Čárky na ovulačních testech v týdnu před ovulací nesílí

janiczka
3. lis 2013

Ahoj holciny! Nemate nektera fotku po sobe jdoucich ovulacnich testu? Treba je to normalni, ale carky slabnou a mizi a zase se objevuji v prubehu tydne pred ovu? 😨 Mela sem za to, ze budou carky silit, az do te doby nez budou dve stejne a nastane ovulace. Testy jsou poskladany od vrchu dolu, posledni je dnes, ovulace podle MS by mela byt zitra, pozitri. Diky snazilky kolegyne 🙂

janiczka
autor
3. lis 2013

A carky jsou tak slabe jako na fotkach.. Ja jsem z toho jelen 🙂

zlatelevizeedna
3. lis 2013

Nefunguje to tak, že by postupně sílily až po nejsilnější. Hladina LH v průběhu cyklu kolísá, což znamená, že klidně mohou být napřed silnější, druhý den slabší a třetí den nejsilnější - pozitivní😉.
A pokud nemáš cyklus absolutně pravidelný a 28 dnů dlouhý, na výpočet podle kalendáře můžeš rovnou zapomenout.

pellullinka
4. lis 2013

Ahoj,je to tak jak je napsáno nademnou. Mě třeba čárky na ovu testů silily,ale nemusí to tak být. Jeden den může být bílý a další den budeš mít krásně pozitivní. Jinak souhlasím i s tou ovulaci,pokud sis to nechala spočítat nějakým kalendářem. Já měla třeba ovulaci vždy až 19.-20.DC 🙂 Držím pesti

janiczka
autor
4. lis 2013

@zlatelevizeedna
@pellullinka holky moc dekuji, myslela sem ze nefunguju ´normalné ´ a vzteky uz dva bile testy vyhodila :D takze testuju dal, diky za rady, jsem zacatecnice :D 😨