Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
28. črc 2011

@malinka_02 me dr v nemocnici rikala, ze je lepsi vic, nez min... Ja mela ovu v noci. Rikala mi: tulit se odpoledne, - v noci byla ovu-, tulit se rano po ovu a dalsi den rano... ze prej je lepsi jich tam dostat vic nez min, pac se vzdycky jedna zrala spermijka najde, ktera pocka... A hle, zadarilo se... ne na dlouho, ale povedlo se.. ted jsme to taky tak delali a // mam zase 🙂 A podle me je lepsi jich tam dostat vic, nez sexovat treba ob-den a riskovat, ze se spermijky vajca nedoziji a ovu propasnes... 🙂 Ale co dr to jiny nazor, kazdopadne ta dr ma soukr. klinyku na podporu plodnosti... A me to uz podruhe vyslo.. Drzim palce 🙂

terioza1
28. črc 2011

@malinka_02 a kdyz budes sexovat denne nebo aspon do 30hodin, ovu testy muzes vypustit.... 🙂

amallie
28. črc 2011

Ahoj holky, par dni jsem tu nebyla a vy jste toho nakecaly, to nezvladnu ani docist 😀 No, budu mit program na vecer 😉 Nejak jsem nemela naladu, ne na vas, ale na cely snazeni, byla jsem zas u gyndare podivat se na to my vejce a zmizelo bez ovulky, tak jsem z toho byla takova smutna, ze vlastne strilime naprazdno 😔 No, ale snad jeste ovu bude, nebo pristi mesic, na ten sazim, jedeme na dovcu, tak snad 😵

Jak se maji nase tehulky?

malinka_02
28. črc 2011

Terioza: no ten muj právě nechce každý den, přijde mu to jak rálici a moc plánovaný i když se ptá kdy bude, a když začnem brzo, tak ho to přesně u ovu přestane bavit..a jak poztnáš že v noci? Já právě přemýšlím když si testík udělám v poledne tak je 24 hodin zase v poledne, ale kdybych ho udělala až v 7 tak myslím, že v 7..
Po naší hádce to ksončilo tak že já si pobrečela a žádný další zulení nebylo, takže předtím cca obden, ve úterý v poledne na ovu // pak ve středu v poledne tulení a od tý doby nic..

malinka_02
28. črc 2011

@terioza1 ještě se chci zeptat po kolika dnech si dělala testík? Koukala sem že docela brzo asi.. mě na gyndě sestřička říkala že když tak tam ta čárka může být už poi 4 dnech po akci 😀tak by mě zajímalo jestoi někdo má takovou zkušenost.. koukala jsem na kočátek havana přesně ten se mi líbí, viděla si ho někde naživo?

terioza1
28. črc 2011

@amallie ahoj, no kdes byla takovou dobu?

@malinka_02 tak ho nech a nesnaz se od zacatku, nech ho az tak do 12DC... 🙂 At trpi, kdyz trpis pak ty 🙂 Stejne ovu driv nebejva, je tak v polovine cyklu .-) Ja ovu poznam podle bolesti... A ovu testum nerozumim. Holky tu aj psaly, ze si delaly ovu testy treba 3dny po ovu a porad byly pozitivni.. Takze ja jim moc nerozumim a radeji je moje teorie k ovu takova, ze nejlepsi je snazit denne.. 🙂 Ale pokud to denne u as nejde, tak aspon obden... ono se pise, ze spermije vydrzej i 3-4 dny, nekde pisou vyjimecne 6dni.. Ale je to podle me risk... Ja bych ho nechala, zadnej sex... rekla bych, ze mam problem, ze jsem nastydla na spodek a nejak bych mu o plodnych dnech nerilkala, rekla bych, kdyby se me zeptat, ze nevim, kdy je mam, pac jsem nastydla a mam jiny starosti a tak nejak podle tvych pozitivnich ovu testu ( ja jim moc teda nerozmim), bych na to skocila.. tak nejak okolo... Tak tech 24hodin spermijky urcite pockaj na vajicko a kdyby byla ovu driv nez byste soulozili, vajc je schopny oplozeni 6-24hodin po ovu.. 🙂

Uff, vycerpavajici .-D

moncaka
autor
28. črc 2011

Ahojky, holky, já se teprve teď doplazila domů a mám fakt dost!!! A zítra nanovo....a pak mám mít myšlenky na snažení 😀 😀

terioza1
28. črc 2011

@malinka_02 4dny po ovu??? Vsak to je nejaka blbost... vajicko se zahnizduje 7-10DC... takze pochybuju... ale u nekoho se zahnizdi uz 5.den. ale to jsou vyjimky... Minule mi to ukazalo v den vynech. ms - tj. 14DPO a ted 11DPO.. vlastne vcera vecer , takze 10DPO...

Joooj, zrovna dneska jsem ho videla na zivo... 🙂 Peknej je... I ta bouda, nebo co to je.. 🙂 Teda, musi mit dobrou barvu a ne bejt cernej... 🙂

terioza1
28. črc 2011

@moncaka prosim te, kde delas?

terioza1
28. črc 2011

@malinka_02 uz ho zase zlevnili !!!!!! Mrkni 🙂 Sthttp://aukro.cz/sleva-40-hawana-komplet-set-10-... 6.500,-Kč a ted??? No me trefi!! Ja ho snad koupim..

malinka_02
28. črc 2011

@terioza1 no já mám právě ovu dost pozdě takže 10 DPO už mám mít MS, já ty testy taky nechtěla, ale nemám žádný příznaky ovu teda vůbec je nepozdnám ais, tak sem se bála jestli nejsem anovulační, ptala sem se na gyndě a oni že do roka se to neřeší a pokud chci vědět jestli mám ovu tak at si koupím ty testy..tak proto sem je koupila.. To mi nasazovali antibiotika a já se bála jestli nejsem těhotná, a ona že po 4 dnech už to ten test pozná.taky se mi to zdá divný..

terioza1
28. črc 2011

@malinka_02 tak to slysim poprve teda... 😠

terioza1
28. črc 2011

aha, tak tam nedavaj autosedacku, ktezto predtim tam byla, tak proto je to tak levny

malinka_02
28. črc 2011

@terioza1 No mě se zrovna líbili takový různý do černa tak ty sou ošklivý? Právě se bojím, jestli jak píšou některý holky jak je levnej nebude špatnej.. A v obchodě někde se dá prohlédnout?

terioza1
28. črc 2011

@malinka_02 ja nevim, ja jeste po obchodech nechodila, na to je cas 🙂

Me se obecne cerny kocarky nelibej, prijde mi to, jako rakvicka .. 😀

deyana
28. črc 2011

tak holky nám to nevyšlo, včera špinění, ráno do špitálu, dostala jsem injekci, ale po pár hodinách krvácení, takže bylo hned jasno.. chtěli si mě tam nechat, tak ještě že jsem radši jela ležet domů.. v nemocnici by to bylo ještě horší.. zítra jdu pro utroš a mám volat na hcg, ale to asi už nemá smysl.. tak se držte 😉

terioza1
28. črc 2011

@deyana to je mi lito, jak dlouho jsi byla?

malinka_02
28. črc 2011

@terioza1 jo to mě taky 😉 nemyslím celý černý, ale zase třeba růžový mi příjdou taky moc..
a ty chodíš do nemocnice po jaký době? to už se snažíte tak dlouho?

terioza1
28. črc 2011

@malinka_02 takovy nejaky kombinovany barvy jsou dobry... ale nemam rada rposte ty cely cerny a sedivy... my se snazime 4mesice, ae ja mam ovu bolesti a bala jsem clostil a bala jsem se, aby to nebyly cysty, tak jsem vzdy navstivila nemocnici, tam mi rekli, ze bude ovu, ze to jsou ovu bolesti... Tak sup na to 🙂 Ted uz do nemocnice nechodim 1.mesic) - poznam to 😀

malinka_02
28. črc 2011

@terioza1 a to ze 4 měsíců ti to 2x skoro vyšlo, tak to je super..

terioza1
28. črc 2011

@malinka_02 no.... poprve se neudrzelo a ted cekam... ale TT ma // - slabe.. tak uvidime... Nejak si to jeste nepripoustim, nechci bejt sklamana..

jituska86
28. črc 2011

ja uz chci miminko drobecka malyho

jituska86
28. črc 2011

😢

terioza1
28. črc 2011

@jituska86 Nebud smutna, dockas se.... Az prijde ten spravny cas, bude.... a verim, ze prijde brzy 🙂 Hlavu vzhuru, to telo pozna, ze nejsi v pohode. Ja vim, je to tezky, ale snaz se bejt ok 🙂

deyana
28. črc 2011

@terioza1 kritický pátý týden.. takže hodně čerstvé.. teď se na to zaměřím ještě víc, dokoupím vitaminky a hlavně mám už předpis na léky na udržení, takže hned po ovulce začnu.. a snad už to bude veselejší.. když se mi to stalo poprvé, brala jsem to v pohodě, ale podruhé už je to horší, hlavně teda psychicky..

jituska86
28. črc 2011

ja vim je to tezky clovek chce ale telo to zamysli jinak no snad se to povede ale kazdopadne budeme se snazit dal...

terioza1
28. črc 2011

@deyana Fakt mi to je hrozne lito, ale ted se zadari, urcite.. ja taky o to prisla ve 4tt+2.. proc je 5.tt kriticky?

terioza1
28. črc 2011

@jituska86 jak pises, ze chce drobecka malyho... v 18 ti bude lest na nervy a rikat --. jeeeee, mamooo, nech me beeeejt 😀 drobecek malej 😀

d.h.86
28. črc 2011

kolem 5týden se vyvíjí srdíčko,tak asi proto,někdy stačí i blbé nachlazení a vše je v...
já potratila taky 6,nebo 7.tt

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru