Dlouhodobé snažilky - skupina k povídání

kaja2016
13. črc 2018

Ahoj, hledam dalsi maminky na pokec, ktere se uz delsi dobu snazi o mimco a nedari se. Do snazilek obcas nahlednu, ale tam uz je vetsina tehotnych, nebo i po porodu a ja uz jsem v takove fazi, ze tohle nedavam....Jste na tom nektera podobne?

kaja2016
autor
15. črc 2018

@snazimese Jo takhle, ze vyjde test pozitivni, ale mimco nikde, hm... tak se drz... Holky, nechcete zalozit soukromou skupinu spis? Me to nedoslo, ze sem muze kdokoliv nakouknout...

kaja2016
autor
15. črc 2018

@vineta Ach jo, no to sis uzila teda.☹ Nezbyva nez verit tomu, ze telo vi, ktery plod udrzet a ktery naopak ne. Asi jsi to citila, ze se neco deje. Dobre, ze jsi tam jela, aspon ted vis, ze jsi udelala vse proto, aby to dopadlo dobre. Ten clanek jsem asi take cetla, i tam psal o utrogestanu. Me se to moc nelibilo, ale muze klidne mit i pravdu. Radsi bych, kdyby ne🙂 Hele taky drzim palce❤🍀🍀🍀🍀🍀

miluskah
25. črc 2018

Prosím ma někdo zkušenost?Snažíme se už pět let a nic 😞 Byli jsme v sanusu a vše OK.Je mi už ale 43 let a ted mám 23 zpožděnou MS.Včera jsem byla na gynde a prý nemá smysl pichat vyvolavacku, ze není narostla sliznice.Takže asi blížící se přechod????? Vůbec mi nic neřekl, prý to nemám řešit, bud to dostanu nebo ne.Mate prosím někdo nějakou radu? Jsem z toho opravdu na dně 😞

girl.misel
25. črc 2018

Holky kdyz se nedari bral vas patrner nejake vitaminy nebo neco na podporu spermii?

efijil
25. črc 2018

Holky, s dovolením se také přidávám... Ač výraz "dlouhodobá" je ještě více dlouhodobější než tu uvádíte. My v zimě budeme "slavit" 4 roky našeho stažení... Jedno děcko už máme, a jak tu některá z vás psala, z toho se vychází a lékaři to stále připomínají, což byla asi ta prvotní chyba, která v tom koloběhu nastala. Po roce snažení jsem sice otěhotněla přirozeně, ale v 11. tt. přišla rána a miminko s námi už nebylo. Stejné nepříjemnosti nastaly i ze strany mého okolí a jejich nevyžádané rady, které mi soustavně připomínalo "nemysli na to"... vždyť to znáte, že? Já bláhová si opravdu myslela, že chyba je v mé hlavě... Vrhla jsem se směle na jiné alternativy jako reiki, léčitelství, tradiční čínská medicína, meditace, jóga atd. Zaměstnávala hlavu vším možným (i nemožným). Nic z toho nepomohlo.Asi po 5 IUI jsem se naštvala a vydupala si (doslova) vyšetření reprodukční imunologie. Protilátky proti zona pellucida, bylo v závěru. Lékař se se mnou odmítl bavit o něčem jiném než o IVF. S breky jsem jela domů a ještě to odpoledne jsem volala znova do CARu a žádala o změnu lékaře. Už při první prohlídce mi objevil cystu poměrně velké velikosti a endometriálního charakteru. Laparoskopie přitom OK. Asi 20 let se léčím se štítnou žlázou. Poslal mě i na genetiku a hematologii. Pan doktor je úplně jinak komunikativní, jen lituji toho, že jsem změnu neprovedla dříve. V současné době jsme využili IVF jako té poslední "možnosti", jak tomu všemu pomoci. 16.7. jsem byla na ET, výsledek ještě nevím, ale cítím, že to nedopadlo dobře. Mám akorát 1 kamarádku, která je ve stejné situaci, takže se s ní mohu bavit "bez obalu". Jinak to nemám komu sdělit.
Holky, držte se! Hodně štěstí. Kdo nezažil, nepochopí - moje heslo 🙂

miluskah
26. črc 2018

@efijil buď silná a statečnà, uvidis ze to vyjde 🙂 když šlo první půjde i druhé pokud jsi mladá 🙂 hlavně ta psychyka je hlavni příčina :( ale přejí ti at brzy cekas mimi 🙂

nejinka14
6. srp 2018

Jdu si pro radu holky jdu si pro radu🙂 mam zvysenou hladinu prolaktinu beru už mesice dostinex.. mate někdo zkušenost?? Ted jsem nasla i tablety drmek forte s viteminem e mate nekdo zkusenost pomohlo to? Dekuji

lukyhomazel
6. srp 2018

Ahojky dámy, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte nějaké úspěšné zkušenosti s vitamíny nebo doplňky stravy.... Přes rok se snažíme bez jakýchkoliv pomocí, ani kyselinu listovou jsem nebrala... Ale zoufalost mě zasáhla naplno.Přítel pracuje v Německu, takže se vidíme pouze o víkendech a ani se nám nedaří zastihnout ovulaci. Už jsem z toho psychicky vyčerpaná, ale pořád se snažíme věřit bylinkam nebo nějaký prášky.. Předem moc děkuji za odpověď 💝💞

biedronca
7. srp 2018

@lukyhomazel Jestli se snažíte pres rok tak je opravdu na místě, zajít na gyndu a aktivně to řešit. Jako první asi chodit na ultrazvuky, jestli je nebo není ovulace, prostě ji sledovat.
Přítel protom na spermiogram, at mu Vase gyndařka vystaví zádanku.
A vy jeste v době MS na odběry krve na hormonální profil. To je základ, co může a měla by Vase gyn udělat. A to je základ, od kterého se vy už můžete odrazit 🙂 Uplně se vykašlete na vitamínk,y bylinky,kůry.. ty k otěhotnění nepomohou. Mě teda ne, a to jsem se uz pomalu stavěla na hlavu. Opravdu to rešte, hned!

lukyhomazel
7. srp 2018

@biedronca no takhle dlouho.. Ale taky mi vtom hraje roli neustálé výtoky, od loňské dovolené u moře... Takových věcí mi už doktor dal a nic... Takže si myslím, že přes to se spermií asi ani nedostanou... A další věc co mi doktor pořád připomíná, přestat na to myslet... Ale bohužel, ať se snažím sebevic,pořád nad tím přemýšlím...ksem hrozná citlivka.

lukyhomazel
Autor odpověď smazal
Zobraz
lukyhomazel
7. srp 2018

ačkoliv to bude pro některé z vás k nepochopení.. Nikdy jsem neměla šanci s někým z rodiny nebo přátel řešit takové věci, i když si čtu jak poznat ovulaci, změny nepocituji, před 7 letyjsem měla interupci ve 12tt...Takže než opět nějakou chemii na výtoky,zkusím ty bylinky.. Jsem teď hrozný pesimista 😪 a ještě k tomu pritelovi.. Měl by na to vyšetření, i když má z předchozího vztahu 4letou holčičku?

biedronca
7. srp 2018

@lukyhomazel to bylo pred skoro 5 lety, první se vyrazuje partner, pak se léčí partnerka.
Určitě to chce at chodite na ultrazvuky, at se jasně vi, kdy ovu máte nebo ne.To je zaklad...

pulecp
8. srp 2018

@lukyhomazel Máš nějakou myšlenku, proč výtoky začaly vloni u moře - je to dost dlouhá doba? A na "nemyšlení" nebo myšlení "na nepodporující věci" můžeš zkusit metodu z mého profilu/blogu.

lukyhomazel
8. srp 2018

@pulecp s výtoky měla celý život problém i moje mamka a starší sestra, ale mě se to rozjelo až loni... No přemýšlím furt proč to nejde a jestli můžu dělat víc... A jelikož přítel pracuje v Německu, tak se vidíme jen o víkendech, což je to to snažení taky trochu méně

pulecp
8. srp 2018

@lukyhomazel Nemusíš znát žádné "stoprocentní" důvody, daleko důležitější jsou Tvé myšlenky a pocity, názory... (především negativní) - proto se taky ptám, proč si myslíš, že výtoky začaly vloni u moře. Jde o názory - např. bylo tam plno špíny... (jen jako ukázka, může to být úplně jiné). Většinou si vytváříme o většině věcí SVÉ interpretace.

lukyhomazel
8. srp 2018

Myslím, si že k tomu taky dost přispěla moje životospráva, neustále rozhozena psychika, poslední půl roku jsem celove dost negativní... Zkoušela jsem najít alespoň malý do od, ktery by k tomu mohl taky přispět... Napadl mě jeden taky zásadní, a to že jsem dom pořád sama a na rodinu mi taky nezbývá moc času..

pulecp
8. srp 2018

@lukyhomazel Právě to potřebuješ změnit - stres je svině :( Zkus to podle toho mého blogu.

lukyhomazel
8. srp 2018

Určitě to zkusím, ale taky to nebude hračka.. Jsem ze všeho tak rozhozena, že nevydržím ani s vlastními myšlenkami

pulecp
8. srp 2018

@lukyhomazel Zkus to sama, pokud Ti to nepůjde, můžu Tě nasměrovat k tomu, abys s tím dokázala pracovat.

lukyhomazel
8. srp 2018

@pulecp mockrát děkuji

pulecp
8. srp 2018

@lukyhomazel Je to možné SZ, přes skype a podobně. Udělej si takový "seznam negativních pocitů a myšlenek" a s ním podle té techniky pracuj. ;)

lukyhomazel
8. srp 2018

Dámy a nezkusila některá z vás Fertility blend? Váhám jestli to zkusit nebo se vrhnout na Gynex kapky 😊🤗

linusha
9. srp 2018

@lukyhomazel já ano užívali jsme oba s mužem ale bez efektu. Gynex mi přijde lepší.

lukyhomazel
9. srp 2018

@linusha moc děkuji chci zkusit co se dá, jinak mi doktor poradil po novém roce CAR, ale z toho jsem akorát nervózní

nevimnetusim
16. srp 2018

Ahoj holky, tak my se snažíme dva a půl roku. Začali jsme hned po svatbě a mysleli si jaká to nebude hračka. Když tomu byl rok, začala jsem chodit na sledování ovulace. Stejně jako hormonální profil a manželův spermiogram bez problémů. Následovala kontrola průchodnosti vejcovodů. Jeden ok, druhý prý nekapal.
Šli jsme do CARu. Podstoupili jsme několik IUI a nic. Genetické testy jsou taky v pořádku.
Manžel teď hodně tlačí na IVF, máme možnost zúčastnit se nějakého výzkumu, kde by nám propláceli veškeré náklady a nepočítalo by se to do pojišťovnou hrazených, ale já o tom přesvědčená nejsem...

miluskah
16. srp 2018

Prosím Vàs moc o radu, začala jsem brát různé vitaminy a léky na podporu ovulace a otěhotnění, ale nevím jestli toho neberu moc a nebo jestli to tak brát mužů??? :( beru gynex a jeřáb ptačí- 3× denně, k tomu drmek,maca,listovku a pupalku :lol:

lukyhomazel
17. srp 2018

@lukyhomazel
@linusha tak uz zobeme oba s přítelem fertility a k tomu gynex...... Po více jak týdnu jsem opravdu klidnější az jsem přestala štěkat kvůli všemu.. Ale ovu test mi ukázal 2 slabší čárky hned den po mensesu... A před 20ti mi. Opět... 🤔🤔🤭

gorra21
25. srp 2018

Ahoj, taky bych se k vám přidala.Loni v říjnu jsem po 5 letech vysadila antikoncepci a od té doby se snažíme, bohužel zatím nic. Cyklus mi lítá mezi 38 -92 dny, hormonální profil v pohodě. Že začátku jsem to strašně řešila - měření bazální teploty, vitamíny, bylinky atd. Bohužel od jara bylo spoustu problémů v práci a i s rekonstrukcí domečku, tak jsem to nějak vypustila, ale teď poslední týden to na mě zase začíná doléhat. Máte někdo nějaké zkušenosti s ttinkturami od naděje. Také se mi nějak povedl od toho jara přibrat asi 8 kg a to taky není ideální