Co může zvýšit HCG? Chřipka? Cysta?

stazina
7. bře 2011

Ahoj , ráda bych se vám zeptala, zda jste se setkali někdy s tím, že vám ,,něco" zvýšilo hcg, ale těhu to nebylo...mě totiž yšel pozitivní test, i dkyž je manžel neplodný a tak mi moje mamka řekla, že to je určitě chřipkou, co jsem prodělala a kamrádka zase , že by to mola být cysta...no, na netu jsem k tomu nic moc nenašla druhá kámoška mi říkala, že je to jedině těhu...takže jsem z toho celke zmatená....odpoledne půjdu k dr. tak by mě zajímalo, na co se mohu připravit....Díky...možná , že to je trapas otázka, ale už fakt nevím... 😅 😅 😅

sylvka
9. bře 2011

@stazina tak kdy budeš vědět?

stazina
autor
9. bře 2011

@sylvka čauky, odpoeldne a to jen om možná...třeba tayk až v pondělí...to víš, asi se málo nervuju,tak mě chtěk dostat na blázinec🙂))

sylvka
9. bře 2011

jsem nerv s tebou 😉

kamcatkakoc
9. bře 2011

@stazina Takových případů je hodně a proč by jste zrovna vy nemohli taky do této kategorie patřit ? 😵 Držím pěsti,aby to vyšlo ! A nebuď pesimista, já jsem taky nevěřila a divej, jak jsme dopadli dobře 🙂

dlabinecka
9. bře 2011

@stazina To máš asi pravdu, ale já bych řekla, že to může být normální průběh. Jak říkám -moje segra taky pořád jen ducha a byla v 7tt😉 No, jsem nervozní s Tebou, takže se těším na zprávičky - a dobré zprávičky 🙂 A na ty vysledky bych se zeptala přesně, jak píšeš, kdyby nebyly. ale mě přijde skoro nemožný, aby je neměl 😅 Týden po jsou fakt skoro k ničemu...

stazina
autor
9. bře 2011

tak jo ,holyk , dí ky, ted půjdu s klukam ana procházku , vrátím se ve čtyři apak zavolám na ty výseldky a písnu. díyk, že na mě myslíte, mě je čím dál hůř, břicho a záda, jak na ms a nějaký výtok...a dost mě pcíhá v břiše..a ejstli mrcha přijde, tak si ylím, že to bude tak bolet, že se o kluyk ani nepostarám...já an to dost trpím..atk jo ,díyk apá

wacinka
9. bře 2011

@stazina myslím na tebe a já jsem 35DC měla jen malilinkatýcho ducha, kterého jsme ani neviděla a naskočil mi až po limitu a protože jsem na to nepřišla, tak jsem šla na rtg kotníku a druhej den jsem si všimla že je test pozitivní, protože jsme ho nechala ležet na stole a druhej test druhej den byl taky jen slaboulinkej až 40DC jsem měla silnějšítakže fakt nevěš hlavu

stazina
autor
9. bře 2011

Holky, omlouvám e za sprosté slovo,a el asi sse z toho poseru 😀 krev je pozitivní!!! 😉 Raduju se, ale zatím jen potichu , za týdenmám zavolat a domluvit se na utz, který mi udělá v nemocnici s lepším ultrazvukem, než má v oridnaci...kéž by to všechno dopadlo dobře nám se v listopadu narodilo zdrav é mimi....je to opradvu zázrak.....dáyk vám všem za podporu!!! 😉

sylvka
9. bře 2011

hurááááááááááááááááááááááá 😀 potichoučku gratuluji 😉

wacinka
9. bře 2011

@stazina jupíííííííííííííííííííííí já mám velikánskou radost za tebe 😀 moc moc gratulujíííííííííííííííí

stazina
autor
9. bře 2011

HOlyk,moc a moc děkuju, ale na velké oslavy je ješět čas...ted je jasný, že i přes manželovu neplosnost se to zadařilo...ato je opravdu velmi dobrá zpraáva....ted ještě , jestli budu mimi takový velký boovník, aby vydrželo až do listopadu a neodešlo dřív..ale těhotesntví je stejně pořád jenom o starchu, takže tak...ale jinak máme velkou radost..

stazina
autor
9. bře 2011

@sylvka díky moc !! jo a sylvo, nikomu ani muk 😀 zatím to fakt nebud psát na FACABOOK 😀 😀

lulii
9. bře 2011

@stazina Ahojky, sledovala jsem diskuzi a napjatě čekala, jak ti krev dopadne a jupíííííííííííííííí strašně moc moc moc ti gratuluju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Moc přeju, aby všechno bylo až dokonce tak, jak to má správně být a v listopadu držela svoje miminko v náručí 😵

stazina
autor
9. bře 2011

@lulii děkuju moc....jsi hodná..snda to opravdu dopadne dobře 😉

kamcatkakoc
10. bře 2011

@stazina Mooooooooooooooooooc gratuluju 😅 😅 😅 Super zprávička !!! Držím pěsti ať vše dobře dopadne 😵

sylvka
10. bře 2011

@stazina neboj,nemám to komu říct 😉 na fb by mě to nenapadlo psát 😀 😀 😀 jinak s nikym v kontaktu nejsem,v létě jsem viděla irenu a myslim,že jí tak 2 roky zase neuvidím 😝 😀

stazina
autor
10. bře 2011

@sylvka jasně🙂já si jen občas písnu s ýnou Barešovou, Evičkou, enbo Adélou na fb,ale jian k tajky nejsem moc v kontaktu..tak moc díky, že jste ěm drželi palce 😉

slunickoden
18. dub 2013

Otázka:
Denisa, 18. 04. 2013, 22:28
Ahoj holky,jsem tu nová a hned mám prosbu, chtěla jsem se zeptat,zda-li se s tímto některá z vás nesetkala?snažíme se s manželem o miminko-beru na podporu růstu vajíček Utrogestan a pak Clostylbegit-přet 15 dny jsem měla ovulaci a tak jsme se s manželem snažili,ale do teď nemám žádné známky těhotenství-prsa mně nebolí aunavená nejsem a td..., ale paní gynekološka mně vzala 14 den po ovulaci krev na HCG a bylo zvýšené,prý jen mírně,že se to z moče ještě nedá zjisti,ale kolik to nevím, a tak mám dojít za týden na kontrolu. měsíčky bych měla dostat za 4dny-jako vždycky-teď beru Utrogestan. Chtěla jsem se zeptat,jestli hodnota HCG může být falešně zvýšená? Abych nebyla zklamaná,ale je divné,že v krvi HCG zvýšené a já ani 15 den po ovulaci nemám jediný fyzický příznak těhotenství.Děkuji předem za odpověd

slunickoden
19. dub 2013

Ahojky,já beru utrogestan,Clostilbegyt a pak inj. Pregnil a teď 15dní po ovu mně Mudr. vzala krev a měla jsem zvýšené HCG,ale já nemám jediný příznak těhotenství-vůbec nic-a to je to dnes už 16 dní po ovu. Nevíte někdo,zda-li se může HCG zvýšit po braní těchto léků nebo můžu začít věřit,že jsem těhotná i když nemám žádné příznaky?

romuaska
30. črc 2013

@stazina ahojky jak jsi nakonec dopadla???🙂

stazina
autor
30. črc 2013

@romuaska ahoj , jak jsem dopadla? právě je ten náš zázrak s tetou na procházce🙂 a je mu rok a 9 měsíců🙂 asi tehdá došlo k oplodnění nějak před ms a tak to vycházelo pořád tak pozdě a že to je malé. Ale je vše vpořádku,malý měl nějaký zdravotní problémy a má vývojovou vadu nožiček, ale chodí a je v pořádku. a aby toho nebylo málo, tak se nám podařilo nečekaně přirozeně ještě jednou a přesně na druhé narozeniny synka mu nadělíme dalšího sourozence🙂))
četla jsem , co píšeš, že máš taky dlouhou duchy na testu a já myslím, že nic není nemožné🙂)držím palce 😉

stazina
autor
30. črc 2013

@slunickoden a jak si dopadla TY? Promin, že jsem nereagovalo dřív, moc sem už nechodím.Ale držím palce 😉

slunickoden
30. črc 2013

Ahojky,zítra jdu na gyndu,tak doufám,že vše bude v pořádku. Taď jsem v 18-19 týden-je to úžasný!!!!