Digitální test Clearblue. Máte zkušenost?

3. lis 2020

Ahoj holky, mate zkušenosti s tímto digitálním testem? Je tento výsledek jasné negativní? Ten obrys tam bývá normálně? Někde jsem četla, ze digitální testy takhle ukazuju, ze to tak prostě je, a pokud by byl pozitivní, tak tam jsou týdny. Ukázal mi tato, už podruhé. Na návodu je opravdu maličké negativní kolečko, ale prijde mi, ze ten obrys tam taky asi je. Co říkáte. Díky 🥰

agneska7
3. lis 2020

Jasně negativní ,

autor
3. lis 2020

@agneska7 ten obrys pluska, je tedy při negativním digitálním normlani jo? Vím, ze je to tady asi špatně vidět.

autor
3. lis 2020

Zkusila jsem přiblížit, ale kvalita asi stejná.

autor
3. lis 2020

Tady je to vidět lépe 🙂

rybkaryb
3. lis 2020

Negativni, obrys je normalni, je to digital. To nedela duchy 🙂 samozrejme az na toho ducha co uvidis kdyz to rozebres, a rovnou ti rikam, ze i po rozebrani a nalezeni ducha je to negativni vysledek bohuzel. Preju at se zadari treba priste...

palja
3. lis 2020

Toto je negativní test

autor
3. lis 2020

Rozebírat nebudu. Chtela jsem pravé digitální, abych nehledala duchy. Díky 😃🙂

lachtanice86
3. lis 2020

- je negativní, vic tam nehledej

jjasmina
3. lis 2020

Negativní

tynulaa
3. lis 2020

Bohužel negativní. Jinak by tam byli i týdny pod tím

autor
3. lis 2020

Moc vám děkuji.

anuliinka2013
3. lis 2020

Ale myslim, ze ma citlivost 25, tedy ze se nemusi ukazat pozitivni hned v zacatku tehu...

veronikav31
3. lis 2020

taky jsem měla takové mínus v den Ms a to jejich mínus bude mít v únoru 3 roky😀 Já dělala i klasické testy a byl tam duch,proto jsem udělala tento a byl tam mínus.Těhotenství bylo chtěné, jen byla nižší hladina Hcg

jjasmina
3. lis 2020

Jinak to je taky pravda v začátku bych zkusila papírkový desítkový, já tenhle zkoušela až při zpoždění ms, jen pro představu, tady jsem měla myslim tři dny zpoždění

isabellacheerful
11. bře 2021

Ahoj, bohužel je negativní... Přes rok jsem řešila stejný problém... Teď mi ukazali 4testy po sobě pozitivní výsledek k lékaři jdu až za dva týdny snad trhu jen potvrdí.. Uvidíme ale chtěla jsem tím říct že jsme řešila vždy stejný problém a to jsme se něco natestovala.. Ale dnes poprvé vyšel..