Děložní čípek,bazální teplota a hlen

dendasubaristka
6. říj 2018

Zdravim. Trošku své tělo nechápu. Čípek by měl být prý vždycky při ovulaci měkký špatně nahmatelny. Musím říct že u mě je čípek pořád dobře nahmatelny celý cyklus. Akorát při ovulaci měkne. A otevírá se. Teď první cyklus po clostilbegytu je to u mě takhle. Při ovulaci mi nepřišel úplně nějak meky,byl měkčí ale nic extra a otevřený taky nic extra,ovulace byla v neděli,takže jsem jakoby 6 dni po ovulaci. Poslední dva dny jsem měla teplotu 37,3 a 37,2 a dneska mi to skončilo na 36,8. Hlen mám už pár dní takový docela hojný krémový,ale včera byl spíš takový víc kluzký. A cípek je docela měkký a otevřený přitom včera byl celkem tvrdý :D tak nevím co si o tom myslet,jestli i zahnizdeni má vliv na čípek. Pokud by to zahnízdeni bylo.

dendasubaristka
autor
13. říj 2018

@leniczka23 ahoj tak testila jsem a nic. Snehobilo.teplota klesla na 36,8 :( a prsa přestávají bolet. Takže asi mrcha přijde

petruska11it
13. říj 2018

@dendasubaristka já dneska 37,1 takže přesně stejná teplota jako 26 DC minulý měsíc mám dost jako 😀 pokud to bude jako minulý měsíc zítra budu mít 37,0 a v pondělí mi to klesne na 36,7 já taky cítím že to dostanu mám dva dny do ms 11dpo a test bílej to už by se ukázal aspoň duch holt nasadíme k mace a nosifolu ještě gynex a uvidíme co bude 😀😀😀😀

dendasubaristka
autor
13. říj 2018

@petruska11it no a tím testem to není až tak pravda. Co jsem četla a i má kamarádka před menstruaci snehobilo a po ní až carka. Každý má jiný ten hormon někomu se to ukáže dřív a někomu později. 🙂 Takže nezoufejte. A vy máte nějaký problém?

dendasubaristka
autor
13. říj 2018

@petruska11it teď tak koukám ty jsi 11 den od ovu a máš to dostat v pondělí? Tak to máš stejně jak já 🙂 🙂 akorát já jsem po ovulaci 13dni 🙂

petruska11it
13. říj 2018

@dendasubaristka já měla ovulaci 15dc takže dnes 11dpo cyklus 28 dní no doufám že žádný problém nemáme ale jsme už starší já 36 manžel o 13 let víc máme spolu už dvě děti 6let a 2 roky první se povedla na první pokus druhej na druhej pokus a teď nic no měla jsem po druhém porodu často záněty a výtoky tak doufám že se něco nepotentockovalo . No já měla při druhém dítěti positivní test 10dpo ... Takže já už tomu nevěřím mám ty desítkové testy nejcitlivější takže myslím že jsem jasná ...

dendasubaristka
autor
13. říj 2018

@petruska11it no tak pokud už se vám dvakrát povedlo tak si myslím že to půjde. Pokud se snažíte chvíli,tak každému to hned nejde 🙂

petruska11it
13. říj 2018

@dendasubaristka no to se pozná ale vůbec mě to snažení nebaví 😀😀😀 a to čekání na ms už vůbec ne

dablicekkk
16. pro 2018

Ahojky holky 🙂 mám už dvou letého prcka a teď se snažíme o druhé, půl roku nic, tak se trošičku snažím pomoct trefenim se do ovulace. A jsem z toho jelen. V pondělí jsem měla dle hodně měkkého otevřeného děložního čípku a bilkoveho hlenů ovulaci, sem si myslela aspoň, jenomže čípek ztvrdul a zavřel se (ne úplně jsem už po porodu) až včera... A během toho týdne od pondělka do Vcera jsem měla hlen lehce zakalený až nažloutlý konzistence bílků. BT po ovulaci 37 a včera a dnes 36,4 a čípek tvrdý. Co to znamená? Neměla by teplota po ovulaci zůstat vysoká až do ms? ms má přijít až 27.12. A čípek by měl tvrdnout po ovulaci skoro týden nebo má ztvrdout třeba hned?

aselluska
16. čer 2019

Přidávám se do diskuze. Když mám pootevřený čípek, nemám pozitivní ovu test, když mám pozitivní ovu test, čipek je zcela zavřený. Mezi oběma příznaky nadcházející ovulace je více než týden. Pozorovala jste některá stejně s tímto výsledkem?

obleceniahracky
12. led 2021

Ahojky když jsem měla ovulaci, měla jsem BT 36,9 - předevčírem a včera.
Dnes mám BT 37,8
Po ovulaci mám.
Snažíme se o miminko a pobolívá mě podbřišek, dost teda na levé straně. Takové spíše píchání a v noci se potím jako 🐖
A to spávám v kraťasích a tílku. Tato BT může být projev raného těhotenství?