha druhé čárky?já když na to teď cucim

saminomimino
12. říj 2018

@abigail123 zkuste test citlivost 10

alcar
12. říj 2018

@saminomimino no ono ani ta BT neni uplne jistota. Ja pracovala na smeny a vubec se to merit nedalo.

alcar
12. říj 2018

@saminomimino ja tam nevidim nic 😃

alcar
12. říj 2018

Zkusila jsem to ztmavit a podle me tam nic neni.

saminomimino
12. říj 2018

@alcar je to moc malá fotka ale na té první je tam duch

saminomimino
12. říj 2018

@alcar tak směny vadí to pak měřit nelze bohuzel

saminomimino
12. říj 2018

@alcar zkuste zítra desítkovy test na té první je fakt druhá čárka nebo blbnu ale já ji vidim

abigail123
autor
12. říj 2018

@saminomimino test je úplně bílý, opravdu. 🤔 Řešila jsem už ovu s dr.a proto mi dala Duphaston na případné udržení. Příští měsíc zkusím jiné testy a nebo tu folikulometrii. 🤔dnes byl ovu test znovu silný - stejné silné čárky. Ja jsem z toho opravdu jelen, myslela jsem, že pozitivní byl jen ten 15dc. 🤔

evamarusakova
13. říj 2018

Ahoj zdravím te. Já měla skvělou zkušenost s aplikací do mobilu. Název : Můj kalendář . Po tom co jsem přesně uváděla datum menses a konec menses, vždycky mi to samo počítalo ovulaci, ale je to věc individuální, tak těžko říct jak funguje tvoje tělíčko. Ahoj a hodně štěstí .

verusch
15. říj 2018

Ahoj mam dotaz vim ze je jeste brzo ale merim kratce bt a zajimalobyme vas nazor jestli si myslite ze ovulace byla

balogis
23. lis 2018

Ženy poprvé v životě dělám ovulacni test.10dc ,jestli moje tělo správně funguje,tak by měla sílit a nebo bude před ovulaci najednou čára stejně silná jako kontrolní?vůbec se v tom nevyznám ,tak me prosím "nesežerte"'cyklus cca 29,30 dní,dle aplikace by měla být ovulace cca 1.12 nicméně cítím vždy ovulaci o něco dříve než říkají tabulky a i obě děti se tak "povedly" na první dobrou.nesnazime se o dítě,jen chci vědět do budoucna,zda po operaci cysty "funguju" normálně.

sudylichozrout
23. lis 2018

@balogis vetsinou zesili behem 24 hodin. Slaba, slaba, slaba, silna (dalnice), slaba... Pripadne muze byt silnejsi den pred dalnici, pak dalnice a pak zase slaba.

balogis
23. lis 2018

@sudylichozrout dekuji děkuji🌼

balogis
28. lis 2018

@sudylichozrout takže teoreticky by následující dny měla být ještě silnější že?vím ze toto se bere ještě jako negativní když není čárka stejně silná jako kontrolní

sudylichozrout
28. lis 2018

@balogis je to uz uplne na krajicku 🙂 Mozna uz testem tu nejvyssi hladinu nestihnes zaznamenat, protoze to muze byt kazdou hodinou. Kazdopadne podle tehle intenzity bude ovulace behem dne, dvou.

balogis
28. lis 2018

@sudylichozrout děkuji za odpověď,testovala sem každý den cca ve 14:00 a dodrzela veškeré pokyny tak snad funguju🙏