Clostil, užíval někdo?

dolihalovaz
2. dub 2016
Dobrý den, snažime se o miminko už tak rok a ted mi doktor řekl že neovuluji. tak mí dal clostil pak jsem šla na sono a vyrostlo mi tam jen jedno vajíčko. tak mi ještě píchnul injekci a řekl vaše vajíčko má ted 20mm takže se zítra a pozítří budete snažit. to je největší šance na oplodnění. tak jsme se včera snažili a mě dnes hrozně bolí v podbříšku. na obou stranách. ( vyrostlé vajíčko mám prý jen na leve straně). je možné že ovuluji? nebo měl to tak tady někdo? clostil atd... děkuji za odpověd
no_title
2. dub 2016
Tento cyklus jsem jej brala 🙂 Měla jsem to samé. Vyrostli mi teda 2 (17 a 22 mm) injekci jsem dostala v pondělí cca ve 14 hodin a do noci z úterý na středu jsem byla celá bolavá a nafouklá. Až právě v noci z úterka na středu jsem ucítila ostrou bolest na jedné straně a potom už byl celkem klid, nafouklá jsem nebyla, vaječníky byly trochu citlivější, ale už mnohem lepší. Podle mě to prostě v noci ruplo 🙂. Ty vaječníky budou ještě nějakou dobu citlivé, počítej s tím. Utváří se tam žluté tělísko a to senzitivnější ženy taky cítí 🙂.
Doporučuji, koupit si ananas a každý den po ovulaci si sníst 1/5 🙂 pomáhá to uhnízdění. Hodně štěstí!
dolihalovaz
autor
2. dub 2016
@no_title A TAKY VÁM DOKTOR ŘEKL KDY TO MÁTE ZKOUŠET? ja jsem injekci dostala včera tak ve 12 hodin. a vecer jsme to zkoušeli a dnes ráno jsem se vzbudila s takovou bolestí. a dnes to prý máme zase zkusit.
no_title
2. dub 2016
@dolihalovaz no říkala ty 3 dny po injekci. Ale první večer nám to nešlo, tak až ten druhý večer jsme to zkusili. Třetí večer už jsem manžela neukecala.
Jo a ještě jeden typ, pro lepší zahnízdění můžeš zkust procházky cca hoďku denně 🙂. Prý to pomáhá, každopádně to bylo příjemné zpestření ty procházky 🙂
broucziyk
2. dub 2016
@no_title ahoj, no u mě to bylo stejně, po clostiku 2folikuly a ted jsem na konci 20tt a čekám dvojčata....a to jsme chtěli opravdu jen a jen jedno mimčo, takže pozor...i když dr řekne že tam je malá šance na úspěch...já měla MS pravidelně jen prostě nebyla asi ovulka, čekala jsem rok a ten 13měsíc to vyšlo po clostiku...na mimča se teď hrozitánsky těšíme a říkáme že to byl osud že to jedno mimčo hold nechtělo být samo, ale zpětně bych zvažovala snažení při dvou folikulech....samozřejmě pokud se dlouhodobě nedaří a plánujete vícero dětí tak neváhejte 😉 je to úžasný pocit vidět ty dvě dálnice na testu po tak dlouhé době 🙂 hodně štěstí
dolihalovaz
autor
2. dub 2016
@broucziyk takže se vám to povedlo hned na poprvé? hned v prvním cyklu?
dolihalovaz
autor
2. dub 2016
@dolihalovaz a kolikáty den řekl vám at se snažite? taky jste dostala injekci?
broucziyk
2. dub 2016
@dolihalovaz ano hnedka první cyklus s clostikem, folikuly jsem měla 16 a 15,2mm cca jestli si vzpomínám kolem 12.-14. dne už je to dávno takže si moc nevzpomínám...ale byl to pátek, v neděli mi píchli pregnyl a od pondělka snažení a bylo....
dolihalovaz
autor
2. dub 2016
ted dělaný ovu test.
dolihalovaz
autor
2. dub 2016
@broucziyk já sem ve čtvrtek měla 20mm. a píchl mi to taky ve čtvrtek. v pátek nám to nevyšlo tak jsme se snažili včera. tak sned jsme to neprosr...🙂 a ještě dnes bude snaha🙂 ale až večer, tak sned to nepros....
dolihalovaz
autor
2. dub 2016
@dolihalovaz teda v ten čtvrtek nám to nevyšlo se snažit, tak včera..🙂
verunka11221
2. dub 2016
Je to normalni.Doktor ti pichl pregnyl na uvolneni vajicka takze tet vlastne ovulujes.Jinac to co rekl tvuj doktor rekl i muj.Snazeni az na druhej a treti den od injekce.Jo a nedelej si zbytecne moc brzo tehu test.Pregnyl ho muze ovlivnit takze testovat az tak za dva tydny.
dolihalovaz
autor
2. dub 2016
@verunka11221 a vám to vyšlo ?
verunka11221
2. dub 2016
@dolihalovaz Bouzel ne.Otehotnela jsem az za tri mesice po lecbe bez nejake pomoci.Ale rika se ze to nabudi telo takze mozna nam to krapek pomohlo 🙂
no_title
2. dub 2016
@broucziyk já bych si dvojčátka moc přála. Vím, že ty první měsíce budou náročné, ale pak si vyhrají spolu 🙂. Jen se bojím, že bych při své postavě vypadala jak vagon 😃.
Jinak, jestli to s tím Clostilem vyšlo ještě nevím, ale začátkem příštího týdne jdu na krevní testy, tak tajně doufám 🙂.
broucziyk
2. dub 2016
@no_title musíš věřit ,ale spíš být v pohodě a moc se na to neupínat - těžké, chápu, ale já zrovna měla v té době hodně práce a tak to šlo samo 😃 njn jako vagon - to já tak vypadat budu pokud nebudu patřit k těm výjimkám, které zas tak obří pupík i přes dvě děti nemají 🙂 a váha sice roste,ale snad se nevyšplhá na nějakých 20kg...
jitule007
3. dub 2016
AHojte...chtela bych se zeptat, zda mate nekdo predepsany Clostil i presto ze mate pravidelnou menstruaci i ovulaci? Premyslim, ze bych zasla k doktorovi se na to pozeptat, pac uz mooc chceme a porad nic, tak jestli by mi to trebas nepomohlo. Nebo ma nekdo zkusenost prosim s necim jinym? predem dekuji
broucziyk
3. dub 2016
@jitule007 já měla MS pravidelnou krásně jen jsem si nebyla jistá tou ovulkou jestli byla nebo ne, a teď po clostiku čekám dvojky....pokud tohle chceš podstoupit tak jdi do clostiku a určo se zadaří, pokud ale dvojky vyloženě nechceš tak bych zkusila něco na podporu přírodního + něco pro partnera např selzink je dobrej
jitule007
3. dub 2016
@broucziyk dekuji za odpoved 🙂 a rekla sis o nej sama doktorovi? Ja mam strach, ze az to na nej vybalim, ze bych neco takoveho chtela, tak se bude cukat...snazime se tedy 6 mesicu...ale pritel je starsi nez ja...tak uz bych chtela jit prirode naproti 🙂
A ten selzink...treba tenhle v odkazu? Dekujiii 🙂
https://www.drmax.cz/selzink-plus-tbl-50
broucziyk
3. dub 2016
@jitule007 ano přesně tenhle selzink....nám se nedařilo rok a můj gyn řekl že mi může předepsat něco na podporu apod ale že spíš posílá přímo do sanusu kde ti udělaj hormonální profil...tak jsem tam šla, vše ok a dali mi nejnižší dávkování clostiku a čekáme dvojky 🙂 většinou to ale do toho roka neřeší dr takže si myslím že ti to spíš nepředepíše, ale uvidíš, možná poradí co jiného zkusit aby se zadařilo
jitule007
3. dub 2016
@broucziyk V patek se tam chystam, tak jsem na nej zvedava...chtela bych to zkusit, i za riziko dvojcat...sice je mam jako sourozence, ale prezili jsme 🙂 Je to ale zahul 🙂 a Tobe samozrejme moooc gratuluji 🙂
no_title
3. dub 2016
@jitule007 hele, jestli do Clostíku půjdete, nechte si udělat spermiogram. Protože pokud by tohle bylo špatné, tak je Clostil zbytečný, měl by se užívat prý jen 6x za život, takže by mělo být určitě předtím zjištěno, jak je na tom spermiogram.
jitule007
3. dub 2016
@no_title ja uz nekde cetla, ze je dobry predtim udelat spermiogram...ale pritel je trochu citlivka, tak se mi nechce ho moc stresovat zatim...
no_title
3. dub 2016
@jitule007 já vím, ale Clostil je trochu náročnější lék... Nese pro tebe riziko, oproti tomu spermiogram je pro chlapa asi trochu potupný, ale nebude z něj mít návaly horka, hyperstimulační syndrom a riziko rakoviny. ten můj na spermiogram taky brblá. Jde příští měsíc. Takže teď se těšíme, jestli to vyjde, tak tam nemusí 😃 U nás je to i složitější, že je věřící a masturbace je pro něj hřích... a nedovede "to" dělat na povel. Takže asi bude psina. Opravdu se modlím, aby to vyšlo už kvůli němu 😃.
