Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

kudelkabudouci
30. čer 2011

Ahojky holky, tak se k Vám konečně můžu přidat. S manželem se začínáme snažit o druhé mimi 🙂 doma máme už 2 letou holčičku Terezku a rádi bychom jí pořídili sourozence 🙂 Chtěla jsem se Vás zeptat, v neděli jsem měla ovulaci a s manželem jsme se zasnažili, myslíte že bych mohla být těhotná?HA neberu už 3 roky.

ameliejulliette
30. čer 2011

@ivis85 Jako ospalá ... 😅 my to tak doma říkáme, nevím proč placatá 😕 asi jako přejetá parním válcem ? 😀

deyana
30. čer 2011

@ameliejulliette to je zajímavej výraz 😀 placatá 😀DDDDDD

ivis85
30. čer 2011

@ameliejulliette @deyana přesně jak říká deyana, zajímavej 😀 😀 tak to jo, to doufám nebudu potřebovat, protože to už bych z postele nevytáhla paty, spánek je moje droga!
@kudelkabudouci vítám další snažílkovací mamku, možné je všechno, +- do 14 dnů to zjistíš 😉 držím palce, aby tam byly //

terioza1
30. čer 2011

Holky, dekuji za gratulace, dneska si udelam jeste test a uvidimejak ta carka bude dneska vypadat. Ty vago, nevim, jestli to souvisi s timhle vsim, ale uz dneska 6x jsem byla na velky... to snad neni pravda, mam porad pocit na velkou.... Ale kvuli prckovi na tom hajzlu budu treba spat 😀

terioza1
30. čer 2011

@kudelkabudouci ahojky, to poznas az nejak okolo ms... takhle brzo ne.. 6-7dni trva, nez se vajicko dostane do delohy a pak teprve zacina produkovat hormon HCG... Moc vam to preju. At se brzy zadari... Dr v nemocnici mi rikala, ze se spermijaci v dobe ovu maji strilej odpo pred ovu nebo vecer, rano druhej den a jeste rano po tom.. ( ja mela ovu v noci). Prej cim vic, tim lip.. Drzim pesticky...

marcelkap
30. čer 2011

@moncicak.as Před ovu by měl být pokles, ale když je jenom jeden, tak to myslim nemusí nic znamenat. A ty vyšší teploty by pak měly být aspoň 3 dny.
@terioza1 gratulace veliká, ať ten duch jenom sílí.

moncicak.as
30. čer 2011

@marcelkap Dneska pokles ještě o 1 desetinu stupně na 36.8. Pro jistotu si skočim pro ovu test (budu zkoušet poprvé), ať je prča 😀 😀 😀

d.h.86
30. čer 2011

nj,není to nic jednoduchýho,ale tak jak se říká,člověk se naučí celkem se vším žít
hlavní je,že máme malýho,i když nemocnýho,ale i tak jsme za něj moooc rádi
ted snad zaberou ty homeopatika,začínám zas cítit,že mě to dost pohltilo a bojím se,že budu mít nervíky každej měsíc,chjo

marcelkap
30. čer 2011

@kudelkabudouci Ahojky, vítej. Tak jestli jsi měla ovu a zasnažili jste se, tak klíďo můžeš být těhotná, to je jasný. Teď musíš jen čekat 😉
@terioza1 mě zase dr. říkal, že nejlepší je, aby byly aspoň den nebo dva "uzrálý".
No každopádně my stříleli včera večer a teď mám takový divný tlaky v břiše na jedný straně, tak si myslim, že by to ta ovu mohla bejt. Tak snad to ty spermouši zvládnou 🙂

marcelkap
30. čer 2011

@moncicak.as Jo, to je dobrej nápad, udělej si ten test, to bude jistější. No ale je divný, že bys měla ovu hned takhle po MS.

d.h.86
30. čer 2011

@marcelkap taky mívám v pulce cyklu divný tlak nebo i trochu pobolívání třeba na jedné straně,ale ou testy mi nevyšly,tak nevím a ještě trochu výtok v pulce cyklu

marcelkap
30. čer 2011

Holky, chtěla bych vás poprosit, abyste mi veškeré nové info, změny a úpravy - jako např. začátek MS, nalezené // atd psaly do IP. Kdybych náhodou nezvládla dočíst tady nebo to nějak přehlídla. A všechny, které ještě nejsou v tabulce a chtějí se přidat, moc ráda zapíšu.

kudelkabudouci
30. čer 2011

@terioza1 děkuju moc, jj u nas se to zkouselo v 12hod v noci tak jsem zvědavá. Byla bych moc šťastná kdyby to vyšlo na poprvé 🙂

martinka87
30. čer 2011

ahojky holky..

gratuluji k nově nalezeným //... to je paráda...

Já jsem dneska už doma, byla jsem u Dr., výsledky relativně OK a máme zelenou na mimíska, juchůůů... 😉)) teď se jen zadařit... asi dneska ze samé radosti znásilnim manžela 😀 což mi připomíná, že jsem už zase 7DC... no a na víkend přijedou tchánovci, tak to asi nic moc nebudééééé... ach jooo... ☹ Jsem to volala mamce, že můžeme mimískovat, tak byla šťastná... 😉

no, ještě chviličku si odpočinu po tom dopoledním běhu po ordinacích a pustím se do úklidu a do vaření... 😉

martinka87
30. čer 2011

jo, jsem zapomněla napsat, že máme na otěhotnění 3 měsíce... pak jdu zase na kontrolu a když bude můj stav stejný, tak budu muset na léčbu a to budeme muset čekat... chjoooooooooo... musíme zabrat ve snažení... 😉

ivis85
30. čer 2011

@martinka87 tak perfektní zpráva, tak snad s váma tchánovci nebubou spát v jedné cimře ne? 😉 uberete volume a překážky jsou ta tam 😀
@moncicak.as taky se mi zdá na ovulku brzo né? to jsem zvědavá co ti ukáže test ...viděl bych to tak v pondělí nejdřív 😎
@terioza1 dodatečně gratuluju, nějak asi přeskakuju odstavce 😀 takže v červnu jste dvě 😵 jen tak dál a víc takových

ivis85
30. čer 2011

@martinka87 nějak jsem asi pozapoměla, ...myslela jsem že jsi šla jen na běžnou kontrolu 😕 nebo jak je to myšleno s tím stavem?

martinka87
30. čer 2011

no asi budeme muset, ale soustředit se na to, že nesmíš pomalu ani vydat hlásku je na prd... 😉 ikdyž máme barák, tak ložnice a pokoj pro hosty jsou vedle sebe...

a kontrola.. no, já jsem nemocná, mám roztroušenou sklerózu, takže podle toho se řídí všechno... 😉

deyana
30. čer 2011

@d.h.86 to nebude výtok, ale asi plodný hlen 😉 a to buď za něj ráda, spousta holek ho nemá vůbec 😉 Mě teda tentokrát ovu testy taky nevyšly, byly slabý a tak jsme se snažili aspoň každý druhý den a nic z toho nebylo nakonec, tak už začínám propadat hrůze, kdoví jak dlouho to bude trvat.

moncicak.as
30. čer 2011

@d.h.86 Já to právě mám dnes, pobolívání podbřišku a musim mít vložku, jak teču 😒 Mě už nepřekvapuje nic na mym těle, u něj nemůže být o nějaké pravidelnosti ani slovo 😀 😀 😀 Heled, ovu test asi negativní, sice jsem vypila půl litru koly ( a píšou tam 2 - 3 hodiny předtim omezit tekutiny), prostě testovací čárka je slabší, než ta kontrolní. Manža se prý ,,obětuje" 😀 😀 😀 klidně i dnes, jestli chci 😀 😀 😀 Je praštěnej 😀

ivis85
30. čer 2011

@martinka87 aha, tak o této nemoci jsem toho moc nevěděla, tak jsem se jen zběžně mrkla na net, no a má to tolik příznaků, se kterými se u sebe setkávám, až bych ze sebe udělala hypochondra 😀 ale to nechci nijak zlechčovat, dá se to úplně vyléčit? 😕 A co to může znamenat při těhotenství?
@moncicak.as Ovu neovu, jen sexujte a sexujte, ona se zavrtá mrška jedna spermošníková 😉

d.h.86
30. čer 2011

tak ovu test,měly by být obě čárky stejně tlusté,mě se jeden měsíc zesilovala,ale stejnak nebyla,jak by měla

terioza1
30. čer 2011

@marcelkap no asi co doktor, to nazor.... ale dekuju....doufam, ze vam to vyjde..

terioza1
30. čer 2011

@marcelkap no asi co doktor, to nazor.... ale dekuju....doufam, ze vam to vyjde..

terioza1
30. čer 2011

@kudelkabudouci to by bylo fajn, vid... napoprve... ty jo, to bys me snad i bredbehla :D

terioza1
30. čer 2011

@ivis85 dekuju, ale jeste to nezakrikuj 🙂 Stat se muze cokoliv, jsem teprve den po vynechane ms....

kudelkabudouci
30. čer 2011

@terioza1 tak to už myslím né 🙂 🙂 a ty vy jste se jak dlouho snažili? 🙂

terioza1
30. čer 2011

@kudelkabudouci ja nevim, jak to pocitat... 3/11 v Egypte jsem mela plodnej tejden, strelili jsme asi 2x, 4/11 souloz kazdy den i nekolikrat, 5/11 poprve clostil a nepovedlo se, 6/11 podruhe clostil a zrejmne se zadarilo

d.h.86
30. čer 2011

@terioza1 myslíš,že ten clostík to tak hodně ovlivní?
já právě začla ted s těma homeopatikama a pak se uvidí,někdy v říjnu jdu na gyndu,tak uvidíme

kvetinka6
30. čer 2011

@terioza1 taky moooc gratuluju - já si test ještě nedělala - pořád vyčkávám....ale taky mám problémy s tím záchodem jako ty....a dnes mám i dost citlivé prsa....tak snad tam mimi bude - v neděli si dělám test - jestli teda do té doby nepřijde MS. 😉 Jo a vždy před MS tak týden špiním - a zatím niiiic.....:o)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru