Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

dilemma
3. črc 2011

@svija tak to je parada:D aspon nekdo s kym si muzu pokecat o tomhle silenym obdobi rostaka:D neznam totiz nikdoho kdo by mel o neco starsiho syna:D vsechny tak nejak mladsi o pul roku nez my🙂

michelina1
3. črc 2011

@yesu ahojky promiň od včera jsem tu nebyla 🙂... jj obden kvůli spermijkám 🙂... no a kolikátý jsi dnes DC??? 🙂 já 14 🙂 Tak se budeme snažit spolu a snad to brzy vyjde a třeba už na konci července najdeme krásné // 🙂

martinka87
3. črc 2011

@d.h.86 opravdu krásné výtvory děláš!!! 😉 můžu se zeptat na ceny? mám Ti poslat, co se mi líbí a řekneš mi je k tomu? 😉

d.h.86
3. črc 2011

@martinka87 a nejsi na facebooku?tam mám zrovna věci,které mám doma a jsou tam i ceny,protože ted s malým moc netvořím,ale určitě by asi nebyl problem něco udlěat,pokud bys chtěla něco jiného
jinak děkuji za pochvalu

amallie
3. črc 2011

@lilin ja taky nepozoruju plodny hlen 😖 podle me ale muze byt ovulace bez plodnyho hlenu, jsou kdyztak i k dostani nejake lubrikacni gely, co ho napodobi, zr taky v nem spermonici dobre plavou, no, koupila jsem si o, stak asi 500 kc, tak ho vyzkousim, je t nejakej americkej vyrobek, no, uvidime

To je skvely, ze chcete poridit male partaka, ja si taky myslim, ze ji to pomuze a kdyz ji mladsi "predezene", potahne ji dopredu 😉

amallie
3. črc 2011

@ameliejulliette tenhle gel jsem si koupila, ty znas nekoho, kdo s nim ma dobry zkusenosti a pomohl, jo? 😵

moncaka
autor
3. črc 2011

Ahoj holky, zdravím vás v té pošmourné neděli. Já zítra ráno začínám 1DC, tak pak se uvidí 🙂 🙂

maxi.smile
3. črc 2011

Ahoj holky, to je teda počasí...včera jsem byla snad poprvé od porodu trošku zapařit, tady na chalupě byl takový jako pidi koncert jedné zdejší skupiny a bylo to skvělý 😵 Mraky známých lidí, které jsem někdy i roky neviděla..manža se mi ještě neozval, tan jel zase pro změnu na narozeniny ke kamarádovi..jsme se takhle hezky rozdělili....a malá když usnula, tak jí hlídala máti a já mohla vyrazit..bylo to příjemný.... 😀 😀 😀 Zdravím taky nové snažilky a vůbec všechny snažilky, maminky a pozdravujete i dětičky 😲

martinka87
3. črc 2011

@d.h.86 jasný, že jsem... 😉 mmnt, najdu si Tě... 😉
@moncaka jéééjda, to je mi líto... ale huráááá do dalšího snažení... 😉

amallie
3. črc 2011

@moncaka covece, jak vis, ze jsi zitra 1DC?

moncaka
autor
3. črc 2011

@martinka87 mně to líto není, neboť teprve minulý týden jsem dobrala poslední prášek HA, takže jde vše podle plánu...líto mi to bude až ten další měsíc 🙂

moncaka
autor
3. črc 2011

@amallie teprve minulý týden jsem dobrala prášky a celých 7 let mám MS pravidelnou i na hodiny, takže vím, že zítra v osm ráno budu 1.DC 😀 Příště si už tak jistá určitě nebudu 🙂 ;)

maxi.smile
3. črc 2011

@moncaka mazec 😀

maxi.smile
3. črc 2011

@d.h.86 Tvoje korálkování je krásné!Jsi šikulka! 😉

d.h.86
3. črc 2011

@maxi.smile děkuji
@moncaka no,s HA jsem taky měla MS praviedlnou,ale jsu ráda,že ji brát nemusím,vlastně za antikoncepci se schovají všechny případné problémy,které žena má

terioza1
3. črc 2011

Ahoj holky, smutne vam oznamuju, ze se miminko neudrzelo, rano jsem zkousela test, skoro zadna carka a pak tak silna ms, ze uplne chcipam bolesti milionkrat vic, nez pri normalni ms ( coz jsem si driv myslela, ze vetsi bolest snad uz bejt nemuze...).... Mam pocit, ze pro me skoncil zivot ☹(( Proc nemuzu mit aspon v tomhle stesti?

moncaka
autor
3. črc 2011

@d.h.86 tak to u mě je to právě naopak. Pomohla mi děsně moc. Hlavně s váhou a odstranila mi ty šílené bolesti prvních dní, kdy jsem i kolabovala a první 3dny jsem byla totálně nepoužitelná. Zvracela jsem, točila se mi hlava, omdlévala jsem...no děs běs. Největší úleva to byla od bolestí zad, vzhledem k poškození páteře to bylo vždy peklo a nedala se tato kombinace - bolest zraněné pátře + bolest související s MS fakt vydržet...opravdu jsem děsně ráda, že jsem ji mohla brát. Mně děsně pomohla.

moncaka
autor
3. črc 2011

@terioza1 nevěš hlavu! Nedopadlo to teď, dopadne to příště, to tělo samo ví, proč zrovna teď ne...neboj, bude líp!!

terioza1
3. črc 2011

@lilin ja ji pozanm tak, ze mam sileny bolesti. nemuzu ani chodit...

terioza1
3. črc 2011

@moncaka doufam, jen je to akovej sok, vis.. uz jsem se tak tesila, i kdyz jsem v duchu vedela, ze se to muze pokazit, ale snazila jsem se to nepripoustet.... Jsem urvana jako hysterka! Snad to dopadne priste, drzte mi pesticky...

d.h.86
3. črc 2011

@terioza1 neboj,určitě to příště vyjde
ono se teda stane,že mužeš mít i MS a nebo začít krvácet,třeba se udrželo,ale přes MS není test pozitivní,nevím,snažím se tě nějak uklidnit
@moncaka tak to jo,třeba takovéhle problémy vyřeší,ale já ji brala,abych neotěhontěla a ejhle,otěhotnět možná ani nemužu,a zjistilo se i proč,ale tak každá jsme jiná

moncaka
autor
3. črc 2011

@terioza1 to věřím, to je vždycky tak, když se už člověk pak těší, a to platí u čehokoli, a pak najednou to nevýjde....uvidíš, brzy to výjde a pak budeš hysterická štěstím ;) Hlavu vzhůru, úsměv na tvář, pozitivní mysl a ono to půjde, uvidíš ;)

moncaka
autor
3. črc 2011

@d.h.86 jak píšeš, každá jsme jiná, holt, každý kus originální 😀

terioza1
3. črc 2011

@d.h.86
@moncaka

Dekuju, asi povzbuzeni ted nejvic potrebuju... dekuju.

maxi.smile
3. črc 2011

@d.h.86 mě taky HA bavila..krásná pleť, MS pravidelná,menší bolesti a po vysazení do 3 měsíců mimčo...taky si nemůžu stěžovat a dokonce se těším, až jí jednou zase budu brát.... 😉 Ale jako vždy, má to určitě i svá negativa..
@terioza1 je mi to moc líto, ale prostě, jak píše moncaka, určitě tělo ví nejlíp, proč teď ještě ne...smutný to je každopádně!!!!Jen..ze své zkušenosti mohu říct, že jsem osobně byla hrozně skeptická celé těhu...vždy jsem se klepala na každé kontrole..až po porodu přišla radost z mimi...až jsem toho drobečka držela v náručí...vždy se, bohužel, může cokoliv stát....Zase je super, že si tělo takhle pomohlo samo, to je paráda a vše určitě je v pořádku..Držím moc pěstičky, aby se brzy zadařilo a bylo vše v pořádku a brzy jsi se radovala z prcka...Posílám pusu, klidně si pobreč, určitě to bolí, mrzí...ale pak s chutí do dalšího snažílkování!!!! 🙂 🙂 🙂

d.h.86
3. črc 2011

@maxi.smile tak já neříkám,že nee,taky jsem měla MS pravidelnou,slabou,žádné problémy,po vysazení jsem otěhotněla cca do 2měsíců,ale potratila v 7.tt a pak to šlo,rok nic,pak jsme se dostali k dr a už od nich se nevymanili,našli mi PCO

terioza1
3. črc 2011

@maxi.smile dekuju... ja vim, tak nejak tomu rozumim, ze telo samo dobre vi, proc.. ale nemuzu pochopit, proc zrovna u me nemuze byt mimco zdravy... vis, jak to myslim.... Zase mi pritel rika, ze lepsi ted, nez treba po dvou teh.mesicich... Zase musim k dr pro clostil, zase pit kontryhel+rebricek+hluchavku, zase jist estrofem, zase mit ovu bolesti, zase bejt ve svicce po sexu........... a pak jenom zase cekat.... eknu ti, k zblaznni

lilin
3. črc 2011

@svija děkuju... naše rehabka je skvělá a myslí si že to pujde, bude dlouho trvat, ale pujde to
@martinka87 jo, takového něco jako léčba těmy šoky asi, pamatuju se že jsme kdysi se školou jeli do zařízení pro nemocné RS a pak s nimi na výlet a měla jsem na starosti klučinu, kterej na tom byl, výsledky prý dobré, ale ne na moc dlouho 😒
@amallie taky se na ten gel podívám a možná koupím, to se neztratí, u nás teda ne
@ameliejulliette děkuju za tip
@terioza1 to je dobré že to takhle poznáš, že se mimi neudrželo je mi fakt líto, ale tak třeba další měsíc už bude, určitě držím pěstičky!!!

terioza1
3. črc 2011

@lilin dekuji, ja doufam, ze to vyjde...

d.h.86
3. črc 2011

@terioza1 nj,ale furt to jde přirozeně,to je jasné
vem si,že jsem potratila v 7.tt,pak do sebe rvala injekční hormony,jezdili sema tam na UZ a čekali,vyplázli několik tisíc a?...nic
a druhý pokus na novo,dvě injekce denně,sprej do nosu,atd

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru