Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

maxi.smile
6. črc 2011

Ahoj holky!To je dnes krásně!A mám pocit, že snad vyměnili týmy v tv produkcích? Jak jinak si vysvětlit, že dávají tolik krásných pořadů,rozmanitých, 1000000x lepších jak to bylo o Vánocích..? Jsem na chaloupce sama s malou, tak přemýšlím, co dnes podnikneme..no, moc na výběr teda není...bude to super, až bude už chodit...zatím jen tak za ruce občas chvíli ťape..Manža přijede UŽ pozítří v noci...Ach jo...bych nikdy nevěřila, že to budu tak těžce snášet, že se nevidíme vždy 2 celé dny...Ale já jsem furt tak zamilovaná 😵 😵 😵
@lenka5731 souhlas s Tebou 😉

ameliejulliette
6. črc 2011

Hojte, hlásím se 28 DC / 12 DPO, což je u mě na MS dnes nebo zítra, a cítím se tak teda na 100%... Příští měsíc tomu musíme dát víc 😀
Sex jsme měli "pro jistotu" zakázaný prakticky celé těhotenství a těžko říct, zda to pomohlo, asi je to zásadnější spíš potom, když už hrozí předčasný porod, v začátku asi ne...

marcelkap
6. črc 2011

@maxi.smile Vy máte hezky? U nás je strašná mlha, tak doufám, že se to do odpoledne probere. Chceme ject do zoo. Včera jsme byli u známých na chalupě a malá tam běhala celý odpoledne a dokonce už i bez rukou. íc se teda ještě chce držet za jednu ruku, ale sama už to taky zvládá celkem pěkně. Neboj, taky tě to už za chvilku čeká 🙂

ameliejulliette
6. črc 2011

@maxi.smile To je krásné 🙂

yesu
6. črc 2011

Dnes sem 28 DC, podle minulých měsíců bych to měla dneska ráno dostat a zatím nic 🙂 nedělám si naděje, protože mám příznaky, že mrcha přijde, ale uvidíme, když do pátku nepřijde, udělám testík 🙂

zelinda
6. črc 2011

ahojte tak ja jsem byla u nové gynekoložky divila se že předchozí doktor se mnou nic nedělal tak mě objednala za měsic na laparoskopiitak jsem zvědava jestli nam to pomuže.mam strach ale pro miminko udělam vše držte palce

maxi.smile
6. črc 2011

@zelinda držím!!!!Je super, že se něco začlo dít!Určitě to brzy přinese své ovoce..i když..kašleme na ovoce...ať to brzy přinese // 🙂 !!!!!!!!!!!!

maxi.smile
6. črc 2011

@yesu doufám, že mrcha už nepřijde 😉

ivis85
6. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem na vás mrkla po 10 stránkách 😝 to je něco vás dočíst. ...

yesu
6. črc 2011

@maxi.smile To já taky, ale radši si nědělat naděje!!!

kvetinka6
6. črc 2011

Tak dneska jsem se testla a bohužel jen jedna / . Ani duch nic. Takže očekávám každou chvíli že se naplno rozjede MS. 😢 - No ale aspoň nás čeká další sladké snažení..........

maxi.smile
6. črc 2011

@kvetinka6 nesmutni...však jak by to tady vypadalo, kdyby jste všechny otehulily hned 😉 Trochu nuda a ,,drbárna" by se třeba rozpadla...Řekněme...všem se to povede do konce roku, to už jde, ne? 😀 Budeme se pěkně povzbuzovat ještě pár týdnů a hezky jedna po druhé otěhulíme 😀 😀 😀

miselinka2
6. črc 2011

tak musím říct my se začaly snažit v červnu a dnes 🙂 krásné nejkrásnější // sem ta nejštastnější

ivis85
6. črc 2011

teda holky, až na jednu z nás je ten červen pěkně v čudu, doufám, že ten červenec se nám už povede s větší účastí 😉 všem nám držím pěsti, i když je pravda, že tak do konce roku tomu dávám čas, Eli je na té dovče? že na nás ten bacil nějak neskočil, musí prskat vííííc 😀
Konečně je teplejc,jsem dnes v práci, takže odpolko jdu trhat rybíz v plavečkách, abych chytla trochu barvu 😉

ivis85
6. črc 2011

@miselinka2 jů gratulace, pěkně potichoučku, abych je nevyplašila 😉

moncicak.as
6. črc 2011

@miselinka2 Gratulace veliká 😉 😉 😉

miselinka2
6. črc 2011

@ivis85 mocinky moc dekuu zatim potichounku přesne tak
@moncicak.as dekuju snad bude vše fajn a pokračovat be problemu

lenka5731
6. črc 2011

@ivis85 Jak neúspěšný červen? Vždyť // tu maj i po několika dnech asi 4 holky, ne? 🙂 Tabulka není moc aktulalizovaná 🙂

ivis85
6. črc 2011

@lenka5731 tak to pardon, brala jsem to letem světem, tak 4 už je docela slušný 😉 jen tak dál

deyana
6. črc 2011

jé tady je těhulí, holky jak vám to my obyčejní smrtelníci závidíme 🙂 ale samozřejmě vám to všem přejeme, holky a my - šup šup do dalšího kola 😉 červenec teda jo? 😉

amallie
6. črc 2011

Jeeee, ticha zavist, ja chci taaaakyyyyy //!!! Mame uz odpracovano, tak ted se jen ceka. Jinak, kdo meri BT ani nepotrebuje tehu testy, ona to BT ukaze sama, tak uvidime, co ukaze mne 😵

berticka
6. črc 2011

Gratuluji všem novým těhulkám 🙂! Já jsem dneska strávila 2 hodiny v bazénu, poctivě jsem plavala, co to jenom šlo, a hlásím, že od minulého týdne mám zas o jedno kilo dole 🙂 (bojuju s nadváhou, chci být zdravá pro případné otěhotnění a aby měl prcek jednou pěknou maminku, která bude v kondici). Cítím se odpočatá a zrelaxovaná, takže večer na to s manželem vlítneme 🙂. Jinak včera jsem zaznamenala malé špinění (jsem 10 DC), ale trvalo jen jeden den a bylo velmi slabé, tak mu nepřikládám váhu. Dnes jsem také poprvé začala měřit BT, manžel se mi směje, ale v dobrém 🙂.

martinka87
6. črc 2011

Ahojky holky.... Juuuu,gratuluji nove tehulce!! 😉
Ja jsem cely den na terasce,vytrela jsem teda barak,umyla koupelnu,zachody a uvarila obed,ale jinak tu jsem furt... Je to parada,je krasne... Jde ke mne akorat sousedka,tak dame sklenicku,pokecame a vecer hups na manzilka... 😉

moncicak.as
6. črc 2011

@martinka87 Týý jo, jsi mě navnadila s tou skleničkou 😀 Asi dám dneska brusinkové Frisco, dneska manža už ráno hlásil, at si na womenzone napíšu esko, jakože dneska je sex 😀 😀 😀 Už se těšim, jen mám nějak skříplý sval pod žebrem, takže jak se zasměju, nebo víc ohnu, píchá to jak prase 😒 Tak prej dnes bude sex jen ,,zploditelský" 😀

maxi.smile
6. črc 2011

@miselinka2 wow!Super, super, super!Gratulace i za mě a držím palce, ať vše pokračuje tak, jak má! 🙂
@berticka tak ty jsi dobrá!Klobouk dolů, takhle hezky do toho jít zodpovědně! Já si řekla, že když se nezadaří v červnu, taky začnu něco dělat, abych se trochu hodila do kondice, ale nějak jsem ještě nezačla ☹ Jsem vostuda 😒 Začnu hned zítra! 😀

maxi.smile
6. črc 2011

@moncicak.as já tady mám jenom pivo 😀 Pivo dobrý, ale radši ve dvou, na sluníčku u grilování...mám ho ráda jen když je teplo (což je), ale ne sama 🙂 Vo víkendu jedeme ke švagrovi na baráček (mají 4 děti, teď čerstvě vymodlenou holčičku, asi 2 měsíce), tak třeba dám trošku toho vínečka červenýho, to já s manžílkem ráda 😵

kvetinka6
6. črc 2011

@maxi.smile - děkuju - povzbudilo mě to 😵 - miselince samozřejmě gratulačka veliká..........červencovím miminečkům držím pěstičky............i na nohách...... 😀 Tak šup holky na to - to dáme.......... 😎

amj
6. črc 2011

@miselinka2 velká gratulace a držím palečky!!!
Dočítám zpětně asi 12 stránek...tak jdu na to :DD po vás to dočíst, to je celé odpolko v čoudu :D

jinka09
6. črc 2011

ahoj holky, vrátila jsem se domů po pár dnech bez internetu, to teda koukám, kolik se toho napsalo, ale dočítat to není v mých silách🙂.
Já jsem dnes 13DC, milujeme se už od 11 DC každý den a ještě tak 3 dny v tom hodlám pokračovat😀 . . . . tak uvidíme🙂

maxi.smile
6. črc 2011

@jinka09 já bych v tom pokračovala pro jistotu tak ještě 17 dní, jistota je jistota 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru