• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
@d.h.86 no, kdyby chtela kazda, byl by to asi problem, ale neva... Jak rikam, kdybys neco pro stesti chtela, pisni mi adresu( neboj, ja s ni nic jinyho delat nebudu a ani vrah nejsem :grinning: ) a poslu....
26. črc 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak kočárky :grinning: o tom bych mohla psát celé dny :grinning: vystřídali jsme jich fakt hafo a už se poohlížím po dalších. Několikrát jsem se napálila a koupila levnější - už nikdy. Nejsem tak bohatá abych kupovala šunty :grinning:
Mutsy bych řekla že je jeden z nejlepších :wink: až na sporťák, dost si lidi stěžujou jak je krátká zádová opěrka, to je teď asi hit.. casualplay a všechny takové ty levnější kombinace kolem těch 6-8tisíc mají právě tenhle problém, takže sice kočárek hezkej, ale max do roka.. někdo může koupit pak golfky, což závidím, u nás jsou v zimě dvoumetrové závěje tak na té kvalitě taky záleží prostě nějak víc.. chtěla bych mít jeden kočárek, ale bohužel takový aby byl pro mě ten "nej" ještě nevyrobili :grinning:
26. črc 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,vitam nove prichozi,hodne stesti vsem!!! :wink:

Ja uz chci taky kupovat kocarek,chjoooooo :frowning2:
27. črc 2011 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, rada bych se taky přidala :slight_smile: .... právě začínáme, dnes jsem 2DC, listovka, kontryhel :slight_smile: .... a když už jsme u těch kočárků, mě se moc líbí Firkon Swing bílý, a těsně v závěsu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46201954&tab=2 :slight_smile:
27. črc 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holčiny vy už řešíte kočárky? :slight_smile: Já se bojím na tyhle věci koukat, aby mě to nemrzelo, kdyby se nedařilo... Nějaké nové dobré zprávičky? :slight_smile:
27. črc 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem měla skoro týden zpoždění TT vyšel negativně, ale nevěděla jsem co se děje, nikdy se mi to nestalo. No a dnes jsem začala pěkně krvácet, alespoň ale vim, že jsem v pořádku a budeme moct začít na novo už se těším :grinning: . Jinak také vítám nové příchozí a přeji aby se zadařilo.
Jéééé kočárky tak to jsem asi něco prošvihla vůbec se v tom neorientuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2011 v 08:46  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak minulý týden jsem potkala kámošku a měla moc pěkný kočárek, posílám odkaz: http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-jane-slalom-pro-formula-strata-2011-limiteddArek-fusak-autosedacky--1913.html?cPath=1
27. črc 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čauky holky, vítám nově příchozí a přeju brzy // a i samozřejmě i ostatním a sobě:grinning: Jinak jsem u tchýnělu, je tu super, jen malá má nějakou teplotku, asi ze zubů, chudinka moje...MS stále v očekávání a jsem si jistá, že tenhle měsíc se nezadařílo, 1. snažení na minimum a 2. křeče před příchodem MS..tak zase prd bude :wink: Jinak kočárek - když bude třeba - bude ten, co máme (X - lander 2010)..snad vyperu to, co je upatlaný :unamused:
27. črc 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile Tak at se malé brzy uleví :wink: Mě nic furt neni, což mě trochu znervózňuje..ale měla by přijít až kolem soboty, tak uvidim po víkendu.. :slight_smile: :slight_smile: Jinak, my se příští týden už jdeme podívat na byt a pak se hned stěhujeme, už začínáme mít doma krabicov, to je šílený :unamused:
27. črc 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as jo to známe, my jsme měli krabičky doma od začátku března a stěhovali jsme se koncem dubna, páč se to protáhlo o nutné úpravy bytu.. a než jsme to vybalili, tak byl další měsíc v háji a ještě teď tu mám pár krabic na vybalení, jen je jaksi nemám kam dát :grinning:
27. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky snazilky tak jak se mame???
27. črc 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 no,dnes je to tu nějaký mrtvý
jinak nám dnes konečně trochu vysvitlo sluníčko,že?ale zase pršelo a ted je zatažíno a celkem i zima,to je teda léto
27. črc 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu kdyz to bude kluk??? No, holt bude teplej... :grinning: Ne kecam, kdyz to bude kluk, pak muzu ruzovy vecicky vyhodit a nakupovat modry :slight_smile:))

co bys chtela ty?
27. črc 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co jména?máte nějaký vymyšlený?my máme doma Štěpánka a chtěli by jsme Nelinku
ale když to bude kluk,tak nevím
Filípka manža nechce :angry:
27. črc 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ahoj, no ja mam leta letouci Viktorku... Kluka nevim... nejak me to nebavi vymejslet... Ale treba Nikolas .-) Takovej Niki, to nezni spatne...
27. črc 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viki a Niki :grinning: Jak u blbejch na dvorku :grinning:
27. črc 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tak blbý ne,ale mě se moc nelíbí ty cizí jména.třeba sestřenka má Jessicu a Nicolase,ale prostě ne ke každýmu příjmení se to nehodí
a proč tě nebaví vymýšlet jména?to je přeci hezký
27. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyáš nebo Klaudie
27. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jo je to hezky, ale me ty klucici jmena nejak nejdou, ja nevim proc... holcici, tech bych mela... ale co na klka...? Klasina - jakub, lukas, tomas, david, daniel, ondra.... Ten stepanek je dobry.. No ale proste ja nevim, ty holcickovsky jsou hezci, nemuzu si pomoct
27. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase líp vymýšlela klučičí a holčičí celkem žádný,jen jsme se s manžou shodili na Nelince
chtěli jsme Vendulku,ale to mají sousedia tak to nějak nechci
27. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holcicek bych klidne taky mohla mit 10 a pro vsechny bych mela krasny jmena :grinning: Zacala bych Terezkou, pak Kristynka, Eliska, Karolinka,... no bylo by jich hodne :slight_smile: Ale pro kluka, to je vecnej boj :( Libi se mi jmena, ktery obsahujou "š" :slight_smile: Takze idealne Matyas nebo Tobias, ale to manzel nejak nechce zkousnout :D Takze klud by asi byl Lukas nebo Tomas :grinning:
Kazdopadne to jmeno musi mit hodne podob, hezkou kratkou verzi a zaroven byt takovy, aby se za nej jednou dite nemuselo stydet, ze je nejakej exot mezi vsema :grinning:
27. črc 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě se také ještě donedávna nejvíc líbila Nelinka a Stela, ale poslední dva roky se kolem mne rodí samé Nelinky a Stely, takže to padlo - škoda. Také s Emičkama se roztrhl pytel. A co u vás?
27. črc 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo ,Ema, Viki, Natalka, Barca, Andrejka, Tereza ( po me) :grinning:, Karolinka, Klarka, Nela, Anetka, Agatka.... Tech by bylo... Ale kluk asi .. ja nevim. Simon, Matyas, Tedik, Stepan... A pak ta klasika no... vubec nevim.
27. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu mit ferdinanda a bude :slight_smile:
27. črc 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak Steal teda nee,to se mi vubec nelíbí
já hlavně chci,abych si pod tím jménem někoho nepředstavovala,třeba jako bývalýho nebo prostě někoho,koho nemusím
a právě tak to má manža,já neznám žádnýho Filípka a moc bych ho chtěla
a on bohužel jednoho zná:frowning2:
27. črc 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak taky Eliska, Kristynka ...... jeeezis, to byc mohla napsat celej kalendar...
27. črc 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ja at dam jakykoliv jmeno, porad si nekoho budu muset predstavovat, pac moji cikansky deti maji jmena vselijaky... :grinning:
27. črc 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 jaký cikánský děti?
27. črc 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ucim ve zvlastni skole. Tak jich je nekolik :slight_smile:
27. črc 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 učíš?
to už máš po škole?
27. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek