Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ameliejulliette
20. srp 2011
majdasch
20. srp 2011

Díky všem za názory. No, asi z toho těhotenství nebude, ale zase jestli má takhle vypadat každá moje ms, tak to si nechám líbit 😎
@d.h.86 Menstruační kalíšek - je to úplně super věc (viz třeba kalisek.cz). Fakt moc doporučuju! S tamponama se to vůbec nedá srovnat, o vložkách radši ani nemluvím. Nic neproteče, je pohodlný, vůbec o něm nevím, je to ekologický a vyplatí se i finančně. Prostě každá ženská by ho ve vlastním zájmu měla mít 😉

d.h.86
20. srp 2011

@majdasch budu vypadat jak debil,ale drsný,fak hustý,vubec nevím,že něco takovýho exiatuje
a to je jako na opakovaný použití nebo jak?nechápu,cenu jsem našla od 390Kč

kvetinka6
20. srp 2011

Já ho mám už víc jak 5 let (menstruační kalíšek) když jsem používala tampóny/vložky pořád jsem trpěla na výtoky a kvasinky a jak jsem ho pořídila jako když utne.....je to o mnoho pohodlnější a hlavně čistší.....jen moc na plovárnu nedoporučuju - měla jsem to nějaké silnější a kalíšek sem tam změnil malinko polohu a už byl problém a já furt lítala na wc popravovat, ale jinak na něj nedám dopustit. Vyvařuju ho po každé MS. Tenkrát jsem za něj dala kolem 900,- ale i tak se mi cena mnohonásobně vrátila.... 😀

pajinka85
21. srp 2011

těhule:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
svija...............................4.DC
maciatko248............... .6.DC
jinka09........................... 8.DC
blondatabruneta......... .10.DC
ameliejulliette................ 12. DC
kive76............................ 12.DC
amallie........................... 13.DC
philipa.......................... . 13.DC
Malinka_02.................. 14.DC
d.h.86............................ 14.DC
yesu.............................. 14.DC
janule8.......................... 15.DC
Baibies ......................... 17.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko.......................17.DC
puleckovi .......................18.DC
moncaka........................ 19.DC
Pajinka 85...................... 20.DC
brambora........................20.DC
kotatkoz......................... 25. DC
rajule.............................. 26.DC
martinka87................... . 29.DC
Antana123.................... .30.DC
luckamb........................??DC

martinka87
21. srp 2011

Dobre ranko damy... 😉

O kalisku jsem cetla,i jsem o nem uz uvazovala,ale... Ty tampony mi jsou stale pohodlnejsi... Rozbalis,aplikujes,vyndas,vyhodis... A jak se kalisek cisti behem MS?? Jen se umyje ci jak??

d.h.86
21. srp 2011

tak začínám o kalíšku uvažovat,já teda spíš nosím jen vložky,tampon málokdy,měla jsem zafixovaný,že vložky jsou lepší,že na tamponu se ta krev shromažduje v těle,ale ted jsem někde četla,že je to nastejno,takže asi příští měsíc zkusím tampony,ale je fakt,ž pokude jsem si někdy vyjímečně vzala tampon,nevyhovoal mi
tak uvidíme
nejlíp být pár měsícu bez mrchy
i když u nás to moc nadějně tenhle měsíc nevidím,nějak málo sexíku,tak nevím

malinka_02
21. srp 2011

@d.h.86 já používám jen tampony zase a vyhovuje mi to, můžu nosit tanga a je to takvé čistší pro mě tedy, ale každýmu vyhovuje něco jiného..kalíšek si nedovedu představit.

martinka87
21. srp 2011

@malinka_02 to mame stejne... Ja jsem mela vlozky jednu MS,tu prvni a od te doby jen a jen tampony... Naprosto mi vyhovuji,nikdy zadny problem 😉

majdasch
21. srp 2011

@d.h.86 Kalíšek se používá opakovaně-po každé ms se vyvaří a tím vysterilizuje. Měl by vydržet asi 10 let, takže je jasné, že za tu dobu se ti to finančně fakt vyplatí...Jojo, většina ženských o něm neví a je to škoda, tak musím propagovat aspoň tady 😉
Od té doby, co mám kalíšek mi právě přijdou i tampóny fuj, protože do nich se ta krev nacucává a pak se tam můžou množit bakterie. Do kalíšku jenom steče,takže je to nejhygieničtější ze všeho. (A díky tomu je prý i prakticky nemožné dostat syndrom tox.šoku.)Je pravda, že poprvé to byl trochu zvláštní pocit, koukat se na tu krev, ale teď už mi to vůbec nepřijde. Myslím, že jde jenom o to se odhodlat a zkusit ho, protože v období "před kalíškem" si to nedokáže představit nikdo a každá se trochu bojí, ale "po kalíšku" už na něj nedá žádná dopustit 😎
Taky mi vyhovuje to, že nemusím myslet na to, jestli mám dost tampónů a každý měsíc něco kupovat. Takže je to super třeba na cesty, prostě sbalíš kalíšek a je to 🙂
To vypadá, že mi někdo zaplatil, abych dělala reklamu 😀 . Ale ne, prostě chci, aby neznalost nikomu nemohla bránit používat tuhle super věc 😉

majdasch
21. srp 2011

@martinka87 Během ms se jenom vyliješ krev, vypláchneš vodou a jedeš znova. Je z lékařského silikonu, takže se v něm žádné potvůrky nemnoží.

martinka87
21. srp 2011

@majdasch a co treba na verejnych zachodech?? 😉

ckei
21. srp 2011

Čauky, holky, jsem zpět z úúúúúúúúúúúúúúúúžasného prodlouženého víkendu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Bylo to naprosto báječné a teď vás jdu dočítat 🙂

ckei
21. srp 2011

@antana123 to škoda, že mizíš, ale chápu to. Tak vám přeji, aby vše dopadlo lépe, manželova situace se vyřešila a vy se mohli začít snažit.......😉

ckei
21. srp 2011

těhule:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
svija...............................4.DC
maciatko248............... .6.DC
jinka09........................... 8.DC
blondatabruneta......... .10.DC
ameliejulliette................ 12. DC
kive76............................ 12.DC
amallie........................... 13.DC
philipa.......................... . 13.DC
Malinka_02.................. 14.DC
d.h.86............................ 14.DC
yesu.............................. 14.DC
janule8.......................... 15.DC
Baibies ......................... 17.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko.......................17.DC
puleckovi .......................18.DC
ckei............................... 19.DC
Pajinka 85...................... 20.DC
brambora........................20.DC
kotatkoz......................... 25. DC
rajule.............................. 26.DC
martinka87................... . 29.DC
Antana123.................... .30.DC
luckamb........................??DC

majdasch
21. srp 2011

@martinka87 Lahev s vodou to jistí 😉 Ale pokud to nemám moc silné, tak mi stačí vylít jenom ráno a večer (tj. v pohodě doma).

svija
21. srp 2011

Ahoj,
my byli pár dnů u babičky. Hlásím se do klubu uživatelek MS kalíšku a jsem s ním taky moc spokojená 🙂 .

@ckei - to je dobře, že jste si víkend užili 🙂 .

@antana123- škoda, že si musíte dát pauzu 😠 . Co si to ta m. firma vymýšlí.

ckei
21. srp 2011

@svija doufám, že se vám pár dni u babičky též vydařilo 😉

malinka_02
21. srp 2011

@ckei a kde pak jste nakonec byly?
@d.h.86 koukám si stejný DC, tak co snaženíčko probíhá? 😀

ckei
21. srp 2011

@malinka_02 v Maďarsku v termálech 😉 😉

malinka_02
21. srp 2011

@ckei jo tak to by se mi taky líbilo 😉

ckei
21. srp 2011

@malinka_02 no, mně se to líbilo hodně moc 😀 😀 😀 a opálená jsem, jak kdybych byla 14dní u moře 😀

sarinkac
21. srp 2011

ahoj jsem tu nová a narazila jsem na vaší diskuzi s manželem se snažíme o miminko už 2 a půl roku manžel málo spermií a já anovulační cykly a první měsíc léčba clostíkem v úterý jdu na kontrolu dneska jsem 8 dc jinak jsem příznicvce menstruačních kalíšku mám už druhý ;) jelikož mi ho objevil pejsek tak bylo po něm ale pro mě jsem plně spoko jena

ckei
21. srp 2011

@sarinkac ahoj, vítej mez námi a přeji, aby se brzy zadařilo 😉

janulka2310
21. srp 2011

Ahoj holky,

ode mne má kalíšek taky zelenou, jsem další spokojená uživatelka🙂.

Přidám se k vám, sice jsme se už snažili, ale ne s nejlepším výsledkem, takže začínáme vlastně taky nanovo 😉

ckei
21. srp 2011

@janulka2310 Vítej mezi námi a ať to nové snaženíčko skončí brzy úspěchem 😉

janulka2310
21. srp 2011

@ckei Děkuji, děkuji, udělám pro to maximum 😉

malinka_02
21. srp 2011

@sarinkac taky tě vítám a přeji brzké //

ckei
21. srp 2011

@janulka2310 no a pak si maximálně užiješ těhotenství a pak drobka....😉 😉

malinka_02
21. srp 2011

@ckei a to ze sluníčka 😉 to je hustý

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru