• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
Dobry vecer... Muj manzel taky maka,tak z toho dneska asi nic nebude,chjooooo :frowning2:(((( dobrou noc vsem preji :wink:
11. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer... Muj mnazel taky maka,tak z toho dneska asi nic nebude,chjooooo :frowning2:(((( dobrou noc vsem preji :wink:
11. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak jsem tu po svatbě a po dovolené a očekávám MS ve středu :slight_smile: o víkendu jsem dobrala poslední prášek, tak už se k Vám konečně můžu taky přidat :slight_smile:
11. črc 2011 ve 23:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petss tak ať se vám brzo zadaří a ty můžeš psát že si našla krásné //
11. črc 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselinka2 děkuju moc :slight_smile: nejradši bych byla těhotná hned : ))))
11. črc 2011 ve 23:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petss věřím ti to já chtěla být ted hned a světe div se hned první měsíc se nám zadařilo :slight_smile: nádhera jen at to vydrží zítra jdu k dr tak uvidíme jestli bude vše v pořádku
11. črc 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselinka2 určitě bude :slight_smile: držím Vám tu všem pěsti :slight_smile: zatím jsem jen četla a tiše záviděla všem, které se už snaží :slight_smile: a vždycky tak nějak zahřál ten pocit, když jsem se dočetla, že se některé z Vás zadařilo :slight_smile: kdo ví, třeba se nám taky zadaří na poprvé :slight_smile: teď jen ve středu dostat MS, pak ji přečkat a můžeme taky začít :slight_smile: teď jsme byli na dovče a byl tam s námi manželův svědek se ženou a 10ti měsíčním synem.. to byste něvěřily, jak to tomu mýmu zlatíčku s tím prtětem slušelo :slight_smile: úplně na něm vidím, jak se těší na svoje :slight_smile:
11. črc 2011 ve 23:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petss hodně štěstíčka při snažení a budu se těšit at si brzo splníš svuj sen ...
11. črc 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselinka2 děkuju :slight_smile: budu na tebe zítra myslet a držet pěsti :slight_smile:
11. črc 2011 ve 23:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petss tak vše je v pořádku sme zatím fakt v začátku příští týden jdeme znova a snad uslyšíme srdíčko už i :-*
12. črc 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miselinka2 Ahoj, a kolik dnes jsi? Já jsem 5+2. Ty v tabulce nemáš poslední MS, tak nevim :slight_smile:
12. črc 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselinka2 A kolkik dní od OVU? Já jsem 23 DPO, když teda počítám, že pozitivní ovu test byl v sobotu 18.6, ovulace teda nejspíš byla den na to v neděli a tohle počítání je od pondělí.
12. črc 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselinka2 tak teď už je to potvrzené od mudra, tak ofiko gratuluji a držím pěsti ať je vše ok a doufám, že nás bude brzo víc testovat a objevovat //
12. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelina1 Dobre ranko kocicko,ja bych uz take nejradsi testovala,ale jsem ted od lekarny dost daleko,jsme u pritelova rodicu na baraku,kde maji bazen,tak je nam tu v tech parnych dnech nejlepe. Hlavne ja mam tento tyden dobrovolne nucenou dovolenou. Tak s testem vyckam na dalsi pondeli. Take jsem pekne rozezrana,ale placam vsechno dohromady,slany,sladky,mastny. Tak take nevim,jestli to k tomu patri,nebo jsem jen rozezrana. Ja jsem vcera byla v papirnictvi a jestli znas takovy ty sadrovy tabulky,co se daji povesit na zed,tak maji jednu uzasnou kde je napsano "Vitejte u dedecka a babicky" tak uz se vidim,jak ji pujdu koupit rodicum. U nas z toho budou vsichni strasne stastni. Uz se tesim,az s mamkou budeme nakupovat vybavicku,kocarek,postylku. Tak doufam,ze i vy jste se trefili do ovulky. Ja jsem vcera udelala takovou pitomost,az jsem se pak na sebe zlobila. Skocila jsem z vysky,take mne pak bolelo v podbrisku,tak doufam,ze se nic nestalo.
12. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessulka ahojky, tak si to vlono hezky užívejte, taky jsme o víkendu relaxovali u bazénku, to bylo bájo :slight_smile: snad se nic neděje, jak se říká, těhu není nemoc, ale i tak si dávej pozor :dizzy_face:

Dnes jsem asi 14 DC a ovu se projevila, bolesti v břiše nic, ale hlen, takže jestli manža bude po viroze k použití, tak to opět zkusíme a dokonce díky tý virovce dodržíme to "obdenní snažení" :grinning:
12. črc 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,no,tak to já se taky mazlinkám s prdelkou naší
jinak u nás zatim nic neproběhlo,nějak se fakt nemužu dokopat
to u prvního to bylo větší dovádění :grinning:
ale tak snad to přijde ta chut
12. črc 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis85 Ahojky, nemáš prosím nějaký odkaz, abych byla "chytřejší" jak je to s tím "obdenním snažením" ? Jsem tu nová, tak nevím kudy kam :fearful:
A tímto bych se k vám taky ráda přidala...
12. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731, @miselinka2- tak vám holky oběma moc gratuluju k těhu a držím palečky, ať vše probíhá dobře :slight_smile:.

Já jsem dnes 22DC, snažení už proběhlo, takže teď už klídek, nemusím se nijak "honit". Ale i tak mám na manžela poslední dobou celkem chuť, tak si občas zatrénujeme nanečisto :grinning:.

@purblanca, @petss- vítejte a hodně štěstí ve snažilkování :wink:.
12. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svija děkuji...já jsem tady v těch zkratkách totálně ztracená :sweat_smile: Snad se časem poučím... co to znamená "22DC" ?
12. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, za chvíli ty zkratky budeš umět všechny :slight_smile: . 22DC znamená 22. den cyklu (1.den je začátek mensturace), takže už máme po snažení. Jelikož jsem ale v době ovulace byla týden pracovně pryč, tak jsem v klidu, žádné těhu se nekoná :slight_smile: .
12. črc 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelina1 Dobre ranko kocicko,ja bych uz take nejradsi testovala,ale jsem ted od lekarny dost daleko,jsme u pritelova rodicu na baraku,kde maji bazen,tak je nam tu v tech parnych dnech nejlepe. Hlavne ja mam tento tyden dobrovolne nucenou dovolenou. Tak s testem vyckam na dalsi pondeli. Take jsem pekne rozezrana,ale placam vsechno dohromady,slany,sladky,mastny. Tak take nevim,jestli to k tomu patri,nebo jsem jen rozezrana. Ja jsem vcera byla v papirnictvi a jestli znas takovy ty sadrovy tabulky,co se daji povesit na zed,tak maji jednu uzasnou kde je napsano "Vitejte u dedecka a babicky" tak uz se vidim,jak ji pujdu koupit rodicum. U nas z toho budou vsichni strasne stastni. Uz se tesim,az s mamkou budeme nakupovat vybavicku,kocarek,postylku. Tak doufam,ze i vy jste se trefili do ovulky. Ja jsem vcera udelala takovou pitomost,az jsem se pak na sebe zlobila. Skocila jsem z vysky,take mne pak bolelo v podbrisku,tak doufam,ze se nic nestalo.
12. črc 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija teda,to ti fakt závidím tu chut na manžela :grinning:
já jsu dnes 7DC,tak je asi ještě stejnak čas
12. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčátka, tak my na to ted s manžou pěkně hupáme, začaly mi plodný dny, tak se musíme snažit :wink: a taky jsem po dlouhé době zaznamenala pěkný plodný hlen, tak jsem manžu v pul jedenáctý pořádně znásilnila.... :grinning: vubec se na mě nezlobil :grinning: vítám nové maminky a přeji brzké těhu bříško :slight_smile:
12. črc 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilin teda,vy jste tu všechny poctivé znásilňovačky :grinning:
12. črc 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@purblanca no odkaz na to žádný nemám, to jsesm tak pochytila tady od holek a od známých, kteří se snažili dlouho otěhotnět a nešlo to, mudři jim radili sexovat obden, protože jinak nemusí sperie stačit dozrávat, takže je to s větší šancí - co se týka sperijí, ale zas, když se netrafíme do ovulace, tak je to taky na prd, prostě 50:50 a zkoušet a zkoušet :wink: přeju hodně štěstí
12. črc 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis85 me dr rikala, ze kazdy den, ze se vzdycky jedna najde... A me se to povedlo... bohuzel to dopadlo, jak to dopadlo, ale myslim si, ze nazor kazdy den je dobrej....
12. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se kloním k názoru, že obden stačí. Spermie jsou kvalitnější, stihne se jich víc vytvořit a navíc se říká, že nějaký ten den taky na vajíčko čekat vydrží. A na mě osobně je teda každý den moc :slight_smile: .
12. črc 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zeptám se asi hloupě... :fearful: ale, co znamená to "DC" ?
12. črc 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 to se musí :grinning: :grinning: :grinning:
jinak teda k technice obden.. nevím ale podle mě se nedozrálý spermonici ven nedostanou.... spíš jich je pak podle mě méně v ejakulátu :wink: ale nejsem doktor, to je jen moje dedukce :sweat_smile:
12. črc 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilin a kde se skovaj? :grinning: :grinning: :grinning:
@purblanca jak psala svija, je to den cyklu, takže první den menstruace (MS) je první den cyklu (DC) :wink:
Jen se ptej, taky jsme to nevěděli ( a občas i teď tápu v lecčems)
12. črc 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek