Co myslíte, povedlo se?

9. pro 2023

Ahoj, snažíme se o dítě už pár měsíců..
Teď jsem měla poslední MS 20.11.
Snažili jsme se 3.12. ( zkoušela jsem i ovu testy ale nějak jim nechápu, ale plodné dny byly..)
Dnes je to 6ty den. Včera šílený bolesti po ráno jako při MS. A přestalo to. Dnes začalo bolet v podbřišku a mám bílý výtok. Tak nevím co čekat. Je brzy zítra na test? 7 dní od styku?? Děkuji. V roce 2019 jsem potratila. Teď se snažíme asi 3 měsíce a nějak nic. Bylo by to krásné překvapení na vánoce... Ženy, které taky čekají na test, vědí o čem píšu..
Myslíte že mám zkusit zítra test? Měli jste někdo takhle příznaky bolesti v podbřišku?

titina12
9. pro 2023

Já jsem teda testovala až v den MS. Dřív nebyla potřeba 🙂 ale myslím si ze je brzo 7 den ale Tomek jen můj názor . Tak snad se zadařilo budu držet palce 🙂

chybadel
9. pro 2023

Na test je moc brzy.. počkej do termínu MS nebo 2 dny před aspoň

lencaa11
9. pro 2023

Na test je brzy - aplikace je na dvě věci ta ovulaci v těle nepozná víc bych se řídila ovu testu ten ukáže aspoň hormon skrze ovu a 7 dni je brzo test udělat cca 2 dny před Ms nebo v den Ms kdyby jste měla těhotenské příznaky tak už by test byl pozitivní ...

darkness1234
18. pro 2023

darkness1234

Dnes v 16:59
Ahoj , jsem 8 DPO , snažíme se o miminko, dnes odpo dělaný test , do limitu vyšla slabounka čárka ,foťák to nechtěl moc zachytit proto malá úprava filtry , dá se to považovat za dušíka? Děkuji za odpovědi 😊 ms by měla dojít 22.12.

chybadel
18. pro 2023

@darkness1234 já na fotce zatím nic nevidim 😊 tak počkej ještě par dnů 😊 aspoň za 2 dny ať je to lépe vidět

darkness1234
18. pro 2023

@chybadel ani na té první? 😁😊

chybadel
18. pro 2023

@darkness1234 ne🙈😂