Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
27. črc 2011

@terioza1 Bodeť bys taky nebyla těhu, když jste jak králici 😀 😀 😀 😀

moncaka
autor
27. črc 2011

Jinak je zajímavé sledovat, kdo co vystudoval a čemu se nakonec věnuje, já mám cestovní ruch, pak správní právo a pak "ekonomiku státu" a dělám taky tak nějak mimo 😅

terioza1
27. črc 2011

@martinka87 ani nevis, jak moc si to preju.. dekuju 🙂

@d.h.86 tak to je jasny, ze byste nemenili.... je to vas kluk - bojovnik... opravdu bojovnik.. 🙂 Pusaka ode me pro nej.. 🙂

@moncaka hodi se to k prijmeni?

Ja s tim nasim prijmenim to je slozity.. ty vole... 😀 Jeden dravej ptak.. a k tomu vymyslet jmeno.. 😀

terioza1
27. črc 2011

@moncaka kde mas CR?

terioza1
27. črc 2011

@moncaka dekuji ti moc 🙂

moncaka
autor
27. črc 2011

@terioza1 právě tato jména padnou k našemu příjmení jako prdel na hajzl 😅 zní to prostě úžasně 🙂

yesu
27. črc 2011

@terioza1 však jo to není x lander, takovej ten červnej myslím a ten nemá žádnou značku...

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as no prave... kazdej den, to by bylo, aby nebylo... Pak by mi to opravdu neslo do hlavy... 😀 Jistim ze vsech stran...

moncaka
autor
27. črc 2011

@terioza1 CR?? Nerozumím 😅

terioza1
27. črc 2011

@yesu tak parada... me proste u toho X-landeru nesedela na bouda nebo jak se tomu rika 😀 Takova hranata nejaka... nebo jestli to fakt delala jen ta sediva barva.. no nevim, ale podvozek krasnej... Ten cervenej byl čajna 😀 mejd in čajna

moncaka
autor
27. črc 2011

JO CR, jako cestovní ruch, že?? 😀 😀

terioza1
27. črc 2011

@moncaka cestovni ruch = CR

martinka87
27. črc 2011

Jj,s tema prijmenima to je orisek vymyslet to... My mame prijmeni kratke,ale za to se nam v nem hned opakuje 2x K,docela casto musim opakovat,pac lidi mi nerozumi... Asi huhlam 😀

terioza1
27. črc 2011

ty vado... mejte doma 3 britska kotata a jednu dospelou kocku a zesilite.. vecne behaj sem a tam a to jsou slechteny kocky... holky, nechcete kotatko???!!! 😝 🙄 😅 😀 jsou taaaaaaak hodny 😀

terioza1
27. črc 2011

@martinka87 ja zase vecne rikam pritelovo ptaci jmeno 😀 no... pak k tomu vyber jmeno.. hezky, ale aby to neznelo desne. Tak lepsi to je u holky, ta se vda, ale co kluk.. 😀

moncaka
autor
27. črc 2011

@terioza1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

d.h.86
27. črc 2011

@terioza1 bacha na to,kočky přenáší toxoplazmozu,nemoc ,kterou by nemě a chytit těhule,pak hrozí potrat

d.h.86
27. črc 2011

@d.h.86 já za svobodna měla v příjmení rl po sobě a ted taky,takže občas děs a hlavně i příjmení o 4písmenech dokáží lidé komolit

moncicak.as
27. črc 2011

@terioza1 Na kočky i psi mám alergii, tak nemůžu, ale jsou nádherný, Britky.. 🙂 Jj, to je pravda, taky záleží, jestli jsou kočky i venku, zda se stýkají s jinými kočkami, apod....v těhu by se s nima nemělo moc ňuchňat..

martinka87
27. črc 2011

@terioza1 neneeeee,kocek se bojim 😉 my mame rybicky 😉
Pritelovo ptaci jmeno,to je vtipny 😉

terioza1
27. črc 2011

@d.h.86 oni nechodej ven a ani nemaj pristup k nekomu, kdo ven chodi, zvirata myslim... Takze vpoho --)

moncaka
autor
27. črc 2011

Já mám činčilu, ale mláďátka už teda ne 😀 😀

Já jsem dneska opět jak kyselina, před chvílí nepečený banánový dort a teď do sebe tlačím už 2. hermelín a dala bych si bramborák a hodně česneku, který ale jinak fakt úplně nesnáším 😅 já se fakt už nechápu 😀 😀

moncicak.as
27. črc 2011

@martinka87 My máme želvu malou, ale tu mi chalpi donesli tajně, jinak bych jim to zatrhla 😀

d.h.86
27. črc 2011
martinka87
27. črc 2011

@d.h.86 joooo,Tvoje prijmeni je taky lahudka 😉 manzel si asi taky uziva ☹

moncicak.as
27. črc 2011

@moncaka Nedělej chutě s bramborákem 😨 Hned bych si dala, jen se mi nechce ho dělat 😀

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as hele zirtek a kocky mit muzes.... nechces 🙂)))) ?? 😀 uz me totiz serou 😀 nikdo je nechce, pac je leto a vsichni dali prachy za dovoleny... takze tu mam 4chlupaty svine 😀

@martinka87 no je to tak.... 😀

d.h.86
27. črc 2011

@moncaka taky dnes žeru,ale t je asi blížící se MS,teda až 6,tak nevím
my máme doma osmáčí slečnu,jinak teda venku psa,bydlíme v baráčku s tchánovci

martinka87
27. črc 2011

@moncicak.as takhle jsme s mamkou koupily synovci morcatko 😉 ale prvni si ho hned nuchnala segra a hned byli doma kamaradi 😉

d.h.86
27. črc 2011

@martinka87 já mám někde příjmení psaný?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru