Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

frapik
25. črc 2011

Děkuju moncaku za milé přivítání. 🙂

moncicak.as
25. črc 2011

@frapik Taky Tě tu vítám🙂 Ať se brzy zadaří 😀

moncicak.as
25. črc 2011

Jinak krize snad zažehnána, byly nutné zas kompromisy z mé strany, snad nebudu litovat 🙂 Holky, představte si citlivou a velmi romanticky založenou ženu, plnou hormonů s velmi střídavou náladou, ted is představte, že je těhotná a tudíž je to ještě vystupňováno...tak to je můj manža 😀 😀 😀 Ale snad už bude v klidu 🙂 Jinak pecka, vim, že podle BT ovulka nebyla a pokud byla, tak jsme nesexovali o ní, takže těhu být nemůžu, ale stejně čekám, zda MS dojde s napětím 😀 😀 😀

jinka09
25. črc 2011

@frapik ahoj, také tě vítám a přeji, ať se brzo zadaří. Řekla bych, že listovka pomáhá miminku, aby se narodilo zdravé, ale k početí mi teda nepomohla🙂.

frapik
25. črc 2011

Také ste tak nedočkavé? 🙂 Nastudovala jsem výpočet plodných dnů, nakoupila ovulační test, těhu test a také podvazky aby měl partner motivaci. :D

moncicak.as
25. črc 2011

@frapik Dobrá kombinace, vyhlídkově dost plodná 😀 😀 😀 Podvazky po mě žádá ten můj už nějakej ten pátek 😀 😀

frapik
25. črc 2011

No po mě taky a až touha po mimošovi mě dostatečně zaktivovala. Jak je vidět, když příroda zavelí, sme schopny divů. 😀

d.h.86
25. črc 2011

no koukám teda
po mě manža taky chce,ale nevím
mám jeden korzet,na který mě ukecal,ale nevím,nemám zrovna postavu modelky,ale jako on mě miluje i se špekama,to jo
jednou jsem mu ze srandy ze sebe udělal myšku s čumáčkem a ocáskem a vzala si černý silonky,taky dost dobrý

terioza1
25. črc 2011

@frapik ahoj, taky te vitam... ja taky nasadila na podvazky... striptyz.. aby si nepripadal jen jako oplodnovatel... 🙂 Parada.. Tak drzim palce 🙂

frapik
26. črc 2011

@terioza1 Zatim to Jiří bere v pohodě, ještě je na něm vidět počáteční nadšení, ale po tom, co jsem již vyslechla od kamarádek, kterým se hned nezadařilo, vím, že musim opatrně, aby se mu z toho nestala nutná povinnost. 🙂 Dělat si test má cenu po jaké době od styku? Na těch baleních píšou už po 5 dnech, ale prý je to moc brzo a má to cenu až min. po 12 dnech.

d.h.86
26. črc 2011

@frapik tak já nevím,ale manža si tu hojnost milování nemuže vynachválit
včera jsem si na sebe vzala korzet a hezky ho to vyrajcovalo

ivis85
26. črc 2011

ahoj holky
@frapik take te vitam, preji brzke //,ale s testovanim 5 DPO, nekomu to mozna tak vyslo, ale zda se mi to mala pravdepodobnost, zklamani a vyhozene penize,pockala bych bud do vynechani MS nebo aspon na 10 DPO.
@d.h.86 no jeste aby si stezoval ;)
Jinak test byl samo bilej, takze tabletky beru bez vycitek :-/

d.h.86
26. črc 2011

@ivis85 to je mi líto,ale tak aspon máš jistotu,že?
jinak já tenkrát po umělým dělala test 7 den po embryotransferu a bylo to tam
ale asi kdybych měla zpoždění MS,nevím,jak dlouho bych to vydržela

frapik
26. črc 2011

@ivis85 Jo hlavně s těma penězma máš recht. Měla bych se uvolnit a v klidu počkat do MS...měla.. 😀

ivis85
26. črc 2011

@frapik no ja vcera testovala pred terminem MS,ale jen protoze jsem zacala brat tabletky na zanet, ktere se v tehu nesmi.
@d.h.86 Aspon vim na cm jsem,ale beru to v pohod, tentokrt jsem nesmutnila, vyjde to, za mesic za dva za tri, vyjde ... ;)

frapik
26. črc 2011

Aha, už chápu ten příspěvek výše. A už máte nějaké mimi? My ještě ne. Je mi 33 tak mám trochu obavy, přeci jen už jsem starší potenciální rodička...

yesu
26. črc 2011

@terioza1 já včera koukala na krásnou korzetovou košilku za 179 kč a nekoupila ji, teď toho lituju!sakra!

deyana
26. črc 2011

@frapik test bych dělala nejdřív 10 DPO, ale třeba já tam měla úplně neviditelnýho ducha 😀 nejlíp to vydržet a testovat až v den MS, nebo třeba 2 dny před, ale dost se stává že je to biochemické a MS to smete s sebou, takže nikdy nevíš, i když tam ten duch je.. je to taková sázka do loterie.. udrží se, neudrží..
@ivis85 a lepší si vyléčit zánět, než se s tím třeba trápit v začátku těhu bez léků, pěkně se dej dokupy a šup do dalšího kola 😉

jak píše @d.h.86 - vydržet to po termínu MS.. to musí být nervy z ocele 😀

frapik
26. črc 2011

@yesu Nekoupilas včera, koupíš dnes, když ne tamtu, tak jinou, ale je to ta nejlepší investice. ;)

terioza1
26. črc 2011

@frapik Po 5 dnech je vetsinou nesmysl, protoze se vajicko uhnizduje az nekdy 7-10DC.. (den cyklu). Takze je to jenom reklamni tah.. Me test ukazal // az v den vynechane ms, a to jeste slaboulilince... Ted cekam, zda se zadarilo... Jeste 4dny do ms, ktera NEprijde 🙂

terioza1
26. črc 2011

@yesu a uz ji tam nemaj?

yesu
26. črc 2011

určitě mají, ale dneska ani zítra se tam nedostanu....možná večer když pojedu na nákup...

terioza1
26. črc 2011

@yesu hele kup to a udelej 🙂 Nic lepsiho nemuzes udelat 🙂 A barva?

frapik
26. črc 2011

@terioza1 Držííím palcé! 🙂 Pak napiš.

yesu
26. črc 2011

taková černofialová, malinko kytky, ale nic romantickýho, od každýho něco 😀

terioza1
26. črc 2011

@frapik no neboj, napisu, ale je to az v sobotu... Doufam, opravdu tomu i verim, ze ms neprijde.. kolikaty jsi DC?

terioza1
26. črc 2011

@yesu Taky premejslim, ze si neco jeste koupim, ono toho neni nikdy dost... 😀 A musim ted, pac s panderem to pak nebude ono 😀

terioza1
26. črc 2011

Mam takovy zvlastni tlak v prsou, neni velky, ale treba to signalizuje to, co si preju ze vseho nejvic.. 🙂

frapik
26. črc 2011

@terioza1 Dneska 12 den. Večer bude teplá večeře. 😀

terioza1
26. črc 2011

@frapik Tak to jo, a vis, kdy mas ovu? 😀 Vecere musi bejt tepla, poradne... 😀 Ty mas decko uz nejaky?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru