• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
Ahoj holky, přidávám se ke snažilkám z června. Snad to vyjde, včera druhý pokus, ale dva dny po ovu, tak tomu moc nedávám. Držím nám všem pěsti. :slight_smile: Holky a co je to DC?
1. srp 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6
Neboj, urovná se to a bude i litovat toho, že to řekl. :wink: To znám.... :slight_smile:
A jinak všem přeji dobré ráno, u mě žádná změna... 3 dny zpoždění, zatím žádné příznaky ani MS a ani těhotenství..
Jak já nemám ráda to čekání :confounded:
1. srp 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@urugu
Ahoj,DC znamená den cyklu počítáno od data prvního dne poslední menstruace. Já mám 3 dny zpoždění, proto mám 31 DC.. už víš? :wink:
A přeji ať to výjde :grinning:
1. srp 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@urugu držím pěsti třeba to vyjde :dizzy_face:
@pajinka85 nevzdávala bych to zkusila bych testit později :wink:
1. srp 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile
To tě obdivuji, že to ještě vydržíš..takové zpoždění a zatím bez testu... :slight_smile:
Jsem zvědavá na tvůj výsledek....skoro jak na ten svůj :grinning:
1. srp 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123
U prvního díťátka jsem měla test pozitivní už den před očekávanou MS.... Tak jsem asi čekala že to bude stejné :slight_smile:
Teď žádný testík doma nemám a tady u nás ho opravdu neseženu..musím si zajet někdy do města.
Včera jsem pročítala všechny možné články a tam často psali, že je nejlepší dělat test týden po vynechání MS.. :unamused:
jinak že často bývají falešně negativní...
1. srp 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 já právě zpoždění nemám :unamused: Minulý měsíc MS dorazila 37 DC, což je dneska, tak se nad tím nijak nepozastavuju a fakt bych testovala ode dneška za týden...Ale na MS se cítím, břicho pobolívá, takže jsem v klidu a držím smutek :grinning: S Terez jsem testovala v den očekávání MS a krásná a silná dálnice...ale u každého těhu je to jinak, tak nechci být smutná, když má zrovna dneska dorazit manža..minulý měsíc jsem mu bulela do telefonu..byla jsem si táááák jistá a prd...nějak mě to rozhodilo, už jsem si vybrala i sourozenecký kočárek :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 já u malého taky myslím už 3 dny před MS sem našla // ale já to na sobě poznala bylo to moje druhé těhu tak sem to poznala a testla a vyšlo to držím palce šance je pořád u tebe
1. srp 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak sem dneska testla a mam slabou // mam 2 pred MS ale vzhledem k tomu ze mame dnes vyroci cchi mu to da jako darek...je mozny ze sem tehu...??? Delala sem si to rano...Pak se cchi testnout jeste v patek...byla bych strasne rada... :slight_smile:
1. srp 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maxi.smile
Aha, tak to jo..tak to máš dlouhý cyklus, to máš dlohé čekání...Ale přeji kéž by nedorazila. :wink:
@antana 123
to já taky věděla, že jsem těhotná..boleli mě prsa a bylo mě špatně... a teď právě nic, tak si spíš myslím, že se někde MS jen zatoulala.
1. srp 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86
Falešně pozitivní test bývá málokdy, akorát prý někdy na obyčejnějších testech ta druhá čárka lehounce prosvítá..
Ale moooc ti to přeji!!!! :sunglasses:
A když testuješ takhle brzy je jasné, že nebude ta druhá moc vidět .... :wink:
1. srp 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak díky za vysvětlení. Taky ti přeji, aby se zadařilo. Je to někdy dlouhé čekání..... Jinak nevíš ještě, jak dlouho je vajíčko připraveno k oplodnění? Někde jsem slyšela, že 24 hodin....
1. srp 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@urugu Ano říká se 24 hodin po ovulaci. Ty si jsi úplně jistá kdy jsi ovulaci měla?
1. srp 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 tak to výjde třeba příště a nebo budeš třeba překvapená
1. srp 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 jůů, to jsou skvělé zprávy, takhle po ránu :slight_smile: Moc gratuluju, to bude krásné výročí! Tak nám pak napiš, co na to milý říkal :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 - to vypadá dobře :slight_smile: .

