Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ivis85
19. črc 2011

Dobré ráno 🙂
@eleonor jů tak to je krásný, myslela jsem na tebe, jak je na dovče a kdy se nám přihlásíš, že je to ofiko 😵

Oponuju s tím, že kila jsou jen problém ženských, i chalp může mít kila navíc a být z nich nešťastněj, manža jednou držel "masovou" dietu - je v podstatě proteinová, princip je v tom, že jíš pouze maso - jakékoliv, v jakékoliv míře, ale musí se k tomu pít multivitamín nebo něco, co ti dodá energii(bez cukru) a při tom se cvičí - posiluje, prostě pohyb. Tělu dodáš protein, takže nebere ze zásob svalové hmoty, bere tuk, ... tak nějak to je, už nevím přesně, ale za 14 dní shodil asi 15kg!!! Pak už člověk nemůže maso ani vidět a samozřejmě tato dieta má největší účinek při prvním pokusu - ale při snažení bych to moc nedoporučovala, aby nebylo tělo vysílené a pak nedošlo třeba k potratu nebo tak ...

jessulka
19. črc 2011

@miselinka2 Mocinky moc Ti děkuji :-*

lenka5731
19. črc 2011

Dobré ránko,

@jessulka Můžu mít otázku na tělo? Proč používáš "mocinky moc", kde se to používá? Co to je za výraz? Kolik ti je let? 😀 Z toho jazyka a zdrobnělin, co se tu občas používá, se mi úplně kroutěj nehty na nohách. Promiňte mi upřímnost 😀 Vždyť se to všechno dá napsat normálně.

terioza1
19. črc 2011

@miselinka2 obrovska gratulace... at se drzi zuby nehty 🙂 a at v poradku dojdete k porodu :_)

terioza1
19. črc 2011

@eleonor Taky obrovska gratulace a taky preju, stejne jako miselince2, at dojdete zdravi k porodu... 🙂

lilin
19. črc 2011

ahoj holky, teda vás dočítat mi dává čím dál víc zabrat 😀 koukám, že se tu rozebírala váha.... já mám taky dost kil na víc ale tolik to neřešim... rozhodně nebudu držet diety ted, když se snažíme, ale tento měsíc to na // není 😒 snažili jsme se na začátku plodných, a ted je manža každou chvíli pryč tak pochybuju ☹

jessulka
19. črc 2011

@lenka5731 Furt lepsi cist zdrobneliny, nez gramaticke chyby. Z tech se zase krouti nehty mne. Asi tak 😀

ivis85
19. črc 2011

@lilin což ty víš, třeba se semínko uchytilo apočkalo si 😉
já budu zumbovat do té doby, dokud se neobjevím // nebo do té doby, než na sobě zaznamenám změnu, která by těhu naznačovala, vždyť je to tanec, tak ten těhu neškodí né?

ivis85
19. črc 2011

@jessulka @lenka5731 Holky já vás rozsadim 😀

jessulka
19. črc 2011

To není třeba @ivis85. Ona se @lenka5731 asi špatně vyspala 😀

moncicak.as
19. črc 2011

Téda, holky, tady jsou to furt samá kila, kašlete na kila, stejně se brzy všechny zakulatíte 😀 😀 😀
Jinak, já nemám ráda jak gramatické chyby ani zdrobnělinky, u ostatních je mi to ale fuk, ať si píšou, jak jim to vyhovuje, jen manža a nejbliží rodina to má zakázaný mi říkat a psát 😀 😀 😀
U nás nic nového, mi ani kdybysme chtěli mimi nemůžeme udělat, Tedík to sabotuje 😀
Ovulku už mám za sebou, tak ted jen čekat na MS a furt dokola...jsme se domluvili s manžou, že se jako budeme snažit o mimi, ale jako bude ,,stříkat" ven, a po nějaké ,,vhodné" době nám jako dojde, že tudy to nejde a půjde dovnitř 😀 😀 😀

Ale je pro mě důležitý, že mi tělo fuguje, jak má, antinu brát nebudu, hold budeme používat občas pláštěnky, nebo si dávat bacha, po celou dobu 😀

jessulka
19. črc 2011

@moncicak.as Já jsem vysadila HA v březnu. Od té doby jsme si dávali bacha. Neotěhotněla jsem. Teď už jedeme od června na čisto, tak uvidíme, zda se zadařilo 🙂

bublinka1980
19. črc 2011

Ahoj,
zdravím vás všechny a taky bych se ráda přidala do klubu 🙂 , vysadila jsem antikoncepci a necháme teď tomu "volný průběh".
Kontryhel a listovku si taky koupím, zatím neberu žádné vitamíny a ani nepiju čajíčky.

jessulka
19. črc 2011

@bublinka1980 Ahoj a vítej mezi námi. Dnes udělej přepadovku v lékárně a kup vše potřebné. Také přeji krásné snažilkování a brzké // na testu.

bublinka1980
19. črc 2011

@jessulka Díky za pěkné přivítání 🙂 Do lékárny to nemám daleko - mám ji hned za domem. 🙂 Taky Ti přeju ať se snažení vydaří. Já tady zatím prolouskávám diskuze a jsem ráda, že jsem našla tuhle.

kive76
19. črc 2011

ahojky holky...berou Vaši mužové též nějaký vitamínky...když se Vám nedaří otěhotnět ? mi teda nic, protože přítel prý má spermijky v pořádku

jessulka
19. črc 2011

@kive76 Já jsem slyšela, že někteří gynekologové doporučí brát i partnerům kyselinu listovou.

jessulka
19. črc 2011

@bublinka1980 Mockrát děkuji. Určitě se toho hodně dozvíš a načerpáš spoustu informací. My jsme totiž pěkné drbny 😀 Chce to jen číst, číst a číst, popř. se radit. Nebudeme s našimi problémy přece zatěžovat muže. Od toho tu jsme my, abychom si pomáhaly a dodaly si plno šancí. Tak hurá do snažení.

kleopatra35
19. črc 2011

Ahoj děvčata, tak jsme s gynekologem řešili, proč může dojít k samovolnému potratu...chtěla jsem vědět, kde jsem třeba i já udělala chybu...je pravda, že nikdo mi přesný důvod nepoví, ale mimo spousty důvodů, proč se tak děje, mi lékaka řekla, že je možné, že mohla být spermie s vajíčkem spojena ke konci ovulky, kdy už to vajíčko není tak kvalitní a odumírá...no koukala jsem na to docela nevěřícně..už jste něco podobného slyšely??

kive76
19. črc 2011

@kleopatra35 ahojky, tak tohle jsem teda neslyšela..a taky přesně nevím proč k samovolnému potratu dochází

deyana
19. črc 2011

@kleopatra35 já slyšela spíš že většinou to bývá, protože je špatné srdíčko

amj
19. črc 2011

@bublinka1980 vitej.
jo s tim srdickem jsem to slysela taky.

moncaka
autor
19. črc 2011

@bublinka1980 Ahoj, vítej mezi námi a ať se vám brzy zadaří.

Jinak co se té zumby týče, tak se mnou chodila paní ještě v polovině 6. měsíce a absolutně v pohodě. Dr. jí řekl, že pokud se při zumbě cítí dobře i jako těhotná, tak ať klidně chodí. Samozřejmě vynechávala již hodně tepově vysoké akce, ale jinak odtančila téměř celou lekci......

jinka09
19. črc 2011

@kleopatra35 mě řekl doktor, že by to nebylo zdravé těhotenství, prostě nebylo by mimi v pořádku, tak se ho tělo zbaví samo, měla jsem na něj asi 100 otázek, jestli to mohlo být stresem, jestli jsem měla víc odpočívat, jestli to a to . . .. a on mi řekl, že pokud se to má udržet, tak se to udrží a že se to dříve nevědělo, protože se nedělali testy, ultrazvuky . . .žena měla zpoždění a pak to dostala silněji a bolestivěji a ani nevěděla, že potratila

bublinka1980
19. črc 2011

@jinka09 Ptala jsem se doktora (když jsem ještě brala HA), zda se nemůže něco stát, když bych třeba vzala antikoncepci a náhodou byla těhotná, zda to může nějak ublížit...a taky mi řekl "pokud se to má udržet, tak se to udrží".

Nevíte jak je to s jízdou na rotopedu? 😕

moncaka
autor
19. črc 2011

@bublinka1980 ten rotoped bude asi působit jak na koho, ale kamarádka chodila na rotoped pravidelně, víc jak jeden a půl roku, 3x týdně!!!! Suprově zhubla v pase, ale ty stehna!!!! Prý je to z toho, čemuž věřím, zpevnila si dost svaly na nohách a nožky teda nabobtnaly. Sice je to svalová hmota, ale že by z toho byla odvázaná, to fakt není. Mě by rotoped asi nebavil, to radši sednu na kolo a jedu ven......

amallie
19. črc 2011

Ahoj holky, gratuluju tehulkam!!!! Dneska jen nakukuju, mela jsem hodne litani a sportu, at jdou dolu ta kila 😀

zr.ska
20. črc 2011

Dobre ranko, hlásím, že ms pořád nedorazila. Jsem 17DPO a teplota se pořád drží nahoře 😉

kvetinka6
20. črc 2011

Ahoj holky - tak podle MS kalendáře mám mít ovulku od 18.7. - a ten den jsem taky pociťovala bolest v podbřišku - manža mi dorazil dnes brzy ráno ze služebky tak jsme na to hned huply. Myslíte že by jsme ještě mohli stihnout plodné dny? Měl dorazit až v pátek, ale chudák pospíchal jen kvůli mě - aby jsme to stihly..... 😀 Takže teď mě čeká "králičí" týden..........

jessulka
20. črc 2011

@zr.ska Tak držím palečky, já jsem 13DPO a MS zatím také nedorazila.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru