Co znamená zvýšení teploty nad 37 v den očekávané MS a teplota se stále drží nad 37?

lenickamimi
8. únor 2020
lenickamimi
autor
8. únor 2020

MS nedorazila včera jsem měla první zvýšenou teplotu a ta se stále drží nahoře

vaseli16
8. únor 2020

Zkus test

lenickamimi
autor
8. únor 2020

@vaseli16 tt sem měla ještě negativní

fafetka
8. únor 2020

@lenickamimi nemusí to znamenat nic. Mne třeba BT klesla až po ms a v jejím průběhu se mi držela celou dobu nad 37. Každé tělo je proste jiné no

lenickamimi
autor
8. únor 2020

@fafetka aha tak to netuším ale já nemivam teploty nijak zvlášť zvýšené toto je u mě poprvé tak proto se ptám

j.a.n.i
8. únor 2020

@lenickamimi Třeba viróza.

nat
8. únor 2020

@lenickamimi nic to neznamena,podle 1 takove teploty nejde delat zadne zavery,pokud merite pravidelne pak zjuknete graf a je to 🙂

lenickamimi
autor
8. únor 2020

@nat však právě že jsem to tady psala že kolem ovulace toho 25 az 27. 1 jsem měla taky teploty nad 37 to jsem věděla že je ovulace a teď mi nedorazila MS vůbec a teploty jdou na horu znova a drží se druhý den stejně

inyt
8. únor 2020

Může to znamenat těhotenství, začátky mohou být doprovázeny některými příznaky chřipky (známá to tak na začátku měla), pokud si děláš těhotenský test, tak hlavně ten, který je citlivý, mně se osvědčil clearblue - digitální. Druhá věc, co to může být, že na tebe něco leze a tehdy se může i opozdit menstruace, párkrát jsem to tak měla, opoždění třeba o 1 až 5 dní. Takže je to 50:50 🤷‍♀️

lenickamimi
autor
9. únor 2020

Ja právě jsem od děvčat četla že bazální teplota rapidně klesá před MS

kachna001
9. únor 2020

Máš graf? Jak neměříš každý den, tak je jedna teplota naprosto bezpředmětná...

lenickamimi
autor
9. únor 2020

@kachna001 zapisuju si to od začátku MS do případného dne kdy má přijít MS tak i v období ovulace sem měla bt zvýšenou a teď právě dva dny měřím a je znova nad 37.4

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenickamimi
autor
9. únor 2020

@jarmarca nemám už musím do bipi zítra

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenickamimi
autor
9. únor 2020

@jarmarca děkuji je to o nervy

lenickamimi
autor
9. únor 2020

Ještě ty bradavky sou o dost tmavší dvorce a malé fialové žilky to nemivam před MS

clo1
9. únor 2020

@lenickamimi můžeš tady vložit tvůj graf??

lenickamimi
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenickamimi
autor
9. únor 2020

@clo1 nemám graf zapisuju si to celý měsíc

lenickamimi
autor
9. únor 2020

Chci jen dodat že si i kontroluju váhu moje optimální váha je 60 a 61 kg teď za poslední týden jsem zhubla 1 kg jak ani nemůžu pořádně jist

clo1
9. únor 2020

@lenickamimi a únorové teploty?

lenickamimi
autor
9. únor 2020
lenickamimi
autor
9. únor 2020
clo1
9. únor 2020

@lenickamimi a nebyla jsi nemocná/nachlazená koncem ledna, když máš ty teploty nad 37st???
Pokud se bude teplota držet dál okolo 37st. tak je možné že byla ovulace 5.2. takže na ms i těhotenský test by bylo brzy.

kachna001
9. únor 2020

@lenickamimi kdyby sis to hodila do grafu, tak je to o něco jasnější, mně osobně to přijde jako anovulační cyllus

kachna001
9. únor 2020

A nebo jak píše @clo1, ovulace byla až 5.2. Ten pokles teplot po ovulaci by neměl být, teplota se má držet pořád vysoko až do ms

lenickamimi
autor
9. únor 2020

@clo1 teplota je pořád nad 37. 3

clo1
9. únor 2020

@lenickamimi pořád ne, jen posledních pár dnů.

odula
Autor odpověď smazal
Zobraz