My včera podnikali další pokus, tak jsem zvědavá, co z toho bude. A včera jsem taky koupila cyklosedačku pro malého, přes mimibazar za půlku, už jsme si jí byli vyzvednout a jsem z ní nadšená. Snad bude hezky, abychom mohli výletit :slight_smile: .
1. srp 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 no dělala jsem si tento měsíc ovu testy, abych to zjistila a právě ovulace měla být ve čtvrtek dle sílící čárky, ale žel to už jsem nemohla úplně zjistit, protože jsem jela pryč. Dle chuti na sex tipuji, že v pátek bylo vajíčko připraveno. Takže bychom to zase právě projeli.... :angry: páč sex byl včera v noci. :dizzy_face: :confounded:
1. srp 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@urugu
Já nemám vůůůůbec zkušenosti s ovulačními testy....
To je škoda, že nebyl sex právě v pátek. To by bylo tedy asi pravděpodobnější, ale člověk nikdy neví :wink: :wink:
1. srp 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as..................... 3DC
dilemma............................ 4DC
ivis85 ..................................5DC
deyana................................5DC
kotatkoz...............................5DC
martinka87.........................9DC
Antana123..........................10DC
amj.......................................11DC
svija.....................................14DC
kive76..................................15DC
frapik....................................17DC
kimm88...............................17DC
malinka_02.........................20DC
yesu......................................25DC
jituska86..............................26DC
kvetinka6..............................26DC
d.h.86...................................27DC
moncaka.............................29DC
pajinka85............................31DC
sluuniicko...........................31DC
maxi.smile..........................37DC
luckamb...............................xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)
1. srp 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 no prave ja sem testovala jen kvuli tomu vyroci no takhle uplne videt jako ta prvni neni ale je videt ale taky to prikladam k tomu ze sem to delala brzo....dneska si koupim dasi testy a zkusim jeste v ten patek..i kdyz mi to urco neda a zkusim i ve stredu...takze by to mohlo znamenat to co si myslim ju.
1. srp 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile no i ja sama budu zvedava co mili rekne mam pripraveno obalku s testikema vedle toho dupacky ale musim koupit jeste neco primo jemu aby na ten sok rychle zapomnela apomalu vstrebaval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86
A těhotenské příznaky máš? (to se neptám, kvůli tomu, že bych ti to chtěla vyvracet :slight_smile: ale jsem zvědavá )
Já si myslím, že určitě to dopadlo. :slight_smile: Tak gratuluji a lepší dárek k výročí stejně neseženeš :grinning:
1. srp 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 no ja nevim i kdyz si myslim ze jo ale moc to tomu asi neprikladam..ale jsem unavena, a nemam chut k jidlu....a tak nak citim obcas ze mi neni dobre ale na zvraceni mi neni a mozna mi trosku boli prsa...
1. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 a kolikrat sem si uz delala testy a vzdycky byli snehove bili kdyz sem to treba nedostala nebo sem mela obavy ale ted tam ta druha carka proste je :dizzy_face:
1. srp 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Štastná a to moc tak ted jedine doufat ze se to opravdu povedlo a mimco se udrzi
1. srp 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes u zubaře jsem raději odmítla rentgen. Sice se snažíme první měsíc a test ráno negativní, ale díky informacím od vás vím, že testovat během prvního měsíce snažení je brzo. :slight_smile:
@jituska86 Tichounce gratuluji. ;)
1. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik moc dekuji po dlouhy dobe me zase potkalo stesti.
1. srp 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby vy ste teda ukecaný, kdo to má dočítat :grinning:
@jituska86 gratulace, ať čárka sílí a manža ať má radost :slight_smile:

já už jsem trochu na nervy, krvácim jako prase po porážce, to teda ten minulej potrat probíhal daleko líp :-/ snad se teda do třetice zadaří, já jsem si říkala že budu pít kontryhelovej čaj a už jsem 5 DC a neměla jsem ani jeden :grinning: tak nevím jestli to ještě má smysl.. navíc jsem tak děsně unavená, bych pořád spala nebo ležela. Půlka prázdnin za náma kočky, a letní počasíčko ještě nedorazilo :frowning2:
1. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as..................... 3DC
dilemma............................ 4DC
ivis85 ..................................5DC
deyana................................5DC
kotatkoz...............................5DC
martinka87.........................9DC
Antana123..........................10DC
amj.......................................11DC
svija.....................................14DC
kive76..................................15DC
lenkajp.................................16DC
frapik....................................17DC
kimm88...............................17DC
malinka_02.........................20DC
yesu......................................25DC
jituska86..............................26DC
kvetinka6..............................26DC
d.h.86...................................27DC
moncaka.............................29DC
pajinka85............................31DC
sluuniicko...........................31DC
maxi.smile..........................37DC
luckamb...............................xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

1. srp 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek