Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
3. črc 2011

@terioza1 Mrzí mě to, ale jak píšou holky i přítel, bud ráda, že ted, a ne třeba ve 3.měsíci...asi to tak mělo být. Ted už to určo vyjde, neboj 😉 My se ted snažíme obden, po sexu dělám svíčku taky a i prstem pro jistotu prohrábnu spodek a nasměruju směr čípek, abych kdyžtak pomohla spermijkám 🙂

@lilin
@d.h.86 Holky máte můj obdiv, jak všechno zvládáte, ještě 2.mimi do toho bude 🙂

d.h.86
3. črc 2011

@moncicak.as tak hlavně,aby nám to druhý mimi vyšlo,ono nic jiného nezbývá než to zvládat,ale tak třeba my ted jsme ok,kontrola na kardio až v září,pak se uvidí jak dál
teda,že bych začla dělát taky svíčky?no,každopádně zítra má mrcha přijít,tak až pak

maxi.smile
3. črc 2011

@d.h.86 si svíčku můžeš dát jen tak, pro radost, už dneska 😀 😀 😀 😀 😲

amallie
3. črc 2011

@moncaka jo tak to chapu, kdyz jsem brala HA, tak jsem to mela zrovna tak 😉 Ja myslela, ze jsi jedna z tech hyperstastnych, co funguji jak hodinky, i takove totiz znam 🙂

moncaka
autor
3. črc 2011

@amallie no to nevím, před tím, než jsem začala brát HA, tak to taky tak bylo, vždy 28. den, pravidelně, to byla jistota, ale teď si nemyslím, že tomu tak bude....

amallie
3. črc 2011

@terioza1 ☹ ☹

amallie
3. črc 2011

@moncaka ty jo, pravidelnej cyklus, to bych fakt byla schopna i zavidet 😔 Ja jsem dneska 20DC a ovulajda nikde 😖 nebo mozna dneska, ale uz to nepoznam, bricho me boli, ale co ja vim, jestli je to pravda, nebo jsem si to vymyslela 😀 😖

@terioza1 vyjde priste, co vic rict.... Budem bojovat vsechny spolu 😉 Zas dobry, ze se neudrzelo ted, nez abys pozdeji potratila a musela na operaci atd!

lilin
3. črc 2011

@moncicak.as obdiv snad ani ne, kdyby se to stalo tobě tak by jsi taky musela zvládnout... ale děkuju

lilin
3. črc 2011

@maxi.smile ty máš teda dobrý seky 😀 😀 😀

moncaka
autor
3. črc 2011

@amallie jojo, není nad pravidelnej cyklus, proto se teď trochu děsím toho, že moje tělo bude zmatené jak lesní včela a já sama nebudu vědět kdy ji mám čekat...takhle mě nemohla nikdy a nikde překvapit 😀 Ale já si s ní poradím a budu doufat, že né na dlouho, že ji na pár měsíců porazím definitivně 😀

amallie
3. črc 2011

@moncaka znam, brala jsem HA 13 let a pak najednou jsem mela cyklus jednou tak a podruhe onak, bud jsem s sebou vozila tampony na nic nebo je zas behala kupovat 😀 No a tedka zase vlozky, coz je jeste horsi, nejak nemuzu po porodu tampony pouzivat 😖 ale zas usetrim, jista pozitiva jsou 😀 No a ted doufam, ze zase mrse cerveny na 9 mesicu odzvonime!!!!

moncaka
autor
3. črc 2011

@amallie já čekám zákon schválnosti, že ji dostanu na dovolenou, takže jestli mě tam překvapí, tak budu nas..... protože těžko můžu vědět, kdyžte teda za ten měsíc příjde....No ale třeba nedorazí a rozházeným cyklem to nebude 😀

ameliejulliette
3. črc 2011

@terioza1 Mrzí mě, co tu čtu, ale jak píšou holky, dobře je, že to šlo samo a nemusela jsi například na revizi a pak okdlad snažení atd... A co by Tě rozhodně mohlo potěšit, po takovém brzkém samovolném, jak já jsem to nazvala kvazipotratu je velmi vysoká šance na otěhotnění! Znám spouuustu lidí, co otěhotněli přesně tak a nebo dokonce po revizi 😉

amallie
3. črc 2011

@moncaka si pis, neprijde 9 mesicu 😉 vlastne dyl, klidne rok a pul 😀

d.h.86
3. črc 2011

ted tak koukám tady na bazar,jestli něco nebude na malýho a koukám,kolik je tu balíčku krásných oblečku pro holčičky,doufám,že se nám ta princezna zadaří

yesu
3. črc 2011

@michelina1 Já sem 25 DC, tento měsíc sme tomu moc nedali, byla sem totiž bez přítele týden pryč a navíc teď mám strašně moc práce a chodím domů úplně mrtvá, ale tak uvidíme 🙂 a hlídáš si nějak ovu nebo tomu jen tak necháváte zatím volnej průběh?

yesu
3. črc 2011

@terioza1 Ježiš to je škoda, ale jak už tu někdo psal, asi to tak mělo být...tělo ví, kdy je správnej čas...hlavu vzhůru, příště to určo vyjde!

svija
3. črc 2011

@terioza1 - to mě moc mrzí, ale vím jak se cítíš, měla jsem to tak minulý měsíc. Na 100% jsem si byla jistá, že jsem těhu, podle příznaků, a pak 13DPO přišla mrcha. Ani jsem nestihla testovat. Ale za ten měsíc už to přebolí, je potřeba si na tom najít aspoň něco pozitivního.

Jinak já se zase na nějakou dobu odmlčím, jedu na týden pryč, tak jsem moc zvědavá, co tu bude za novinky, až se vrátím 🙂 .

dilemma
3. črc 2011

Ahoj holky no tak nemam zadne pocity ze bych byla v tom krom paleni zahy kazdy vecer pravidelne uz asi tyden v kuse ale take nemam zadne znamyky po tom ze bych mela dostat MS tenhle tyden bych to mela dostat budu se mohlit kazdy vecer pred spanim aby tomu tak nebylo v sobotu jsme skousela si delat test a byl negativni a zitra bych to presne mela dostat ale jelikoz od prvniho porodu neberu antinu tak me to chodi jak se zrovna zachcce tak behem tydne se dozvim co a jak a budu vas prubezne informovat🙂 bud o sklamani a neboo teseni se🙂 budu rada kdyz se nekdo zve a pokecame jestli mate takly takovy zrovna priklad jako ja🙂 jinak vsem snazilkam budu drzet palecky aby to klaplo co nejdrive🙂

martinka87
3. črc 2011

@terioza1 to je mi moc lito,ale opravdu hlavu vzhuru na dalsi snazenicko,urco se zadari!!!! 😉 a mimisek s Tebou dopluje ke zdarnemu porodu a bude vam na svete delat samou radost 🙂

Fakt mate po sexu nohy hore,svicku?? Tak az takhle to teda nedelame,jen at se mrsky snazej a hybou se tema ocaskama 😀 tak ted jsem vykoumala,ze az zitra je ovu den,dneska je plodny den,tak to budu dnes a zitra rano znasilnovat 🙂))) skoda,ze musim do prace....

martinka87
3. črc 2011

@moncicak.as momeeeent,jak jako smerujes cipek??? 🙂)))) holky,ja jsem teda snazilka amateeeeer 😀

deyana
3. črc 2011

@terioza1 to mě mrzí, taky jsme tohle nedávno zažili, vím dobře jak ti je, chci ti jen říct, abys to nevzdávala, holky maj pravdu, lepší teď než později.. a co mi říkala dr. - po tomto je to jak když pohnojíš zahrádku 🙂 přeju ať je brzy lépe, hlavně teda psychicky 😉

moncicak.as
3. črc 2011

@martinka87 Blbě popsáno 😀 😀 Jako, že si hrábnu dolu a spermijky (prostě tu tekutinu) jakoby prstem dávám na čípek, nevim, zda to má nějaký smysl, ale mám pocit, že dělám maximum 😀 😀 😀

martinka87
3. črc 2011

@moncicak.as prej spermijky,proste tu tekutinu... No takze proste sperma 😀 😀 ahaaa,vidis to,tak to me nenapadlo.... 🙂

Hele zensky a jak to teda delate po sexu... Ted jsem teda pochpila,ze zvedate nohy a hrnete si sperma na cipek,takze chodit se asi hned myt je nejvetsi hovadina,co bych mohla udelat 😀

moncicak.as
3. črc 2011

@martinka87 Jj, to nedoporučují, pokud chceš otěhotnět, ale víš jak, ono, někdo se musí snaži a brát kde co, aby to vyšlo, někdo si prostě zasouloží a hned se jde umýt a je v tom...to je těžký 😀

amallie
3. črc 2011

@martinka87 ono to tak neni, svicky ani nic podobneho nema zadne opodstatneni, pokud neberes to, ze ti to pomuze na psychiku.... Kdyz zustanes lezet 5 minut, je vystarano 😉 na prstech stejne spermie neziji a schopne oplodnit vajicko jsou jen ty nejlepsi, ktere k nemu dopluji sami, v ejakulatu jich mas treba 20-40 milionu a k vajicku se dostane 500ks!!!! Zbytek chcipne cestou.... Proto ani nejsou nijak extra uspesne inseminace, kde ti spermie striknou primo do delohy, ale pokud to nejsou ty vyvolene bojovnice, stejne to nevyjde
Takze se sprchuj bez problemu 😀

lilin
3. črc 2011

@moncicak.as jo tak o téhle prstíkové metodě jsem někde taky četla a díky tomu se nám Nikolka zadařila za tři měsíce 🙂
@martinka87 my zatím neděláme nic extra, ale u prvního těhu hlavně poloha zezadu na bříšku a pak chvilku ležet a pak prstíkama pomoc spermonikum, ted to zatím nehrotím

moncicak.as
3. črc 2011

@amallie Jj, taky si říkám, že je to spíš psychický, člověk má pocit, že udělal maximu a je takový vnitřně klidnější, ono to asi pak možná díky té vyrovnané psychice rychleji vyjde 😀 Takové duševní placebo 😀 😀

amallie
3. črc 2011

@moncicak.as presne tak, psychika je strasne dulezita a pokud neni clovek v pohode, tak je to v haji..... Jenze, to se tezko ze jo.... Nejhorsi jsou ty idiopaticke neplodnosti (oba zdravi a nedari se a nedari), tam pak hraje nejvetsi roli urcite psychika, jenze na tu zadne leky nejsou 😒

kleopatra35
3. črc 2011

Ahoj holky, tak já nevím....včera měla přijít MS, nedorazila....dnes jsem si dělala testík, vím, že je to ještě brzy(ale co kdyby)...a nic...vyšel negativní....bolí mě podbřišek, ale spíš jako při ovu(mám i vlhko) Píchá mi na pravém vaječníku jako při ovu, ale žádné takové křeče ve středu podbřišku jako když přichází MS...v kříži mi také bolí jako pes....tak nevím...po vynechání HA jsem měla 3 cykly MS pravidelnou a nyní toto...spíš si říkám, že to je stále následek vysazení HA...co si o tom myslíte??
A ještě se zeptám, co používáte za testy....teď mi nacpali v lékárně RapiClear....a dočetla jsem se na něj dost špatné recenze...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru