• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
Děkuju moncaku za milé přivítání. :slight_smile:
25. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@frapik Taky Tě tu vítám:slight_smile: Ať se brzy zadaří :grinning:
25. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak krize snad zažehnána, byly nutné zas kompromisy z mé strany, snad nebudu litovat :slight_smile: Holky, představte si citlivou a velmi romanticky založenou ženu, plnou hormonů s velmi střídavou náladou, ted is představte, že je těhotná a tudíž je to ještě vystupňováno...tak to je můj manža :grinning: :grinning: :grinning: Ale snad už bude v klidu :slight_smile: Jinak pecka, vim, že podle BT ovulka nebyla a pokud byla, tak jsme nesexovali o ní, takže těhu být nemůžu, ale stejně čekám, zda MS dojde s napětím :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@frapik ahoj, také tě vítám a přeji, ať se brzo zadaří. Řekla bych, že listovka pomáhá miminku, aby se narodilo zdravé, ale k početí mi teda nepomohla:slight_smile:.
25. črc 2011 ve 21:32  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také ste tak nedočkavé? :slight_smile: Nastudovala jsem výpočet plodných dnů, nakoupila ovulační test, těhu test a také podvazky aby měl partner motivaci. :D
25. črc 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik Dobrá kombinace, vyhlídkově dost plodná :grinning: :grinning: :grinning: Podvazky po mě žádá ten můj už nějakej ten pátek :grinning: :grinning:
25. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No po mě taky a až touha po mimošovi mě dostatečně zaktivovala. Jak je vidět, když příroda zavelí, sme schopny divů. :grinning:
25. črc 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám teda
po mě manža taky chce,ale nevím
mám jeden korzet,na který mě ukecal,ale nevím,nemám zrovna postavu modelky,ale jako on mě miluje i se špekama,to jo
jednou jsem mu ze srandy ze sebe udělal myšku s čumáčkem a ocáskem a vzala si černý silonky,taky dost dobrý
25. črc 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@frapik ahoj, taky te vitam... ja taky nasadila na podvazky... striptyz.. aby si nepripadal jen jako oplodnovatel... :slight_smile: Parada.. Tak drzim palce :slight_smile:
25. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 Zatim to Jiří bere v pohodě, ještě je na něm vidět počáteční nadšení, ale po tom, co jsem již vyslechla od kamarádek, kterým se hned nezadařilo, vím, že musim opatrně, aby se mu z toho nestala nutná povinnost. :slight_smile: Dělat si test má cenu po jaké době od styku? Na těch baleních píšou už po 5 dnech, ale prý je to moc brzo a má to cenu až min. po 12 dnech.
26. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik tak já nevím,ale manža si tu hojnost milování nemuže vynachválit
včera jsem si na sebe vzala korzet a hezky ho to vyrajcovalo
26. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky
@frapik take te vitam, preji brzke //,ale s testovanim 5 DPO, nekomu to mozna tak vyslo, ale zda se mi to mala pravdepodobnost, zklamani a vyhozene penize,pockala bych bud do vynechani MS nebo aspon na 10 DPO.
@d.h.86 no jeste aby si stezoval ;)
Jinak test byl samo bilej, takze tabletky beru bez vycitek :-/
26. črc 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis85 to je mi líto,ale tak aspon máš jistotu,že?
jinak já tenkrát po umělým dělala test 7 den po embryotransferu a bylo to tam
ale asi kdybych měla zpoždění MS,nevím,jak dlouho bych to vydržela
26. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis85 Jo hlavně s těma penězma máš recht. Měla bych se uvolnit a v klidu počkat do MS...měla.. :grinning:
26. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@frapik no ja vcera testovala pred terminem MS,ale jen protoze jsem zacala brat tabletky na zanet, ktere se v tehu nesmi.
@d.h.86 Aspon vim na cm jsem,ale beru to v pohod, tentokrt jsem nesmutnila, vyjde to, za mesic za dva za tri, vyjde ... ;)
26. črc 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, už chápu ten příspěvek výše. A už máte nějaké mimi? My ještě ne. Je mi 33 tak mám trochu obavy, přeci jen už jsem starší potenciální rodička...
26. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 já včera koukala na krásnou korzetovou košilku za 179 kč a nekoupila ji, teď toho lituju!sakra!
26. črc 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik test bych dělala nejdřív 10 DPO, ale třeba já tam měla úplně neviditelnýho ducha :grinning: nejlíp to vydržet a testovat až v den MS, nebo třeba 2 dny před, ale dost se stává že je to biochemické a MS to smete s sebou, takže nikdy nevíš, i když tam ten duch je.. je to taková sázka do loterie.. udrží se, neudrží..
@ivis85 a lepší si vyléčit zánět, než se s tím třeba trápit v začátku těhu bez léků, pěkně se dej dokupy a šup do dalšího kola :wink:

jak píše @d.h.86 - vydržet to po termínu MS.. to musí být nervy z ocele :grinning:
26. črc 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Nekoupilas včera, koupíš dnes, když ne tamtu, tak jinou, ale je to ta nejlepší investice. ;)
26. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik Po 5 dnech je vetsinou nesmysl, protoze se vajicko uhnizduje az nekdy 7-10DC.. (den cyklu). Takze je to jenom reklamni tah.. Me test ukazal // az v den vynechane ms, a to jeste slaboulilince... Ted cekam, zda se zadarilo... Jeste 4dny do ms, ktera NEprijde :slight_smile:
26. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu a uz ji tam nemaj?
26. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě mají, ale dneska ani zítra se tam nedostanu....možná večer když pojedu na nákup...
26. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu hele kup to a udelej :slight_smile: Nic lepsiho nemuzes udelat :slight_smile: A barva?
26. črc 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 Držííím palcé! :slight_smile: Pak napiš.
26. črc 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taková černofialová, malinko kytky, ale nic romantickýho, od každýho něco :grinning:
26. črc 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik no neboj, napisu, ale je to az v sobotu... Doufam, opravdu tomu i verim, ze ms neprijde.. kolikaty jsi DC?
26. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Taky premejslim, ze si neco jeste koupim, ono toho neni nikdy dost... :grinning: A musim ted, pac s panderem to pak nebude ono :grinning:
26. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam takovy zvlastni tlak v prsou, neni velky, ale treba to signalizuje to, co si preju ze vseho nejvic.. :slight_smile:
26. črc 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 Dneska 12 den. Večer bude teplá večeře. :grinning:
26. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik Tak to jo, a vis, kdy mas ovu? :grinning: Vecere musi bejt tepla, poradne... :grinning: Ty mas decko uz nejaky?
26. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek