Co jste braly, když jste chtěly otěhotnět?

gabrielkkaa
10. led 2021

Ahoj pořadí mi tady někdo nějaké léky po kterých jste otěhotněli moc bych byla vděčná moc chci Mimi a nejde to 😭😭😭

ema90
10. led 2021

@gabrielkkaa 🤦🏼‍♀️ Mate dojem, ze existuji leky na poceti? Ze si zobnete prasky a budete v tom jak lusknutim prstu?

Zacala bych patrat uplne jinde, kde je problem.
Navic jste nenapsala ani carku o tom, jak dlouho se snazite, jestli jste s partnerem oba zdravi, jestli vite kdy ovulujete (s tim je tady velkej problem).

gabrielkkaa
autor
10. led 2021

Už rok a nic :( Nevím zítra jdu k lékaři jestli mi něco nedá

klokanka31
10. led 2021

@ema90 Proč tak hnusně?

klokanka31
10. led 2021

@gabrielkkaa Pokud ti hapruje cyklus, tak na to často dávají duphaston, na podporu ovulace clostík... Ale mně teda nepomohlo ani jedno. Nakonec po 12 letech jsem otěhotněla jen tak sama od sebe 😊 Co teda můžu doporučit, já brala kyselinu listovou, a manželovi jsem cpala selen ☺

ema90
10. led 2021

@gabrielkkaa Po roce by bylo fajn navstivit CAR, aby vas s partnerem vysetrili.
Ono brat cokoliv na poceti muze byt celkem k nicemu, pokud napriklad neovulujete pravidelne, tak vas kyselina listova nespasi.
Stejne jako selen se zinkem nespasi partnera, pokud bude mit spatny spermiogram.

Proste po roce bych to uz resila jinak, cim driv, tim lip 🙂 Tim nemyslim samozrejme, ze hned budete muset vyuzit CAR, ale na vysetreni bych rozhodne sla.

obleceniahracky
10. led 2021

Nevím tedy jestli tohle zabere ale doporučila mi to gynekoložka. Jmenuje se to Chytré miminko 🙂

ema90
10. led 2021

@obleceniahracky Neni to nic proti nicemu, urcite si tim neuskodite, taky to uzivam, ale pro druhy trimestr uz.
Jen mi prijde zbytecne utracet za Chytre miminko, Femibion a podobne leky, kdyz slecna/pani ani nevi na cem jsou.
Podobne podpurne leky jsou samozrejme i pro muze, ale kdyz se jim nedari rok otehotnet, tak je Chytre miminko asi nespasi.

stastnamatka07
10. led 2021

@gabrielkkaa Ahoj, my se snažíme skoro rok už a nic, přitom jsme oba v pořádku. Ale beru na doporučení gynekoložky Yarilo 1 na otěhotnění. Stojí to sice 4 stovky ale cítím se lépe po těch vitamínech 🙂 Jen si prostě hlídat ovulaci a nemyslet na to, i když já vím jak je to těžké ( to mi věř, dennodenně to na mě večer padne ale snažím se být v pořádku kvůli synovi )

majulkaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
siima12
11. led 2021

Já pila kontryhel a maliník. A brala kyselinu 👍

sylvusska
11. led 2021

Kontryhel a Fertiprona

coolca
11. led 2021

Za mě taky Fertiprona.

palja
11. led 2021

Drmek, fertiprona, čaj Mojžíšové

michaelarousova
11. led 2021

Ja brala drmek☺️

lachtanice86
11. led 2021

@gabrielkkaa nejdriv musíš zjistit zda mas ovulaci, zda ma manžel ok spermie atd. Po roce jdete do car. Pokud je nějaký problém nepomůže žádný vitamin

obleceniahracky
11. led 2021

@ema90 no mě právě říkala paní doktorka, že pokud plánujeme miminko tak by bylo dobré třeba tyto "léky" brát. Uvidíme 🙂

mamikry
11. led 2021

@gabrielkkaa Zkuste hormonalni jogu. Koukala jsem, ze se v tehle dobe dela i online kurz, coz neni jinak bezne. 🙂

madamas
11. led 2021

Za mě je stěžejní spermiogram partnera. Je to ta nejjednodušší cesta. Protože pokud nejsou spermijky ok tak můžete užívat hormony, vitamíny, čaje, tinktury apod. horem spodem a bude vám to k ničemu. Je to jednoduché vyšetření, s doporučením od gyn. zaplatí partner 150-300 Kč a odpoledne víte na čem jste a od toho se můžete odrazit. Žádné léky pro vás nejsou samospásné, neplodnost musíte řešit komplexně, jako pár.

nagojka
11. led 2021

Ja sem na zaklade recenzi zacala brat Fertilup...zacala sem ho brat po 8 mesicich snazeni...po 2mesicich uzivani se dostavili dokonale ovulacni priznaky a po 4 mesicich uzivani jsem otehotnela...Otehotnela jsem presne po roce...bylo mi zjisteno PCOS...

sajul
11. led 2021

Za mě Gynex kapky.

ema90
11. led 2021

@obleceniahracky To samozrejme ano, je super se na otehotneni uz pripravovat, ale to je v pripade, ze je par zdravy. Pokud par zdravy neni, tak nikoho Chytre miminko nespasi.

zuuzzkkaaa
11. led 2021

Nám pomohlo až 1. IVF jinak nic, snaha 4 roky cca

janina228
11. led 2021

Nevím jestli to mělo vliv,ale za mě hormonální jóga a kontryhel (jen je potřeba kouknout jak se má správně užívat).Když nic jinýho,tak cvičíš a k tomu dodržuješ pitný režim😉..

obleceniahracky
11. led 2021

@ema90 Rozumím

jakreb
11. led 2021

@klokanka31 Co je na tom hnusne? Len je uprimna.
@gabrielkkaa Nie, nic ti neda nema co. Treba vyšetrenia teba a partnera.

ema90
11. led 2021

@jakreb To je v poho, ja jsem si uz zvykla, ze tady se musi vse vysvetlovat velmi citlive 😀

petruskaaa9
12. led 2021

Gynex 🙂

stanulice
13. led 2021

@gabrielkkaa já jsem utrácela , a utrácela , za vitamíny , za jógy , za povídání s babama u křiklavé Kouly , a nic :( , už jsme vše vzdávala , takže adopce , jenomže jak jsme přestaly řešit těhotenství ,miminko , stal se zázrak a já otěhotněla ani nevím jak 😃😃😃 (samozřejmě to je vtip aby se toho někdo nechytl ) . Takže já se přikláním tomu že nejlepší lék je vypustit a neřešit . Teď se snažíme o druhé a já dělám úplně tu samou blbost jako u prvního ! Ale proč by ne 😅😃 zase si chytnu za hlavu a přijde to když to budeme vzdávat a nečekaně 😃😅 .

zuziiiiik
15. led 2021

@obleceniahracky To nám taky teď gyn. doporučil... Už zobu 👍