• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
@terioza1 Bodeť bys taky nebyla těhu, když jste jak králici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak je zajímavé sledovat, kdo co vystudoval a čemu se nakonec věnuje, já mám cestovní ruch, pak správní právo a pak "ekonomiku státu" a dělám taky tak nějak mimo :sweat_smile:
27. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 ani nevis, jak moc si to preju.. dekuju :slight_smile:

@d.h.86 tak to je jasny, ze byste nemenili.... je to vas kluk - bojovnik... opravdu bojovnik.. :slight_smile: Pusaka ode me pro nej.. :slight_smile:

@moncaka hodi se to k prijmeni?

Ja s tim nasim prijmenim to je slozity.. ty vole... :grinning: Jeden dravej ptak.. a k tomu vymyslet jmeno.. :grinning:
27. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka kde mas CR?
27. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka dekuji ti moc :slight_smile:
27. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terioza1 právě tato jména padnou k našemu příjmení jako prdel na hajzl :sweat_smile: zní to prostě úžasně :slight_smile:
27. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 však jo to není x lander, takovej ten červnej myslím a ten nemá žádnou značku...
@moncicak.as no prave... kazdej den, to by bylo, aby nebylo... Pak by mi to opravdu neslo do hlavy... :grinning: Jistim ze vsech stran...
autor
@terioza1 CR?? Nerozumím :sweat_smile:
@yesu tak parada... me proste u toho X-landeru nesedela na bouda nebo jak se tomu rika :grinning: Takova hranata nejaka... nebo jestli to fakt delala jen ta sediva barva.. no nevim, ale podvozek krasnej... Ten cervenej byl čajna :grinning: mejd in čajna
27. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO CR, jako cestovní ruch, že?? :grinning: :grinning:
@moncaka cestovni ruch = CR
Jj,s tema prijmenima to je orisek vymyslet to... My mame prijmeni kratke,ale za to se nam v nem hned opakuje 2x K,docela casto musim opakovat,pac lidi mi nerozumi... Asi huhlam :grinning:
27. črc 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado... mejte doma 3 britska kotata a jednu dospelou kocku a zesilite.. vecne behaj sem a tam a to jsou slechteny kocky... holky, nechcete kotatko???!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: jsou taaaaaaak hodny :grinning:
27. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka87 ja zase vecne rikam pritelovo ptaci jmeno :grinning: no... pak k tomu vyber jmeno.. hezky, ale aby to neznelo desne. Tak lepsi to je u holky, ta se vda, ale co kluk.. :grinning:
27. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 bacha na to,kočky přenáší toxoplazmozu,nemoc ,kterou by nemě a chytit těhule,pak hrozí potrat
@d.h.86 já za svobodna měla v příjmení rl po sobě a ted taky,takže občas děs a hlavně i příjmení o 4písmenech dokáží lidé komolit
27. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 Na kočky i psi mám alergii, tak nemůžu, ale jsou nádherný, Britky.. :slight_smile: Jj, to je pravda, taky záleží, jestli jsou kočky i venku, zda se stýkají s jinými kočkami, apod....v těhu by se s nima nemělo moc ňuchňat..
27. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 neneeeee,kocek se bojim :wink: my mame rybicky :wink:
Pritelovo ptaci jmeno,to je vtipny :wink:
27. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 oni nechodej ven a ani nemaj pristup k nekomu, kdo ven chodi, zvirata myslim... Takze vpoho --)
27. črc 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám činčilu, ale mláďátka už teda ne :grinning: :grinning:

Já jsem dneska opět jak kyselina, před chvílí nepečený banánový dort a teď do sebe tlačím už 2. hermelín a dala bych si bramborák a hodně česneku, který ale jinak fakt úplně nesnáším :sweat_smile: já se fakt už nechápu :grinning: :grinning:
@martinka87 My máme želvu malou, ale tu mi chalpi donesli tajně, jinak bych jim to zatrhla :grinning:
27. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 joooo,Tvoje prijmeni je taky lahudka :wink: manzel si asi taky uziva :frowning2:
@moncaka Nedělej chutě s bramborákem :fearful: Hned bych si dala, jen se mi nechce ho dělat :grinning:
27. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moncicak.as hele zirtek a kocky mit muzes.... nechces :slight_smile:)))) ?? :grinning: uz me totiz serou :grinning: nikdo je nechce, pac je leto a vsichni dali prachy za dovoleny... takze tu mam 4chlupaty svine :grinning:

@martinka87 no je to tak.... :grinning:
@moncaka taky dnes žeru,ale t je asi blížící se MS,teda až 6,tak nevím
my máme doma osmáčí slečnu,jinak teda venku psa,bydlíme v baráčku s tchánovci
27. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as takhle jsme s mamkou koupily synovci morcatko :wink: ale prvni si ho hned nuchnala segra a hned byli doma kamaradi :wink:
27. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 já mám někde příjmení psaný?
27. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek