Čerstvě po revizi a nový začátek

saminomimino
15. čer 2018

Ráda tu pokecám s někým kdo je na tom aktuálně podobně jaká já,nečekaný odchod miminka v 10tt a následná revize.Sdílet pocity i obavy ,těšení se na nové snažení a sdílení nadějí že se to už nebude opakovat,že zlé je vybrané.Já čekala páté miminko,neplánovaně a i jsem z kraje přemýšlela o potratu,než se mi vše po šoku urovnalo a miminko jsme přiali a neskutečně se těšili,i děti,vše šlo dobře až najednou na běžné kontrole miminku netlouklo srdíčko,prý se to stává,ale nikdo už vám neřekne jak těžké to bude a stále je,nikdy jsem neměla v těhotenství problémy,vždy zdravé a zdravým dítkem zakončené těhu,tohle mě tedy úplně semlelo.Dnes jsem 4 den po revizi a psychicky se zatím moc nezlepšuji......

pejskyne
9. únor 2019

@lazuli35
@radullah
Díky moc! Kontrakce zatím nemám, cítím se úplně v pohodě. Šla jsem jen na normální kontrolu, po 14 dnech, právě kvůli historii předčasného porodu. A on čípek, co byl před 14 dny 3 cm, už je najednou jen dva. Ale válím se tady v posteli, čtu holčičí časopisy, tak trochu poodpočinu, a když v pondělí ráno nebude výsledek zásadně horší, pustí mě zase domů.
Tento týden jsem si to asi dost pohnojila, protože jsem se nejdřív pohádala s mužem a brečela z toho asi den a půl, a když jsem se z toho konečně vylízala, že samé radosti jsem začala děsně doma gruntovat. Zhubla jsem od minulé kontroly o kilo. Tak doufám, že když se hodím do klidu, ještě to snad chvíli půjde.

pejskyne
12. únor 2019

Ahoj holky! Jsem doma z nemocnice, zatím nerodím, ale budu se už radši hodně válet (jak jen to s dvěma malými dětmi půjde). Dostala jsem pro jistotu kortikoidy na dozrání plic, magnézko a utrogestan na tlumení otvírání porodních cest. Jsem v pohodě, akorát se mi spustila laktace jak blázen, ale prý se nemám znepokojovat.

Chtěla jsem vám ještě nabídnout: Zjistila jsem, že mi ještě zbylo něco Nosifolu, který už neupotřebím - 4 pytlíčky a 12 tabletek. Kdyby někdo chtěl za poštovné poslat, napište.
Mějte se hezky, držím palce všem!

sayast
5. bře 2019

Ahoj holky,jak se všechny máte? Co je u vás nového? Já nejspíš od dubna nastupují do prace

radullah
5. bře 2019

@sayast ahoj, u nás nic, po prosincovém biochemku se nedaří, hormony jsou poblázněný, ms i ovulace divná. Asi to chce čas... Už jsem byla na první schůzce v práci, jak si představuju cervnový nástup a přemýšlím, jestli jít do toho stresáku, když se snažíme, nebo jestlis si neprotáhnout aspoň rodičák o rok, aby mi platili sociální a zdravotní a dál se snažit při brigádách

elennka
5. bře 2019

U mě zatím nic nového, začínám třetí měsíc v nové práci... necháváme zcela volný průběh...

sayast
5. bře 2019

@radullah já mám rodičák do srpna,ale byla jsem se zeptat,protože chci jen na chirurgii a ono to vyšlo takhle rychle. Aspoň bude víc korunek,ty se vždycky hodí. Snažení máme u ledu.uvidime až se finančně zahojime (kupovali jsme barák a celkově i vše kolem stojí víc než jsme mysleli). A pak se uvidi. Třeba už znovu chtít nebudu. Jdu teda jen na poloviční. Manžel je velmi zaneprázdněný,nedali bysme dohromady hlídání.
Moc vám oběma přeji aby to vyšlo co nejdříve. Já jsem psychicky z nejhoršího asi venku,ale trvalo to. Od srpna a rijna

eviicka
5. bře 2019

Ahoj holky, 4 týdny po revizi mi na kontrole v nemocnici našli, že ještě nemám čistou dělohu... I když doktor sám říkal, že to bude nejspíš jen krev, bála jsem se další revize (v září byly taky dvě). Dostala jsem injekci metylu a že mám přijít za dva dny. Po injekci se nic nedělo, takže jsem tam ani nešla, že zkusím počkat na menstruaci. Ta si dala "na čas". Špinění přišlo sice za pár dní, ale týden jsem jen špinila, to už jsem začínala být hodně nervní. Pak ale přišla, hned po skončení jsem naklusala do nemocnice a děloha čistá. Uuuuf, přišla obří úleva a sní i nová naděje a chuť do dalšího pokusu (po těch dvou nezdarech).
Každopádně určitě ještě minimálně do dubna počkáme, potřebuju dát do kupy i tělo (a odstavit).

Jinak rodicak mi končí v září a pomalu se připravuju, že nastoupím na kratší úvazek do původní práce - je to s dojížděním, ale zase směny vyjdou tak, že se doma s manželem zvládneme prostřídat. Tak snad to nějak půjde.

lazuli35
6. bře 2019

Ahoj holky, já vám moc všem držím pěsti, aby vám vše vyšlo, ať už snažení nebo návrat do práce.
U nás zatím vše vypadá v pořádku, před dvěma týdny jsme byli na druhém screeningu (viz foto) a máme definitivně potvrzenou holčičku. Přestalo mi být konečně celé dny zle a mohli jsme si začít o víkendech užívat nějaké ty výlety 👍

saminomimino
autor
6. bře 2019

@lazuli35 gratuluji😍

chique
6. bře 2019

Ahojky. Doufám, že se všem jakš takš daří 🙂. Já jsem teď ve 27. tt (Mimi hned po první porevizni ms) a zatím vše v pořádku. Už se těšíme na červen. Všem přeji ať vám vše vyjde jak si přejete.

janadora
7. bře 2019

Ahoj. Já jsem ve 20 tt. Podle UZ jsem otěhotněla hned, jak jsme si přestali dávat pozor, ale Ms ještě proběhla, takže v tom děláme doktorům trošku zmatky 😀 . Jsme v pořádku a čekáme kluka. Všem snažilkám přeji ať se brzy zadaří.

lazuli35
7. bře 2019

@saminomimino děkuju 🤗

saminomimino
autor
7. bře 2019

@chique jsem ráda že hezký pokračujete ,my už 30tt,prcek už má řádnou sílu,příští týden poslední měření,snad bez překvápka a pak už budu balit do porodnice

saminomimino
autor
7. bře 2019

@janadora to je teda raritka,hlavně že roste,gratuluji ke Kloučkovi🤩

pejskyne
20. bře 2019

Ahoj holky, hlásím se s prvním miminkem skupiny. Můj báječný třetí chlapeček se narodil včera nad ránem. Na to, že hrozil předčasný porod už před víc než měsícem, se nechal krásně donosit - do 38+1.

lazuli35
20. bře 2019

@pejskyne jeee, to je krásná zpráva, to tak letí 🤗 moc gratuluji a přeji do života jen to nejlepší, hlavně zdravicko 😘🍀 a ty ať jsi brzo fit a pustí vás domů co nejdříve.

saminomimino
autor
20. bře 2019

@pejskyne moc gratulujiiiii😍😍😍😍krásný brouček,já už se tak těším 🤩🤩😘😘

hawah
20. bře 2019

@pejskyne gratuluji 🍀

sayast
20. bře 2019

@pejskyne moc gratuluji 😍

radullah
20. bře 2019

@pejskyne to je úžasný, gratuluji, je nádherný! ❤

janadora
20. bře 2019

@pejskyne krasny, gratuluju. Jak se jmenuje? Preji hodne zdravi a pohody.

elennka
20. bře 2019

@pejskyne gratulace

eviicka
20. bře 2019

Krásný, moc gratuluju a přeju hodně štěstí. 🙂

pejskyne
20. bře 2019

@janadora Jmenuje se Bertík (Hubert).

Děkujeme moc za gratulace. Je to štěstí.

jennas
20. bře 2019

@pejskyne moc gratuluju,krasny chlapecek...❤❤❤

saminomimino
autor
29. dub 2019

Ahoj všem,tady to utichlo,něco nového??my jdem do finiše ,zítra 38tt,krom běžné přípravy těla,se nic nechystá ,v květnové skupině polovina odrodila už v dubnu 😂já teda nespěchám

radullah
29. dub 2019

Ahoj, nám se teď taky konečně zadařilo, dnes 18dpo , dva dny po termínu ms a na testu dálnice. Kontrola za dva týdny, modlím se, aby bylo do třetice všechno v pořádku, pořád mě dloube v podbřišku..nevím, jestli to má jít takhle cítit i při druhém, myslela jsem, že se to bude roztahovat míň bolestivě.

@saminomimino ty už to máš opravdu za chviličku 😅 tak snad to půjde jako po másle

hawah
29. dub 2019

@radullah gratuluju a držím palce 🙂 Co se týče bolestí v podbřišku, tak u mě teda horší než v předchozích.. Jsem 20tt a roztahovaní dělohy bolí furt 🙂

hawah
29. dub 2019

@saminomimino ahoj, u nás nového to, že se nám taky povedlo, 5 měsíců po revizi a teď jsem ve 20tt 😊

lazuli35
29. dub 2019

Zdravím všechny! My jsme teď v 31. týdnu a zítra jdeme na 3. screening, tak snad bude vše ok jako doteď. Mě už čekají poslední 4 dny v práci 🙈🎉 o víkendu jsme byli s manželem na předporodním kurzu a musím říct, že jsem hned klidnější, když tak nějak víc vím do čeho jdu 😀
@saminomimino u tebe to už může přijít opravdu každým dnem, přeju hodně sil u porodu 🤗
@radullah gratuluji a držím pěsti, aby to tentokrát bylo vše v pořádku, určitě dej vědět, jakže se ti vede 🍀🍀🍀
@hawah taky gratuluji 😊 20. týden už je hodně nadějný, to už určitě dotáhnete do zdárného konce 😉