Byla už ovulace nebo ne?

abigail123
11. říj 2018

Ahoj všem,
Prosim prosím 🙏 o radu. Zkouším tento cyklus 🔁 ovulační testy a jsem z toho docela jelen.
Myslíte, že ovulace už byla, právě probíhá nebo ještě nebyla? Cyklus mám vždy 28dní, beru febimion, nosifol a od dr.mám od 21dc Duphaston.
Hlen a příznaky ovu jsem měla včera 16dc, ale nevím jestli nebyli vsugerované, protože se mi 15dc zdál ovulační test pozitivní. 🙈 😁 dnes se mi test zdá ale taky docela silný, tak já fakt nevím. 🤔

veronika8808
11. říj 2018

Zkus tehu test

sudylichozrout
11. říj 2018

@veronika8808 proc tt, kdyz ma kratce po ovulaci?

sudylichozrout
11. říj 2018

@abigail123 myslim, ze byla ten 15DC...

p4vl4
11. říj 2018

Ty jo, tak tohle jsem ještě neviděla. U mě tam není jeden den nic, pak třeba dva dny jakože "něco", další den je to silné, a pak to zase zmizne. Koupila bych si jiné testy... 🙁

p4vl4
11. říj 2018

A další věc, ono se to má odečítat obvykle do 5 minut, takže tohle je trošku sbírka na nic. Můžeš si udělat foto 5 minut po a pak to s klidem vyhodit, leda se to časem jinak vybarví a mate tě to.

sudylichozrout
11. říj 2018

@p4vl4 jednoznacne pozitivni je jeden test, ten zbtoho 15dc. Zbytek detekuje normalni kolisani lh hormonu. Tyhle Wondfo testy jsou dobre, maji hodne barviva, takze pozitivni je skutecne pri silnejsi testovaci nez kontrolni carce. Treba Pepino by bylo nic, nic, nic a pak trochu.

abigail123
autor
11. říj 2018

@veronika8808 myslím, že je ještě hodně brzy, pokud ovu byla teprve ten 15DC 🤔

abigail123
autor
11. říj 2018

@p4vl4 testy se zbarví a zůstanou stejné po celou dobu takhle jak jsou. ☺

alcar
11. říj 2018

@abigail123 ja myslim, ze veronika8808 miri spis tam, ze ovulacni testy mas hodne silne...vlastne temer vsechny, coz je neobvykle. Takto byvaji zabarvene pri tehotenstvi.

abigail123
autor
11. říj 2018

@sudylichozrout Děkuji, snad toho 15dc fakt byla ☺

abigail123
autor
11. říj 2018

@alcar aha aha, tak to hned zitra ráno zkusím, děkuji za info 😉

alcar
11. říj 2018

@abigail123 samozrejme, asi je to pritazene za vlasy, ale fakt je zvlastni, ze mas ty testovaci carky takhle silne. Ja to tak nemivala.

abigail123
autor
11. říj 2018

@alcar To ano, podle ostatních testů, které jsem tu viděla je mám opravdu všechny hodne zbarvené. 🤔 To by byla opravdu radost kdyby byl těhu test pozitivní, ale myslím že nebude. Menstruace chodi normálně. 🤔

alcar
11. říj 2018

@abigail123 hele, zkus. Za to nic nedas (jen par korun).

balogis
11. říj 2018

Dej vědět✌🌼

abigail123
autor
12. říj 2018

@alcar @balogis Tak bohužel, nic bělejšího než můj test není. 🤔

balogis
12. říj 2018

@abigail123 není to citlivost 25 ?lepší je desítkovy,ale ano,toto je negativni test😕

abigail123
autor
12. říj 2018

@balogis Myslim, že ano. Je to 25. Ale výsledek je jasný.

saminomimino
12. říj 2018

jakože jste 15dc měla ovulaci dnes jste 17 dc a zkoušíte dělat těhu test?No to vždy výjde negativní to by se ani ještě vajíčko nedokutálelo do dělohy,nechápu nač ten těhu test?

abigail123
autor
12. říj 2018

@saminomimino Zkoušela jsem na radu, která se mi dostala zde. 😉 Chtěla jsem mít jistotu, když tu některé psali, že takhle hodně zabarvené ovu testy můžou značit těhu. 🙂

saminomimino
12. říj 2018

@abigail123 já bych si spíš začala měřit BT zda ovulace skutečně probíhá nebo si chodila k Dr na folikulimetrii pro potvrzení ovulace,teď vyčkat do ms

alcar
12. říj 2018

@saminomimino kdyz si prectes celou diskuzi, tak budes vedet proc tehu test. Jinak ano, mas pravdu, idealni by byla folikulometrie primo u lekare. Ja treba mela pravidelne pozitivni ovulacni testy a folikul nikdy zadny.

alcar
12. říj 2018

@abigail123 zkus se pristi mesic (pokud se nezadari) domluvit s lekarem, ze k nemu v dobe priblizne ovulace zajdes a hned budes vedet. O nasazeni Clostilbegytu jste se jeste nebavili?

balogis
12. říj 2018

@abigail123 tak zkuste ten desitkovy

veronika8808
12. říj 2018

@alcar právě proto jsem to psala. Takhle jsem je měla v srpnu. V den termínu MS duchove ne testu a digitální test + 1-2 bohužel ale ještě v ten den večer MS dorazila. Druhý den jsem jela na pohotovost protože mě hrozně bodalo v podbřišku (menstruacni bolesti to nebyli). HCG z krve pozitivni ale za další 4 dny už v normě takže to odešlo s MS

saminomimino
12. říj 2018

@alcar ani po přečtení mi to nedává smysl ten tehu test,paní uvádí že má cyklu pravidelně,takže proč by najednou měla ovulaci někde kolem 5dc a 17dc že by měla pozitivní test,spíš mi přijde dle těch testu že ovulaci ani nemá možná se o ní tělo snaží ale nedojde k ni

alcar
12. říj 2018

@veronika8808 to me mrzi. To bylo nejspis asi biochemicke tehotenstvi. ☹

alcar
12. říj 2018

@saminomimino jj, to je mozne. Ale treba kamaradka mela ms jeden mesic neobvykle kratce a slabe, neresila a pak zjistila, ze je tehotna. Ty ovulacni testy jsou tady na fotkach fakt zvlastni, ze jsou vsechny takhle silne, proto me napadlo, ze by to mohlo byt tehotenstvi. Coz neni, takze to vypada spis na nejakou (mozna) hormonalni dysbalanci. Nebo PCO, kdy hladina LH vystoupa, ale folikuly nikdy nedozraji.

saminomimino
12. říj 2018

@alcar zřejmě to nefunguje jak má,samozřejmě se mohou stát i u cyklu úlety,proto bych vyčkala do příchodu ms a hned další cyklus řešila s Dr,oni folikuly zřejmě dozrávají ale nepraskají,takže ovulace nikdy není,nebo teď nebyla ,a nebo byla kdo ví,já zrovna testům nevěřím,pro mě je hmatatelná jistota jen měření BT

saminomimino
12. říj 2018

@abigail123 možná mám halucinace ale není na tom testu náznak druhé čárky,duch?