No ale jestli ovuluješ, tak možná bude Clostil zbytečný. Chyba může být opravdu na straně muže, tak ho zkus aspoň ukecat, aby pil Nosifol (ten je i pro muže, stačí 1 denně a navýší za pár měsíců užívání počet spermií i zlepší kvalitu)... nebo můžeš pomoct uhnízdění, tam můžeš chodit na procházky nebo trochu sportovat a taky jíst ananas (1.-2. den po ovu rozdělit ananas na 5 částí a každý den jednu sníst po dobu 5 dnů). Jsou tam nějaké látky, co pomáhají uhnízdění. Taky se pije kontryhelový čaj na zvýšení sliznice, ale to by ti asi doktor řekl, kdyby byla moc tenká, to je první věc, na kterou gyndař kouká.
Moc nad tím nehloubej, vážně 🙂, jestli jsi na skupině Snažilky, polovina žen tam píše, že otěhotněly až když to přestaly řešit. Sice je pár jedinců, kterým nehloubání nepomůže, já mezi ně bohužel patřím, ale vy máte šanci na přirozené těhu 🙂.
blondie13
3. dub 2016
Ahojky o miminko jsme se snažili 10mesíců každy prázdný test byl obrovskym zklamaním.po vysazení antikon.jsem vubec nemenstruovala kazdy mesic jsem dostávala injekci po pul roce me doktorka poslala do poradny pro neplodne.Pry problém na vaječníkách byla jsem zničena.Zkusila jsem zajit k jinému doktorovi ,abych mela dva názory.Udelal mi krevní testy a utz nic extra zavazneho.Libil se mi jeho přístup a tak jsem u nej zustala.Doporučil Clostik s tím ze se nemusi podarit hned at pocitam min.3mesice a pak další vyšetřeni.Hned po prvním mesíci byly na testu dvě čárky.
Ted mi spinka v postýlce dnes půlroční holčička 🙂
Takže u me pomohl na poprvé 🙂
blondie13
3. dub 2016
Jinak je pravda že jsem otěhotněla sice po brani clostíku,ale taky jsem ten mesíc hodila vše za hlavu procházkovala s pesanama a dokonce si koupila kolo do kterého jsem se uplne zblaznila.Bohužel jsem na něm tedy mockrát nejela 🙂🙂
Takže radím take upnout se na neco jineho 🙂
jitule007
3. dub 2016
@no_title Dekuji moc za info 🙂 ja Nosifol zkusila, ale prodlouzil mi cycklus o nakych 10 dni, tak jsem se na to vyprdla. Ted jsem tri tydny kapala Gynex po nem cyklus 24 dni, tak budu mit ted tyden pauzu...a vcera 1DC tak jsem zacla pit kontryhel. A taky samo beru listovku. Jeste mam doma malinik...ale te nevim kdy pit 🙂 O ananasu jsem neslysela, tak to ted poprve vyzkousim, dekuji za tip 🙂 Jo a prochazim se nekolikrat za den, s moji malou lumpici - jorksirkou 🙂 Ja uz bych tak strasne chtela, uz mam i vybrany kocarek, no blazen jsem, ja vim 🙂 Tak doktora aspon v patek poprosim aby se mi koukl na sliznici a domluvim se snim, ze budem hlidat ovu u nej...nabizel mi to uz kdyz jsem mu rikala, ze chcem mimiska.
Tobe drzim palce, at vam vse dopadne dobre, hlavne at dopadne spermiogram...budes mu asi muset pomoct, at to nema na povel doktora, ale tebe 🙂 a brzy se dockate mimca 🙂
jitule007
3. dub 2016
@blondie13 tak to je parada, ze se vam to povedlo 🙂 gratulace k holcicce 🙂 a taky byl pritel nebo manzel nejdrive na vysetreni ?
blondie13
3. dub 2016
@jitule007. Dekujeme 🙂 nene nebyl doktor rikal ze zacneme u me a pak kdyztak pritel.Tim ze jsem nemela menstruaci normalne tak si myslel ze ,,chyba'' bude u me 🙂
jitule007
15. dub 2016
Tak mi dnes byl predepsany clostil taky...a to jsem si myslela ze ovu normalne mam, no pry neee...vcera krasny pozitivni ovu test, ale dokror tam vubec nic nevidel...a taky me poslal na hormonalni profil...ach jooo....tak snad to k necemu bude 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli