Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
13. srp 2011

Tak adminům jsem napsala, čekám co a jak, ovšem dostala jsem IP, že můj nick bude smazán, že porušuji pravidla, což jsem si dost dobře neuvědomila a nevěděla jsem, že na všech třech portálech (modrastrecha, beremese a modrykonik) musím mít vždy jeden nick.....takže uvidíme, co z toho vzejde. 🙂

moncicak.as
13. srp 2011

@antana123 Téééda, těhulek ale přibývá, to je super 😀

@moncaka Téééda, to je zamotaný 😒

terioza1
13. srp 2011

Holky, ja jsem to zase nejak zaspala, ale koukam, ze nas tehulek nejak pribylo.... chtela bych vsem, ktery nasly //, moooooc zatim potichoucku pogratulovat... 🙂 Omlouvam se, ze se zpozdenim... ale ja sem ted moc nechodim, porad nekde trajdam a tak to jenom projedu v rychlosti... takze jeste jednou preju vsem hoooooodne stesticka a at // jsou den ode dne silnejsi 🙂

malinka_02
13. srp 2011

@moncaka a jako proč jenom jeden? Tomu nerozumím..

moncaka
autor
13. srp 2011

@malinka_02 no já taky ne, ale to nevadí 🙂 možná jsem se někdy dříve pod nickem, který mám na beremese přihlásila, to mě ještě děti nezajímaly, tak to bylo možná jen ze zvědavosti, možná asi jo, to nevím určitě, tak problém je asi v tom.......

yesu
13. srp 2011

Ahoj holky, teda tady to těhulkování valí 🙂 to je super, všem moc velká gratulace!!!
Mám dotaz, první cyklus piju kontryhel, jeden šálek denně, hodně sem tu četla, že je po něm MS slabší a trvá kratší dobu, slabší sem to možná trochu měla, ale včera sem myslela, že mi už skončila a dneska na intimce zase krev, jsem 7DC 😒 tak nevím...může to mít opačnej účinek?

moncaka
autor
13. srp 2011

@yesu ahojky, no to nevím, to bych neřekla, ještě jsem se s tím u nikoho nesetkala.....normálně jsi mívala ms jak dlouho?

kimm88
13. srp 2011

Holký, holký, tak hlásím 29DC, stále bez MS a čárečky na testu se začínají krásně rýsovat do mini dálnic 😀 Kdyby to tak bylo i nadále, za jak dlouho bych měla navštívit Dr?? Za 14 dní? S tímhle ještě nemám zkušenost🙂 Díky a hezký den, přeji 😉

yesu
13. srp 2011

@moncaka tak táhlo se mi to třeba i těch sedm dní, ale šestý a sedmý den třeba už jen špinění a dneska sem 7DC a normálně krev, tak nevím....

terioza1
13. srp 2011

@yesu ahoj, to je divny.... pij ho tak 3x denne.... od ms po ovu...

@kimm88
@kimm88 ahoooojky, no tak zase gratuluju 🙂 Vidis, ze clostil zabral.. 🙂 Mam z tebe holka radost 🙂 Ja byla 5tt+3 a byl videt jen vacek... jeste bez plodu.. Ale chapu, ze to chces mit potvrzene, ze to tehu je a ze je na spravnem miste... Me dr rikala, ze 14dni od vynechane ms je dobry, jinak driv to nema cenu... 🙂 musim rict, ze i kdyz nebylo videt jeste mimi, spadl mi jeden z nekolika kamenu ze srdce.. .-) zavolej si tam a objednej se 🙂 Treba stejne bude mit termin az na pozdeji 🙂

moncaka
autor
13. srp 2011

@kimm88 tak to moc gratuluji, jen tak dál..já si myslím, že za 14 dní bude ještě brzy, jestli jsi 29DC, počkala bych ještě o něco déle...😉 ale to ber jen jako názor, s tímto zkušenosti ještě taky nemám 😀

moncaka
autor
13. srp 2011

@yesu tak počkej případně na další ms (třeba už ale na ni budeš čekat několil měsíců 😉 ) a uvidíš, jestli to bude taky tak. Kontryhel bych 3x denně nepila, tedy pila jen tehdy, pokud to byl dohromady max. půl litr.....což je max. množství na den.

kimm88
13. srp 2011

@terioza1 Ahoj holkááá 🙂 To ona mně Mudra vezme klidně hned, když už by uznala, že to k něčemu bude, zase tolik narváno tam nemá..tak ji asi zavolám tak za týden a půl od meškání MS(snad se tedy něco nepokazí 😒 ) a uvidíme, jak uzná za vhodné.. Ráda bych to měla potvrzené třeba aspoň z krve, to jsem někde četla, brali ti krev?? Aby to nebylo třeba nějak mimoděložní nebo tak(to sem zas taky načetla 😀 ) Jak já bych si přála, aby bylo vše v pořádku.. Taky jsem koukala, že se tu založila nějaká nová soukromá diskuse, to je místo téhle?

moncaka
autor
13. srp 2011

Ta soukromá není místo této, je to ségra této diskuze, ale zatím nefunkční ☹

terioza1
13. srp 2011

@kimm88 No me krev nebrali, protoze videla ten cacek... Nejdriv rikala, ze ho nevidi a ze se boji, aby to nebylo mimodelozko.... Pak ho nasla, byl hezky u veeeelikanskyho mocovyho a plnyho mechyre.. 😀 Nesla jsem se vycurat.. Tak mi spadl kamen ze srdce.. 😀 A proto mi nebrali krev.. Rekla, ze tehu to na 100% je.. Sla jsem asi 12dni po vynechane ms... Ted jsu az 23.8 to budu 7tt+3.. Snad uz uvidime srdicko. Takze bych fkt nepospichala, protoze minule, jak jsem byla tehu, jsem sla asi 3dny od vynechane ms k dr do nemocnice, cela nedockava, ze uz neco uvidim a nebylo nic videt.. Takze jsem zklamana odesla a dal uz to vis.. Zajdi tam fakt az tak ten 5tt... nebo neco po... Ted jsi asi 4tt+1 ne? podle ms. kdyz jsi 29DC.

terioza1
13. srp 2011

cacek 😀 Myslela jsem vacek .-D

moncicak.as
13. srp 2011

@yesu Já teda po Kotryhelu měla MS delší a silnější, páč prý zvyšuje sliznici, takže logicky je pak MS silnější 🙂

kimm88
13. srp 2011

@terioza1 No, jestli se ty týdny berou podle poslední MS, tak jsem 4tt+1, jak říkáš..Já se v těch těhulkovskejch termínech, názvech a počtech zatím moc nevyznám 😀 Ale do toho se dostanu..Už pokukuju, studuju letáky a od pondělí mají mít v Lídlu akce na různé dětské věcičky a ták, nejradši bych už nakupovala 😠 🙂 ...ale počkám si až jak se situace vyvrbí 😀 Jinak, s těma cáčkama jsi mně pobavila 😉
@moncaka Díky..Já si ještě počkám a domluvím se s Dr 😉

hanulik88
13. srp 2011

Ahoj holky, tak koukám, že tady panuje stále dobrý nálada 🙂
@kimm88 držím palečky ať se čárky pěkně zvýrazní a doktorka jen potvrdí že jsi těhotná 🙂..

majdasch
13. srp 2011

Holky, potřebuju radu-něco se se mnou děje a nevím co. Jsem hrozně náladová, brečím kvůli blbostem, bolí mě prsa (a mám pocit, že jsou i trošku větší), mám pořád žravou a hlavně jsem neskutečně unavená. Můžou to být těhotenské příznaky nebo mám nějakou zvláštní chorobu 😀 ? Jsem teprve 23DC, tak si říkám, jestli na tyhle věci není ještě brzo-už to trvá aspoň týden. 😕

moncaka
autor
13. srp 2011

@majdasch a co přicházející ms??

kimm88
13. srp 2011

@majdasch Ha 🙂 Tak podle na chlup stejných příznaků jsem si tiše předvídala 2 čárky na testu..a jsou tam(sice asi 2 dny, ale jsou 😀 ) Říkala jsem si, že si to snad vsugerovávám, ale už vidím, že asi ne, když v tom nejsem sama 🙂 Pár dní vyčkej, testni a uvidíš, držím pěstičky...

majdasch
13. srp 2011

@moncaka Má být až za týden a já jsem na PMS nikdy moc netrpěla (teda jo, dva dny předem se cítím nafoukle, jsem trochu nevrlá a mírně mě pobolívají prsa, ale tohle jsem ještě nezažila)...

moncaka
autor
13. srp 2011

@majdasch já to totiž mívám i 10 dní před dostáním ms, a hlavně tu žravou...a únavou trpím 365 dní v roce, takže to je klasika......ale uvidíš, třeba to prostě jen značí to, nač tady všichni čekají a některé se již dočkaly 😉

kimm88
13. srp 2011

@hanulik88 Děkuji 🙂 Kéž by, snad to vyjde, musím doufat 😉

majdasch
13. srp 2011

@kimm88 Taky se bojím, že jsem si to vsugerovala-jestli jo, tak síla mé mysli je opravdu veliká 😀 . Nechci si dělat plané naděje...Takže nezbývá nic jiného než čekat.

kimm88
13. srp 2011

@majdasch Tak, tak..kdo si počká, ten se dočká🙂 Já teda jen nemám žádnou únavu, jinak jsem se cítila úplně stejně..ale každá to máme jiné, tak uvidíš 😉

malinka_02
13. srp 2011

@moncaka jak že sis tu založila dva nicky? A to admin poznal jak? To nechápu..

@majdasch tak zkus testnout a třeba už tam bude duch

No holky já mám jiné potíže.Já nikdy netrpěla na PMS, HA neberu už od prosince, celou dobu se snažíme a nic. A tentokrát pobolívání v bříšku a tak sem si myslela že sem těhu. No na testu nic. Dostala sem MS přesně na den, ale pobolívají mě prsa, jen občas, 2x za hodinu třeba a ne bradavky ale tak jako ze strany. Tak sem si myslela že je to od MS ale nikdy sem to neměla. No a začla sem pít kontryhel a MS skončila normálně po 5 dnech včera. Ale prsa pobolívali i dneska. Mýváte to při a po Ms?

svija
13. srp 2011

@majdasch - no já to měla také tak. Podobné příznaky už celkem brzo po ovulaci. Pak jsem se nechala vyhecovat k tomu, ať testnu 25.DC a test byl negativní 😠 . To mě celkem rozhodilo, ale pokud není MS, tak si pořád říkám, že to ještě může vyjít. Jsem dnes 26.DC.

moncaka
autor
13. srp 2011

@malinka_02 no, jeden nick mám na beremese.cz, a druhý tady, oba odlišné a někdy hodně dřív jsem se zřejmě stejným nickem jako mám na beremese.cz přihlásila sem, to jsem asi jen zkoušela, zda to funguje všude...jenže to mě MK nebral, tak jsem sem nechodila, až teď od května či června, tak jsem si založila férový účet s tímto nickem - moncaka, ale vzhledem k tomu, že jsem někdy dřív použila ten nick z beremese, tak jsem se dopustila jakoby dvojí registrice a tím prý porušuji pravidla..ale to mě teda nenapadlo ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru