Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ameliejulliette
25. srp 2011

@luckamb Supeeer, že sis dovču užila 😉 Hodně zdaru s dokojnou 😉

deyana
26. srp 2011

jé tak to naše malá má 2 roky a 10,5kg stejně jako 10měsíční syn mojí kamarádky 🙂 včera si půjčovala od něho čepičku a byla jí velká, je to malá drobotinka, ale zase nosí oblečení dlouho a tolik neutratím 🙂

luckamb
26. srp 2011

@deyana jo taky říkám, že to že je drobek, má svoje výhody :D :D
No koukala jsem, že to tu je se // nějaký mrtvý poslední dobou.
HOlky, nemáte nějaké rady na dokojnou :D :D :D

purblanca
26. srp 2011

prosím, já jsem si nenapsala ten "lék" - homeopatika, které srovnají ms. Nevíte jak se jmenujou? Nevím, na které straně to tu bylo 😒

nemo1985
26. srp 2011

Zdravim, chci se zeptat těch, kdo na sobě pozorují ovalaci.

ted jsem četla článek,kdy je nejplodnější den je ten,když děložní hlen je čirý a táhne se cca 3dny před a v ten den a po ovulaci se mění na hustý(hrudkovitý)..

purblanca
26. srp 2011

@nemo1985 tady v tom článku je toho o hlenu hodně:
http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Kdyby se vám to nezobrazilo, stačí si tam zadat "Životodárný hlen" a konkrétně se toto téma jmenuje "Životodárný hlen aneb Symptotermální metoda I."

nemo1985
26. srp 2011

Díky za článek 🙂

luckamb
27. srp 2011

Tak holky, první pokus o dokojení selhal.

jituska86
27. srp 2011

Kde ste vsichni jestli ste v soukroumi skupine ja chci taky.... 😒

vtr85
27. srp 2011

No, fakt je to tu mrtví ☹

ckei
27. srp 2011

@luckamb tak výjde druhý, třetí, ale určitě to výjde, neboj.

luckamb
27. srp 2011

No uvidíme :D Mlusí to vyjít.
Jo je tu nějak mrtvo teda.

ckei
27. srp 2011

@jituska86 tak máš přístup, můžeš do soukromé diskuze 😉

malinka_02
27. srp 2011

Ahoj holky jdu vás dočíst..Ještě tady se zeptám..
Děláte si někdo ovulační testy? Já začla po půl roce, první měsíc sem začla brzo že to zkusim nejdřív bílý pak slabá // asi 3 dny a pak silnější takže ovu, minulý měsíc sem už vědělka kdy má být tak 2 dny slabá // , 3 den silná - ovu, no a tenhle měsíc sem dělala už skoro přesně že vím 1 den slabá čárka druhý silnější ale ne silnější než kontrolní, tak sem si říkala že druhý den je to tam a druhý den už slabší čárka zase, tak sem si říkala že asi ovulka proběhla mezitím a já testovala ráno a že třeba odpoledne by tam byla // .To bylo v pondělí. Ale vrtalo mi to hlavou tak sem si dneska zkusila udělat ještě jeden a zase // ale hrozně slaboulinká ta duležitá. Tak si říkám že ty testy asi nefungují protože je blbost že by to 10 dní pořád něco ukazovalo.. Tak sem si říkala že vyhazuju peníze. A jak si vsugerovávám příznaky a vše možné tak sem si najednou vzpoměla že ovulační testy sou pozitivní i v těhu tak tady sedím a přemýšlím že by?Ale vidím jak budu zase zklamaná.Byla bych teprve 7DPO. Co si o tom myslíte?

d.h.86
27. srp 2011

@malinka_02 no,tak to teda nevím,já je zkoušela jeden měsíc a neměla jsem silnější tu druhou čárk,takže já za tohle vyhazovat peníze nebudu,stejnak nevím,jestli vubec ovu mám nebo ne
no,tak uvidíš,jestli dorazí mrcha nebo ne a třeba takovou slabou druhou čárku uvidíš za chvilku na těhu testu

malinka_02
27. srp 2011

@d.h.86 nemám žádný příznaky nic takže dorazí mrcha.to čekání je strašný..tentokrát sme se snažili fakt poctivě. co vy?

blondatabruneta
27. srp 2011

chjo.. dneska už po 4. se mi spustila krev z nosu.... včera 3x :( když je tu tolik sestřiček, nevíte čím to můžu zarazit?

d.h.86
27. srp 2011

@malinka_02 no,to my se taky snžili vždy poctivě a nikdy nic,no,jako nevím,nepočítám s ničím,takže čekám mrchu jako každej jinej měsíc 😀

d.h.86
27. srp 2011

mevím,kam jsem to psala ohledně toho caro nápoje,ted jsem na to koukala a je to zdravý,jsem to tenkrát počítala nějak blbě,takže se omlouvám 😀

jinka09
27. srp 2011

@purblanca díky za článek, zajímavé . . . .
@malinka_02 já jsem s ovu testy začala koketovat a nevím nevím, taky mi připadá, že si to ukazuje jak chce, ale zkoušela jsem to namátkově 2 cykly🙂
@blondatabruneta já sestřička nejsem, ale známá z nosního říkala dát si za krk studený kapesník a vysmrkat se . . .

dilemma
27. srp 2011

@d.h.86 ahoj dlouho sme tady nebyla, a snazeni jsme odstartovala jako vy a ted na potreti se nam ukazal testik pozitivni nadale myslim i na tebe ze se uz konecne zadari🙂

jinka09
27. srp 2011

@dilemma gratuluji, to je super zpráva!! A na potřetí? to je pěkný!🙂

dilemma
27. srp 2011

@jinka09 je ahoj plomin ja sme te nejak prehlidal:( jou jou na potreti jsme stastni jak blechy:D holila bych sem i testik ale je na tom slaba ta carka a fotak mi krachnulk a na mobilu to videt nejde jeste az bude silnejsi tak to fotnu🙂

nemo1985
27. srp 2011

Hezký večer holky.
Tak u mě stále stejné příznaky, bolesti v podbříšku,škubání(cukání) okolí pupíku,nalitá prsa, časté lítání na wc, a před chvílí jsem měla asi 2min bolesti do zad. Máte to některá ? Do termínu měsíčků zbývá ještě 14dní,na test brzy.

A bolesti k měsíčkám mívám týden před a ne 14dní před.
😅

jinka09
27. srp 2011

@dilemma super, budeme rádi za další testík s //🙂

jinka09
27. srp 2011

@nemo1985 třeba si jedna z těch šťastných a jsi už v 5tt🙂

nemo1985
27. srp 2011

jinka09.... jéé,byla bych moc ráda, děkuji 😉

dilemma
27. srp 2011

@jinka09 a ja budu rada kdyz se ke mne uz take konecne pridate🙂

blondatabruneta
27. srp 2011

@jinka09 děkují za radu, ale ono se mi to spouští několikrát a den jen tak z ničehonic a já nevim proč :(

d.h.86
27. srp 2011

@dilemma ahoj,tak to je fajn a gratuluji
děkuji,ale myslím,že nám to nepujde,nevím no,nějak nemám ani sílu to nějak řešit,uvidíme no,ted v září jedem s malým na kontrolu na kardio a pak se nejspíš uvidí
jako prostě problémy jsou,to vím,tak s tím moc nepopčítám,že by to jako vyšlo nějak bez problému

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru