Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

akdara72
16. čer 2011

@ivis85 ahojky tak se všechno změnilo dneska ve 3 odpol.dorazila ☹ ☹ ☹ takže zase zklamání no ale tak si počkám na další ovulku a budu se snažit víc 😀 😀 😀 jinak mívám to pravidelně proto mě ted přišlo divný se to ukázalo toho 14 teho ale dneska je to přesně 28 dní...

terioza1
16. čer 2011

@ivis85 Clostil je na podporu ovu, estrofem na rusr sliznice. Listovka se prej bre 3mesice pred planovanym otehotnenim, to znamena, ze u nekterych jeste pri Ha - nez se rozhodnou vysadit... Ja tomu moc nerozumim.. 😀

Jinak holky, dnes jsem bolesti v levem podbrisku navstivila nemocnici, nemohla jsem opet chodit. Po RTG mi bylo receno, ze dnes vecer(15.DC) prasknou, pac je jeden na prave strane 19.6mm a na leve strane 21.7mm ( to je ten, co me tak boli..!!!!!). Bylo mi receno, ze se mame milovat dneska vecer a hned rano. Kdyz jsem se ji zeptala, zda budou spermijky dostatecne zrale, rekla mi, ze lepsi vic, ze se vzdycky jedna najde... Pry se tim zabyva v teplickem centru pro neplodnost. Pichla mi algifen na bolest, poprala nam stesti a sli jsme dom... Tak uvidime teda...

terioza1
16. čer 2011

jo a sliznici mam prej jak z knizky... prej clostlbegyt pomaha pri ovu, ale zabranuje rustu sliznice, proto na par dni je nasazenej estrofem, aby sliznice dorostla... 🙂

moncicak.as
16. čer 2011

@akdara72 Přesně tak, nebud zklamaná, ono to brzy vyjde 🙂 Já u prvního po sexu měla opřený nohy o zed do svíčky, aby to vyšlo, tak to třeba zkus 😀 Chlap se mi sice smál ale zapadla jsem hned první měsíc 😀 😀 😀

moncaka
autor
16. čer 2011

moncicak.as: 😀 😀 😀

terioza1
16. čer 2011

@moncicak.as romantika po sexu 😀 -->svicka... Ja to ale delam taky a ten muj si uz o me mysli, ze nejsem normalni 😀 Chlapi no... 😀

moncaka
autor
16. čer 2011

Taky to potom budu muset zkusit 😀 co na to řekne ten můj 😀

ivis85
16. čer 2011

@akdara72 tak další pokus bude lepší 🙂
O nohách nahorů jsem taky slyšela a včera odskoušela, tak uvidíme jak to dopadne - no a manža jen říkal, že jsem posedlá 😀 ale v dobrém
@terioza1 listovku jsem si koupila loni, když jsme byli nalomený, že už to zkusíme (pak to selhalo na financích) a měla jsem pocit, že po ní přibírám 🙄

maxi.smile
16. čer 2011

@moncicak.as týýbrďo! Tak držím palce!To by bylo super! Já očekávám MS koncem příštího týdne, tak uvidím..asi týden mě pobolívá v podbřišku, ale mám podezření na prdy z čočky 😀

maxi.smile
16. čer 2011

@ivis85 normálně mi mluvíš z duše! Já jím listovku asi měsíc a mám fakt pocit, že jsem nějak ,,zoplácovatěla" 😒 Jsem taková nacucaná, oteklá...tak jak je to s tou listovkou a tloustnutím? 😨

terioza1
16. čer 2011

@ivis85 fakt jo? To ja zase nemam nejak chut na jidlo, uz vubec ne na sladky a to jsem sladkomaniak... nemusela bych jindy jist nic jinyho, nez sladky. Ted nic. A bylo mi asi 2x nebo 3x spatne vecer.. jako na zvraceni. Ale ted vpohode. Ja jsem se rozhodla, ze finance a nebo nejakou karieru neresim. Nechci riskovat, ze se pak treba nedockam. I kdyz jsem mlada, nikdy nevis, co se kdy stane.. A to by me pak teprve vodvezli.... Nemit dite = nezit 🙂

moncicak.as
16. čer 2011

@maxi.smile Já jsem nadmutá snad pořád, to už raději neřešim 😀 😀 😀 Asi nejim dost Actimelu 😀 Já soudim spíš dle prsou, citlivý je mám jen v těhu, mimo těhu bych snad ani kolíčky necejtila 😀 😀 😀 😀

maxi.smile
16. čer 2011

@moncicak.as tak to já zase prsa nemám citlivý vůbec..nikdy..ani když jsem byla těhu..nic...jen..po kojení jsem je měla šílený..takový měkký...a teď asi před týdnem se mi jako trošku nalily, zpevnily..ale asi to bude tím, že jsem prostě trošku přibrala, řekla bych...pleť mám jak struhadlo (hezkou mám jen s HA, což se vylučuje se snažením se o mimi 😀 ) ..tak hrdě očekávám MS...Samozřejmě trošičku stále doufám, i bych řekla, že by to tenhle měsíc mohlo být reálný...ale...ale....Když ne, tak prostě třeba příště 🙂 Hlavně..při první těhu jsem neměla absolutně žádné příznaky..jen jsem měla možná mírně zvýšenou teplotu...a později jsem musela snídat, jinak se mi trošku motala hlava...jinak absolutně nic... 😅

marcelkap
16. čer 2011

@ivis85 Já listovku právě s HA neberu, až po vysazení. Právě že mi to přijde divný to brát najednou.

@moncicak.as Myslím na tebe, ať mrcha nedorazí.

@terioza1 Já jsem měla clostil předepsanej z CARu, ale nedošlo na něj, povedlo se nakonec samo. Taky myslim, že listovka je dobrá hlavně v prvních 3 měsících těhu.

@moncaka Jé, nějaké povýšení nebo dobrá nabídka?

terioza1
16. čer 2011

@marcelkap tak to gratuluju, tomu se rika stesti.... Ted beres clost?

marcelkap
16. čer 2011

Jéjda, jsem nějak předtim nedočetla do konce. Tak ještě pokračování 😀
@terioza1 A to jsi jela ke svojí dr. nebo ti tohle řekli jen tak v nemocnici? Tak hodně štěstí a koukejte na tom pořádně pracovat.
@moncicak.as Já taky ležela vždycky po sexu s nohama nahoře 😀

@ivis85 @maxi.smile Tyjo holky, chtěla jsem si jít zítra koupit listovku, ale úplně jste mě vystrašily s tim tloustnutím. Ne že bych se chtěla chlubit 😕 ale zhubla jsem 22 kilo, tak bych to nechtěla zase jen tak zkazit. Teda počítám s tim, že až budu těhu, tak pěkně zase přiberu.

marcelkap
16. čer 2011

@terioza1 Teď neberu nic. Ten clostil jsem brala před prvním těhu.

terioza1
16. čer 2011

@marcelkap v nemocnici... ja nejela ke svoji dr, staci nemocnice... To se neboj, skacem na to v podstate porad 😀

moncaka
autor
17. čer 2011

marcelkap: jedná se právě o povýšení, takže bych toho ráda opravdu dosáhla, bude to mít pro mě i výhody do budoucna, což se mi bude opravdu hodit 🙂 Byla bych hloupá, kdybych takovou příležitost zahodila.

ivis85
17. čer 2011

Dobré ráno snažilky 🙂
@marcelkap s tím přibíráním nevím, mě to tak přišlo, ale každý tělo reaguje jinak, sice jí mám, ale brát jí nebudu, zumba mi pomohla shodit pár přebytečných kil a jak píšeš i ty, v těhu to půjde nahoru, tak to nebudu přikrmovat. Myslím, že když se tělu v jiné formě poskytne vše potřebné, tak je to zbytečný do sebe cpát, pokud to přímo neurčí lékař.
@terioza1 Tak to je asi dobrá nemocnice, u nás by něco takového asi bylo tabu ☹ i když je tu pár doktorů, co maj city 😵 takže první snažení by vypadalo dobře, když ovu potvrdil dr. 😀 S těma penězma- my předělávali barák a máme dost poplatků, takže jsme prostě "museli" počkat. Mít 7 nebo 11 tis, tak by se s náma asi miminko chodilo pást ☹ vím, že jsou na tom lidi i hůř, ale nemůžu přivést dítě do domu, kde nejde elektřina, teplá voda a tak ...
@moncaka tak ať se ti v práci daří, ať ten prcek nemusí otálet 😵

janaj0
17. čer 2011

ahoj snažilky, čtu tady, že probíráte listovku - po listivce jako takové nepřiberete - chuť k jídlu zvyšuje přidaný vitamin B. Pokud chcete, co nejčistší nechte si u Dr. předepsat Accidum folikum. Listovka je určitě důležitá především v prvním trimestru. Zbytečné jsou spíš těhotenské vitaminy. Ponich naroste akorát mimi - stačí mít pouze pestrou stravu. Jinak mi jsme se rozhodli pro druhé, ale už dřív - v květnu, takže k vám bohužel nepatřím. Přeji brzké // všem

vvvecna
17. čer 2011

teda vás dočíst,je hrůza,co toho napovídáte 🙂

ivis85
17. čer 2011

@janaj0 Ahoj, tak děkuji za upřesnění, až najdu // tak se poradím s dr.
@vvvecna ahojky, s maličkým nemůžeš jen a jen koníkovat viď? brala jsi nějaké vitamíny nebo listovku při Tomáškovi?

vvvecna
17. čer 2011

@ivis85 no moc to nejde,ale občas má obdoví,že si vyhraje nějakou tu hodku sám
při tomíškovi nejdřív listovku a vitamínu před otěhotněním nějaké a potom když jsem byla těhu tak jsem dobrala listovku a mamavit,tedka zatím beru jenom listovku a uvidíme 🙂

maxi.smile
17. čer 2011

za mě taky s Terez před těhu listovku a pak jsem brala mamavit..a velká po vitamínech nebyla...odhady velké byly, ale nakonec byla akorát 🙂 Jinak jsem po ani jedněch nepřibírala..do porodu jsem přibrala, podle mě krásných 12 kg. Po porodu bylo vše pryč, čekaly mě státnice...a jak jsem je udělala, rozkojila se, přišla chuť na skladké a trošku jsem se zakulatila 😉 Ale nic hrozného...prostě jsem trošku naplácanější, ale manžovi se líbí, tak mě to nijak nestresuje 😀

deyana
17. čer 2011

Ahojky, tak já se přidám 🙂 Antikoncepce vysazena v prosinci, mysleli jsme, že se hned zadařilo, ale v lednu dorazila MS :-/ Pak v březnu těhu testík pozitivní, ale mimi se neudrželo, v dubnu jsme se nesnažili, květen nám nevyšel, od června znovu měřím BT, dneska asi 6.DPO, takže příští týden testujeme.. Beru železo s listovkou, železo na únavu..

ivis85
17. čer 2011

@maxi.smile no 12 kg to je paráda, ale na fotkách ti to moc sluší a oplácaně nevypadáš, kolik vážíš?(jestli se můžu zeptat)
@deyana ahojky, vítám tě tu 😉 tak od hormonů si tělo odpočalo a teď už jen aby tomu přálo štěstí.
Já brala HA asi 7 let a před 2 lety jsem měla trombozu, tak mi jí zakázali. Nijak zvlášť jsme se nechránili, jen si dávali trochu majzla hlvaně +- v době ovu. Teď doufám, že jsme byli tak šikovní, že se to nepovedlo, že nenastane žádná komplikace (i když červík strachu ve mě je ☹ )

deyana
17. čer 2011

@ivis85 můžu se zeptat, proč doufáš, že se to nepovedlo?

ivis85
17. čer 2011

No napsala jsem to trochu zmatečně - myslela jsem v té době, když jsme se moc nechránili a mimi ještě nechtěli, protože by to mohlo naznačovat, že je někde problém, když jsem neotěhotněla během dvou let ...

ivis85
17. čer 2011

@deyana ale doufám, že teď, když se snažíme, tak se to povede 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru