• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
na růžovou je ujetá těhulka terioza, tak ta jestli bude mít kloučka, tak bude kupovat novou výbavičku :slight_smile:
22. srp 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette jj samozřejmě bych byla ráda i za kluka :slight_smile: ale beru to z toho pohledu, že já vždycky hroíně moc chtěla holčičku a taky vím., že když první bude kluk, tak se manžel do dalšího nepohrne :grinning: a já bych ráda 2 :D
22. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ckei já bych se chtěla prosím prosím taky vtěrknout :slight_smile:
22. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 No jako že mu to tak programujeme, že bude holčička, tak aby to v případě, že to bude chlapeček, v něm nebylo zakořeněné :grinning: Výbavičku zatím neřeším, páč jestli bude kluk, tak všecko podědí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát plenky bychom nějaké dokoupili, když by manžel dovolil... (Snad tou dobou bude starší už bez plínek, uvidím, jak to s ním půjde ale myslím, že příští léto by už mohl vystačit s minimem...) Jinak na holčičku by se asi nejvíc vyřádila moje mamka, ta by nakupovala už teď :grinning:
@ivis85 Jdu se kouknout do alba Teriozy :wink: Pro inspiraci... Ale tady z MK znám holku, co si přála holčičku a měla na ni i tušáka a začala nakupovat ještě před otěhotněním krásné holčičí věcičky a nechala si udělat i takový ten brzký test pohlaví a fakt má holčičku :wink: a má je jaksepatří načančanou :slight_smile:
22. srp 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta Chápu, no, každý chce mít jako první to, co si víc přeje :grinning: Aby už to měl v domečku :grinning: My jsme svorně chtěli prvního kluka a druhou holčičku, když se nepovede holčička, tak počkáme a časem bychom si nějakou rádi adoptovali. Asi třetího kluka "neriskneme" :sweat_smile:
22. srp 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta o vtěrknutí nemůže být ani řeč...jsi tam :wink: :wink:
22. srp 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ckei a já?
22. srp 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie jsi tam :wink:
22. srp 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @ameliejulliette fakt by jste šli do adopce?taky jsme uvažovala,ale kdyby to bylo tak do dvou let,než mi so´končí MD,což nebude,že?ale pořád pokukuju po ružovým
22. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla holčičku.....právě kvůli čančání.....už se vidím, já sama jsem úchyl do oblečení a bot, tak si dovedu živě představit, jak nakupuji ve zmenšených verzích :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim rano o zapsani,jsem dnes 1DC... Moc kujuuuuu!!! Jedu pres mobil a tady to tezko nakopiruju!!!

A jinak ja to rikam furt,ze musim mit holcicku,pac jinak to mas uz predem ten chlapecek dany,ze bude teplej.. Pac ja ruzovou ZBOZNUJU!!!!! :grinning:
22. srp 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ckei děkujííí :slight_smile:
22. srp 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette mně by třeba nevadilo, kdyby byla holčička jako druhá, ale jde o to, že kdyby byl první kluk, tak manžel už bude mít "svoje" a o dalším nebude ani uvažovat :grinning: ale když bude první holčička, tak druhý bude chtít určitě :D
22. srp 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 tak toto ma nepotesilo, cely cas sa snazime tak aby to nebolo presne v ovulacny den lebo chceme dievcatko, a vsade pisu dievcatka su pomaly spermie ale dlhsie vydrzia a chlapcekovia su rychly ale casovo vydrzia menej...hm tak to asi prehodnotime a riskneme to aj cez ovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

těhule:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
martinka87................... .2.DC
rajule.............................. 3.DC
Antana123.....................4.DC
svija................................6.DC
maciatko248.................8.DC
jinka09........................... 10.DC
blondatabruneta......... .12.DC
ameliejulliette............... 14. DC
kive76..............................14.DC
amallie........................... 15.DC
philipa............................ 15.DC
Malinka_02................... 16.DC
d.h.86..............................16.DC
yesu................................16.DC
janule8.......................... 16.DC
Baibies ......................... 19.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko......................19.DC
puleckovi .......................20.DC
ckei................................. 21.DC
Pajinka 85......................22.DC
brambora.......................22.DC
kotatkoz...........................27.DC
luckamb..........................?? DC
23. srp 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta fakt myslíš?my máme kluka a manža by moooooc rád holčičku-Nelinku,takže se neboj,myslím,že oni chtějí kluky na takový ty chlapský blbovinky,ale prostě podle mě každej taťka chce mít takovou tu svou malou princezničku,kterou bude celý život ochraňovat :wink:
23. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 brácha chtěl taky syna, a má dceru, a je z ní děsně unešenej...
23. srp 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 přesně tak
23. srp 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 stahovala jsem si Zumbu z Ulozto
je tam nahozené přímo celé dvd s tím zakladatelem Betem Perezem, ale rozkouskované...je to sice anglicky, ale i pro někoho,kdo neumí, to jde
23. srp 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta to bylo u nás, manža měl s prvním klukem splněno a dlouho jsem ho přemlouvala
23. srp 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ani nemluv, jáminulý měsíc 42DC, to byl mazec....
23. srp 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie no já se taky spíš přemáhám, ale jako 10 dní dávám, kvůlli mimnku cokoliv :grinning: No měla jsem nejsilnější čárky v neděli ráno, a pracovali sme v neděli večer a i v pondělí večer, chtěla sem v den ovu i ráno, jenže sme vstali já čeklaa že v pondělí budou // silnější a ejhle, takže ránoi nic nebylo..
Jenže minulý měsíc sme taky pracovali 1 a taky nic.. Ach joo.. Pomalu si říkám jestli není lepší dělat ovu testy 2x denně..

@ameliejulliette jo to já bych cokoliv jen aby to bylo..Ale taky bych raděšji holčičku hlavně protože okolo nás samý kluci, jen v rodin už 3
:grinning:

Hele holky jak rychle jste měli těhu příznaky? Je v pr...li že se už pozoruju a to sem 1-2 dny po ovulaci.. :grinning:
Ještě mám takovej delikátní dotázek.. když čekáte na ty holčičky, tedy že by spermonící vydželi jak to máte s hygienou? Sprchujete se nebo vyčkáváte a s mýdlem nebo bez? Aby třeba neumřeli :grinning: :grinning:
23. srp 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta nemáš zač :wink:
@brambora20 super, hned na to mrknu taky, to bych chtěla :slight_smile:
23. srp 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 taky v to tak nějak tajně doufám :slight_smile: já bych chtěla páreček asi jako každej, ale kdyby nebyl páreček,tak holčičky!! :grinning: kéž by si člověk mohl jen tak vybrat :slight_smile:
23. srp 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 toho se právě taky obávám... :slight_smile:
23. srp 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta taky bych chtěla páreček, ale kdyby to šlo, tak po sobě, ne zajednou :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ckei také prosím o přidání do skupiny
Jinak ta frekvence je u nás taky menší, ale tento měsíc proběhlo snaženíčko (snad včas) tak budeme čekat zda mrška dorazí :angry:
A myslim si, že 1-2dny po ovulaci ještě těhu příznaky nejsou, vajíčko teprve cestuje a připravuje se na uhnízdění..
23. srp 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen se poupravim..
ěhule:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
martinka87................... .2.DC
rajule.............................. 3.DC
Antana123.....................4.DC
svija................................6.DC
maciatko248.................8.DC
jinka09........................... 10.DC
blondatabruneta......... .12.DC
ameliejulliette............... 14. DC
kive76..............................14.DC
amallie........................... 15.DC
philipa............................ 15.DC
Malinka_02................... 16.DC
d.h.86..............................16.DC
yesu................................16.DC
janule8.......................... 18.DC
Baibies ......................... 19.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko......................19.DC
puleckovi .......................20.DC
ckei................................. 21.DC
Pajinka 85......................22.DC
brambora.......................22.DC
kotatkoz...........................27.DC
luckamb..........................?? DC
23. srp 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule8 tak jsi tam :wink:

Ještě jednou připomínám, je založena soukromá diskuze, kdo chcete i do této, dejte mi vědět :wink:
23. srp 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ckei já prosím taky, tady už se skoro nediskutuje
23. srp 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana Tak jsi tam, tak hurá za námi i sem :wink: :wink:
23. srp 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek