Čerstvě po revizi a nový začátek

saminomimino
15. čer 2018

Ráda tu pokecám s někým kdo je na tom aktuálně podobně jaká já,nečekaný odchod miminka v 10tt a následná revize.Sdílet pocity i obavy ,těšení se na nové snažení a sdílení nadějí že se to už nebude opakovat,že zlé je vybrané.Já čekala páté miminko,neplánovaně a i jsem z kraje přemýšlela o potratu,než se mi vše po šoku urovnalo a miminko jsme přiali a neskutečně se těšili,i děti,vše šlo dobře až najednou na běžné kontrole miminku netlouklo srdíčko,prý se to stává,ale nikdo už vám neřekne jak těžké to bude a stále je,nikdy jsem neměla v těhotenství problémy,vždy zdravé a zdravým dítkem zakončené těhu,tohle mě tedy úplně semlelo.Dnes jsem 4 den po revizi a psychicky se zatím moc nezlepšuji......

mufinka26
18. čer 2018

Ahoj holky, dnes jsem měla první kontrolu po revizi u mé doktorky. Dnes je to přesně tři týdny. Sliznice je moc nízká, ale nečekala jsem to jinak. Vyfasovala jsem gyndopryl.. Budu ho brát odedneška deset dní a pak každý 16.-26.dc ... 🙂 Ukončila jsem i neschopenku, jen se musím trochu šetřit a posilovat pánevní dno. Jak v práci tahám těžký bedny, tak to mám tam dole celý povolený ☹

saminomimino
autor
18. čer 2018

@janadora Ahoj,no tak to jsme na tom velmi podobně,člověk to sotva příjme,už musí zpracovat,že umřelo,šoky hrozné,dnes jsem se vrátila do práce po týdnu od revize,no lehlé to není,když jsem zjistila že těhotná jsem a tak hlavní důvody proč to dát pryč byli práce a to že už se naplno věnuji koním svému životu spojeném i s dětmi co konečně povyrostli,chahcá jak mi to teď příjde směšné,koně mě netěší,návrat do práce byl spíš opruz,prostě se mi hodnoty úplně převrátili a dala bych cokoliv za to aby žilo.....Co děláš za práci?Je to strašná kravina,těhotenství není nemoc,když vše jde zjevně dobře,naco sedět doma a marodit?!Mám fyzivky náročnou práci a rozdělila jsem si vše,zkrátila úvazek a bylo mi dobře,co řešit,prosč sedět doma,zamlklé těhu je spojené se špatně se vyvýjejícím ploem,nebo z pohledu astrálního že duše miminka si to rozmyslela nebo že měla dáno se ani nenarodit,i my si to máme z nějakého důbodu prožít,ale mělo to být i kdyby i seděla doma,tímhle se vůbec netrap,já v každém dalším těhu už měl doma batole,práce nad hlavu,zvěř a nikdy jsme ani nezašpinila,je fakt že v totm těhu jsme dva dny slabě zašpinila,ale pryý je to z kraje běžné byla jsme asi 6tt a dál se vše vyvjelo jak mělo,až v 10tt ne,tak kdo ví zda to s tím souvisí....vím že u 4tého jsme jeden našla mikro špiněné ale malý na svět přišel bez problému,tak se drž a budete se pokoušet o miminko nakonec nebo to necháte zatím u ledu?

saminomimino
autor
18. čer 2018

@mufinka26 tý jo já jsme asi magor,já jsme v práci už po týdnu,taky tahám těžké věci,dělám na farmě,ale holky mi tedy moc pomáhají a těžké věci odtahají zatím za mě a po revizní MS už došla?asi je ještě brzy,to naskočí i ta sliznice,hodně pít kontryhle,fakt potom parádně roste,já mam kontrolu,když už nebudu krváce,tak za týden,tak jsme též zvědavá

saminomimino
autor
18. čer 2018

@simkaaac tohle je daleko horší,už bylo velké,moc mě to mrzí

saminomimino
autor
18. čer 2018

@akynce rok je fakt moc dlouho,radí se max 3 ,měsíce ale už ani to ne,klidně hned,ono tělo samo pozná zda to jde

saminomimino
autor
18. čer 2018

@janadora jo promin už vidím že se budete hned snažit,máme to stejně 🙂

radullah
18. čer 2018

Ahoj holky, ta já dnes 11tt a zamlklý potrat. Zítra se jdu objednat na revizi. Taky na běžné kontrole zjistili, že srdíčko už nebije. Já čekala druhé, už mám i vypouklé břicho, lidi to už na mě normálně poznávali..
Doktorka mi říkala, že defakto hned po šestinedělí a první ms už se zas můžem snažit. Nesu to statečně, taky už mi bylo 30 a věděla jsem, že s přibývajícím věkem se tahle šance zvyšuje. Ale teda doufala jsem, že si tenhle zážitek odpustím...

mufinka26
18. čer 2018

@saminomimino já bych šla bývala do práce taky dřív, jenže mě se strašně rozhodil tlak, takže bych tam mohla sebou jedině tak praštit. Já mám strašně nízkou sliznici, takže mrcha by byla v nedohlednu, ale já bez léku bohužel ms nemám. Musím posilovat pánevní dno, denně vozím na paleťaku 400kg masa, který mám pak x krát v ruce. Bedny jsou i po dvaceti kylech. Doktorka mi dneska řekla, že to mám s tý práce takhle povolený. Je fakt, že kolikrát jsem zvedla bednu a měla sem pocit, že mi snad praskla jizva, jsem po dvou císařích. Ale tak já mám cíl, ted si užiju dovolenou, v září bude další pokus a pokud ten nevyjde změním práci. Ráda bych se vrátila ke své profesi kadeřnice 🙂 A teď co holka chodí na učňák, mě to láká čím dál tím víc.

mufinka26
18. čer 2018

@radullah moc mě to mrzí, ale co čtu, tak jsi holka statečná ❤ určitě se po šestinedělí hned zadaří. Posílám ti veliké obejmutí

tasmyska
18. čer 2018

Chtěla bych Tě povzbudit. Já měla revizi ve 12tt těhotenství a znovu jsem otěhotněla hned za 2 měsíce. Vše bylo v pořádku a máme zdravého chlapečka ( skoro 3roky ). Teď už pomale finišuji s druhým těhotenstvím jsem v 25tt. Takže hlavu vzhůru. Po revizi to jde šup šup😀.

janadora
18. čer 2018

@saminomimino já dělám sestru v nemocnici. To je paradox, že holky, co by měly mít informace vynášejí právě takové soudy. To má pak člověk aj strach se tam vrátit. Jak dlouho tě bolelo po revizi břicho? Nemám se koho pořádně zeptat. Mě totiž pořád tak tupě bolí podřišek až k pupku a pak najednou vystřelí ostřejší bolest ve vlnach. už téměř nešpiním, tak se uklidňuju, že je to normální. Piju Kontryhel a ještě zobu Wobenzym, aby se urychlilo hojeni.

saminomimino
autor
18. čer 2018

@radullah Ahoj,a posílám moc moc síly,ať je to brzy za tebou,mě to tehdy semlelo hrozně a není to tak dlouho jen 14 dní a vím přesně jak se cítíš,přežít revizi,ta je bohužel taky dost psychciky náročná a pak už se hodí tělo i duši,já měla už hrozný pupek,jsem dost hubená tak na mě každý gram je vidět a lidi si hned všimli,teď jsem opět placka,moc na tebe myslím

saminomimino
autor
18. čer 2018

@tasmyska no prý je to po revizi pohnojené,tak uvidíme,někdy se toto pravidlo nepotvrdilo,každopáně držím palce do finiše ještě kus!

saminomimino
autor
18. čer 2018

@janadora no já jsme po revizi týden,pár dnů bolelo břicho jak na ms ale zlehka,krvácím už slabě a bčicho nebolí,ale to co popisuješ je spíše ve svalech a vazech,jak dlouho si po revizi?

saminomimino
autor
18. čer 2018

@janadora mě neřekli po revizi nic,absolutně ani to že je to jako 6ti nedělí,prostě jen nekoupat nzavádět nic do pochvy,informace jak prase

saminomimino
autor
18. čer 2018

@radullah my počkáme co po kontrole po revizi,když vše oki,a nebudu krvácet vrátíme se k sexuálnímu životu a děj se vůle boží,mě bude letos 33,polední dítko má 4 roky,a nebyl problém s ničím,stačí 4 roky a hned narazíme na poškozené vajíčko ale otěhotněla jsme tedy téměř jen otřením o manželovi trenky,tak tohle nám snad fuguje zatím dobře 😀 a snad teď donosíme i to dítko,napiš když ti bude mizerně i pak,určtě to chce dostat ze sebe ven

janadora
18. čer 2018

@saminomimino revize byla ve čtvrtek, takže 4.den, pokud počítám den revize, jako den 0. Já dostala uplně stejně informace- "do další kontroly (za 14 dnu od revize) sexuální abstinence, šetřit se a nekoupat se. a to je všechno. Při horečkách, velkem krvácení a velkých bolestech, kontrola dřív. No tak bolesti jsou, ale určitě bych neřekla, že velké.. A teď babo raď.

jajinka83
18. čer 2018

Ahoj. Já takhle potratila 3x po sobě. Na potřetí jsem čekala dvojčata a udrželo se jen jedno. Už další děti nechci, bylo to pro mě hodně náročné období a nevím jak bych to psychicky ustála kdyby se to mělo opakovat.

akynce
18. čer 2018

@saminomimino to máš pravdu, už se rad dr nebudu řídit... Teď čekáme, tak snad vše bude ok

saminomimino
autor
19. čer 2018

@jajinka83 a děti máš?Tohle už není náhoda,nechali jste si dělat testy?Ale bohužel slýchám i více ZT a pak dítě měli,jen nevím jak to davají psychicky mě zničilo jedno

jajinka83
19. čer 2018

@saminomimino Ano mám. Nám se zprvu nedařilo otěhotnět, začali jsme navštěvovat Pronatal. Když jsme měli jít na umělé oplodnění tak jsem zjistila že jsem těhotná a v pohodě donosila chlapečka. Tím, že se pak zdál být jiný(autista) jsme prošli i genetikou a všemi možnými vyšetření. Samozřejmě moje touha mít ,,zdravé,, dítě byla silná a chtěla jsem ještě jedno. Pak právě nastali ty potraty. Každý rok se to opakovalo. Byla jsem na dně i ze syna, nemohla jsem se s tím nějak smířit. Poslední těhotenství jsme čekala dvojčátka. Cca ve 3 měsíci jsem začala hodně krvácet a myslela jsem že jsem opět potratila. Naštěstí se Terezka udržela ale těhotenství byl boj. Musela jsem jezdit z Teplic na kontroly do Motole. Kde jsem i pak rodila. Nevědělo se, zda bude malá v pořádku. Zatím vypadá vše ok, i když ve 2 letech ještě nic nemluví. Takže žádné vyšetření neukázalo proč se ty potraty děly....

saminomimino
autor
19. čer 2018

@jajinka83 to je velmi psychicky náročné,bohužel v tom vidím spíše duchovní nutno,nebo jak to říct,má si tady nečím takovým projít a ač to možná zatím tak nevypadá,tvé "jiné" děti jsou vlastně tvůj největší dar

saminomimino
autor
19. čer 2018

@akynce moc držím palce a dej vědět!

saminomimino
autor
19. čer 2018

@tasmyska Děkuji za povzbuzení,já měla 4 normální těhu i zdravé děti,tak mě zarazilo že napopáté toto ☹ ale doufám že jen přírodní výběr a příště to klapne

pejskyne
21. čer 2018

Ahoj, jestli prominete, trochu si tady dnes fňuknu. Včera jsem byla na dalším kontrolním odběru na klesání HCG a furt nejsem na nule (5 týdnů po revizi). Ach jo. Ale klesá, tak je to OK. Ale doufala jsem samozřejmě, že touto dobou už mi bude spíš tak končit MS a budu se pomalu vrhat do nějakého toho snažení, respektive prostě sexu bez kondomu, štve mě. A ono prd. Navíc se dnes cítím nejtěhotněji za poslední dobu, pnutí v břiše, bolavá prsa, citlivý čich... Možná ovulace, ta prý může být i s trochou HCG ještě v těle. Nevím no, musím vydržet, dělat se s tím nic nedá.

janadora
21. čer 2018

Ahojte, tak ja si taky trochu fnuknu. Vy, co jste v diskuzy dele, vite ze jsem resila bolesti bricha. Tak jsem dnes po dalsi revizi a snad uz budu mit pokoj. Ted se jen desim, aby to nenechalo nasledky a ja nemela problem s otehotnenim.

pejskyne
21. čer 2018

@janadora Ahoj, to je mi líto. Určitě už to bude v pořádku, dobře, že se zjistilo, že je to potřeba dořešit, relativně včas. Vzhledem k otěhotnění by to snad nemělo dělat rozdíl

saminomimino
autor
21. čer 2018

@pejskyne jen fnukej,ale nadruhou stranu je to defacto šestinedělí a jsou holky co fakt krváceli 6 neděl,takže pokud hcg klesá tak je to dobře a 5 týdnů je taky dobrý čas,mám dotaz,kdy jste se vrátili k sexu,když teda už nebylo krvácení?My ani moc neplánujeme ochranu,pokud na kontrole bude vše oka,tak prostě necháme vše přírodě osudu a tak

saminomimino
autor
21. čer 2018

@pejskyne ovulace může být s hcg,určitě často bývá i po revizi brzo i 14 dní,to se mi nechce věřit že by už hcg nebylo

saminomimino
autor
21. čer 2018

@janadora pročpak?špatně tě orvně vyčistili?to je pech,drž se!jak se cítíš teď?