Clostostillbegyt - kdy ho začít brát?

bibinka489
2. bře 2019

Dobrý den, prosím pěkně mám nepravidelnou menses a doktor mi napsal na otehotneni clostilbegyt 2 až 9 den cyklu užívat ale nevím jak to začít brát. Dneska druhý den spinim a mám to brát jako menses ? Mivam nízkou sliznici...děkuji moc za odpověď.

ivetka1986
2. bře 2019

@bibinka489 clostostillbegyt bere manžel na tvorbu sperma 😘

bibinka489
autor
2. bře 2019

No to jsem taky někde četla že berou i chlapy. Já se spíše ptám jestli považovat spineni za menses ať můžu nasadit clostilbegyt ?

ivetka1986
3. bře 2019

@bibinka489 ahojky 1 DC Teda menzes se považuje den kdy máš jasnou krev tak v den špinění to ještě není počkej ještě den😊

bibinka489
autor
3. bře 2019

@ivetka1986 jj počkám díky.. No už mě to fakt nebaví čekat na menzes... když ji pořádně ani nemam

ivetka1986
3. bře 2019

@bibinka489 a kolik se už snažíte o miminko?

hasara33
3. bře 2019

@bibinka489 ahojky, můžu se jen zeptat, ty nemíváš ovulaci, že ti doktor předepsal clostil?
Pokud míváš ovulaci (například dle ovu testů, hlenu či měříš bazální nebo chodíš na UTZ) pak je clostil naprosto zbytečný a naopak může spíš uškodit. Na nízkou sliznici se předepisují jiné hormony nebo v lepším případě se dá podpořit bylinkami.

bibinka489
autor
3. bře 2019

@hasara33 chodím k fyzioterapeutce a léčim se bylinkama. Teď jsem bohužel vysadila šla jsem na ty dva zákroky hystero a laparo. Jinak začnu zase užívám jestli se mi nerozjede menses. Hormony do sebe cpát nechci. Clostilbegyt mám nasazeny k vůli te anoovulaci...

bibinka489
autor
3. bře 2019

@ivetka1986 vzhledem k tomu že jsem předminule léto protratila (zamkly) tak vlastně hned od té doby no..

hasara33
3. bře 2019

@bibinka489 tak pokud ho máš na anovulaci tak v pořádku nicméně i tak bych jeho užívání zvážila....jinak problémy jsou jen z tvé strany nebo je i nějaký problém na straně partnera?

bibinka489
autor
3. bře 2019

@hasara33 problém je z me strany. Nemivam bez pomoci menses takže tak.. A z druhé strany vše v normě..