Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
29. črc 2011

@malinka_02 vsak oni se tam ty // ukazou.... chce to cas.. -) Jakmile doberu tohle baleni, prestavam to jist...

terioza1
29. črc 2011

@malinka_02 svicka asi na 2minuty - vic nevydrzim 😀 a pak lezim asi 20-30minut... ale vetsinou se tulime v noci, takze jdu rovnou spat... a lezim do rana..

maxi.smile
29. črc 2011

@malinka_02 ona prý je po ní větší chuť k jídlu.kvůli .vitamínu B (ten je v listovce taky)...já teda taky trošku přibrala..teď se přiznám, že jsem na ní úplně zapomínala..ale zase budu zobat..čekám až ta MS dorazí a snad už teda konečně další měsíc // ... 😠

terioza1
29. črc 2011

Holky, ted jsem se nejak zamyslela.. jakej je sex s deckem??? je to asi jiny, co? Neumim si to nejak predstavit...

terioza1
29. črc 2011

my jsme totiz takovi kralici......

amallie
29. črc 2011

Ahoj holky, zdravim vas, vcera jsem se tu po par dnech objevila plna optimismu natesena na snazeni a na boj s tema prebytecnejma kilama, naplanovala jsem si kdo vi, co, tesila se na dovcu, jak shodim a vyjde nam mimco no a vecer jsem si zlamala kotnik ☹ ☹ ☹ Takze jsem v haji, noha boli vic jak porod, nemuzu chodit ani na wc, ani nevim, co me s tim vsechno ceka, do toho male dite a extremne zamestnany manzel, babicka pracujici na plny uvazek...... No, muze to bejt debilnejsi??? 😅 😕

amallie
29. črc 2011

@terioza1 tak sex nebude s deckem, ale s chlapem, ne? 😀 😀 Proste se to musi vychytat, kdyz dite spi, coz je trosku komplikovany no a nejaky spontanni situace nehrozej, ze 😀

amallie
29. črc 2011

@terioza1 po porodu kralik nebudes, neboj, budes mit zasitou prdku, budes nevyspala, potece ti mliko z prsou atd atd 😀 Az se to za cas ustali, tak stejne budes ko a kdyz uz ne a budes v nejlepsim, dite se ti vzbudi 😀

terioza1
29. črc 2011

@amallie tak ja vim, ze sex bude s chlapem.... jen se ptam, pac jsem se nad tim tak zamyslela.... dekuju za radu 🙂 spis za info 🙂

sylvinka
29. črc 2011

@amallie Jejda, zlomený kotník a doma dítě - to je mazec! Nevím, co ti přát - hlavně asi, ať co nejrychleji zmizí ta akutní bolest! Držím pěsti!

amallie
29. črc 2011

@terioza1 ona jak se pak matka prepne do roli matky, tak nerikam, ze neni chut, ale je to proste jine, ne tak casto a hlavne kolikrat clovek radsi zvoli spanek, nez sex 😅 Neb vis, ze od rana mas zase fusku 😉 Ale je to priroda, je to spravne a vsechno se da 😉

@sylvinka jo, tak zbavit se te strasne bolesti chci ted taky nejvic a pak se uvidi, je to kazdopadne uplne v kyblu vsechno ☹

maxi.smile
29. črc 2011

@terioza1 hlavně Ti poradím něco ženskýho..a to, aby jsi ,,přemohla" i když budeš k.o. ... oni to totiž chlapi sice nějakou dobu vezmou, že je ženská odmítavá (jasně, teče mlíko, vše bolí, nevyspání..)..ale všeho moc škodí..vím o případech, kdy po porodu ženská prostě nechtěla třeba rok...a to teda sorry, ale chudák chlap...mně třeba vadilo, když mi měl šahat na prsa..to prostě nešlo, chtělo se mi z toho až brečet..prostě v té době byly Terezky, její mlíčko, její kontakt s maminkou...blbě se to popisuje...Teď už samo vše o.k., jen prostě opravdu vychytáváme, kdy spinká, protože jinak mám pořád tendence jí poslouchat, jestli něco nejí (kus knížky, apod.), jestli se něco neděje, apod.,...Je to teď taková větší bojovka 😉

maxi.smile
29. črc 2011

@amallie foukám na kotník a teda nevím, jak bych to tady bez pomoci, jen s malou, zvládala 😒 Tak ať jsi brzy fit 🙂

amallie
29. črc 2011

@maxi.smile tak bez pomoci ani omylem, vylouceno
Ja kezim, noha v sadre polozena na polstarich a ani si nedojdu na wc, natoz yt sama s malou

malinka_02
29. črc 2011

@amallie no tak to se drž to musí být strašný!! Ale nsad aspoň ta bolest přejde brzo..A nemůže si někdo z rodiny vzít alespoň pár dní OČR a pomoct ti než se to ustálí? Teda třeba u nás v práci ani u manžela to nejde, ale někde jo.

Já taky většinou na noc a pak zustanu ležet, ale někdy to nejde jako zrovna teď - každý den ležím celou noc a zrovna ovulace a já musela za 10 min vstát..a manžel říkal že tomu nevěří, že ta první je tam určitě rychle 😒

terioza1
29. črc 2011

@maxi.smile no tak dekuju, to jsou rady... ja si taky myslim, ze se to da... ale nejak jsem z toho dostala strach... A ten muj potrebuje sex - stejne jako ja, neustale... ale myslim si, ze se to da.... Jen jsem to chtela slyset od jinych - zkusenejsich... 🙂 Tak moc dekuju 🙂

amallie
29. črc 2011

@malinka_02 manzel je osvc a u rodicu to nejde, ale jasny, nejak se to bude muset udelat, protoze ja jsem ko

Lezet vic jak deset min netreba, manzel ma pravdu, tak rychla je tam hnedle 😀

maxi.smile
29. črc 2011

@amallie a jak jsi k tomu přišla?
@malinka_02 to je teda pech, muset vstát, když je zrovna ovu..by mě nikdo nikam nedostal, ani párem volů 😀 😀 😀 😀

terioza1
29. črc 2011

@amallie jezis, az ted jsem si precetla to s tou tvoji nohou... prosim te, jak se ti to stalo?

amallie
29. črc 2011

@maxi.smile nesla jsem malou, blbe slapla a jak jsem ji chranila, tak jsem si zlamala hnatu ☹ upadly jsme na zem, jeste, ze mala je ok, moc moc plakala ☹

terioza1
29. črc 2011

@amallie paaana boha, jeste ze je mala ok... tobe se to doufam brzy zahoji...

amallie
29. črc 2011

@terioza1 snad za dva mesice, kdyz to nebude komplikovany
Mala je ok, ale krvacela z pusinky (nastesti se jen kousla), ale strach jsem o ni mela, hrozne plakala, jak se lekla a zase bala o me, fuj, at uz je to za nami!

maxi.smile
29. črc 2011

@amallie majinká...to já se tady u nás bojím dlažby..není to dlažba na ven, po dešti je klouzavá, ..když jí někdo nese, jsem jak na trní..už se na ní natáhl můj táta, nedávno máma...bojím, bojím..tak hlavně, že se malé nic nestalo...je to blbý, ale neboj, kotník bude brzy v pořádku... 😉 Dva měsíce rychle utečou!

deyana
29. črc 2011

@amallie boha, to je teda nadělení, tak přeju ať se ti to brzo zahojí a hlavně ať už to nebolí ! to fakt manža nemůže zůstat doma, když musíš ležet?

amallie
29. črc 2011

@deyana nejak to vymyslime 🙂

malinka_02
29. črc 2011

@maxi.smile my byly na dovolený ve 12 sem si udělala test a ovu a má se to podle návodu za 24-48 hodin a my ve 12 měli odevzdávat klíče na recepci a odlítat tak sme balili balili a najednou 11,45, tak sme se tulili a měla sem 10 minut..no smůla no.. ☹

malinka_02
29. črc 2011

@amallie no tak to je blbý no.. ale to nejhorší brzo přejde..tak 2 týdny a bude to lepší

frapik
29. črc 2011

Předem se omlouvám za hloupý dotaz, ještě nemám tolik naštudováno. Jak dlouho by bylo lepší zůstat po styku ležet, aby nebyl zbytečný únik.

moncaka
autor
29. črc 2011

@amallie Teda, to je pech, tak moc držím pěsti, aby kotník nezlobil a zhojil se k plné spokojenosti.

Jinak všem "závidím" (obrazně řečeno samozřejmě), že nemusíte zobat žádné léky a máte možnost se jim vyhnout, já do určite míry také, ale někdy jsou zcela akutní a kdyby já nevím co, musím si je vzít, takže říct si, že to musím vydržet, u mě nikdy platit nebude.....jsem zvědavá, jak se to bude řešit, až pak taková situace nastane.

No nic, valím na nákup, chci dělat k večeři kotlety v medové závěji, mňam 🙂)

sylvinka
29. črc 2011

@moncaka jídlo zní skvěle 🙂 , nechceš přispět receptem 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru