Dnes 19DC, dva dny po ovulaci, bazální teploty zase nad 36.9.

lenickamimi
19. bře 2020
lenickamimi
autor
26. bře 2020

@terka80 tak moc děkuji trošku to trvá než se v grafech naučím jak správně vše zapisovat 🍀😘

zacinajicisnazilka
29. bře 2020

@lenickamimi tak jak to vypada? 🙂

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@zacinajicisnazilka dobré ráno no všelijak dávala jsem do diskuze foto testů a chtěla jsem jen vědět jestli to vidím jen já nebo i další ale zkusím ještě test až když MS nedorazí 🙏

lenickamimi
autor
29. bře 2020
zacinajicisnazilka
29. bře 2020

@lenickamimi ten je ze kdy? 🙂 mas zpozdeni? To vypyda super

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@zacinajicisnazilka ne testy jsem zkoušela jeden v pátek a v sobotu ráno druhý mám dostat MS 30.3 ale kdyby byla ovulace přece 20.3 tak to nesedí ne

lenickamimi
autor
29. bře 2020
lenickamimi
autor
29. bře 2020

@zacinajicisnazilka zkoušela jsem 3 tt na tom prvním byl už nějaký stín a ze soboty byli tyto dva uz

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@zacinajicisnazilka kdyby ovulace byla toho 20.3 tak dnes bych byla 9dpo nechápu to prostě 🤷‍♀️

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@zacinajicisnazilka nevím jestli to je jen ryska nebo začínající duch 👻

lenickamimi
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendelinka08
29. bře 2020

@lenickamimi já bych řekla, že dle grafu jsi měla jasné ovulaci 20.3. takže jsi 8dpo. Ten graf je hezky srozumitelný. A to jestli jsi Spinola dříve nic neznamená, prostě nejsme roboti, tělo nějak funguje a u každé ženy jinak. Proto i ty testy jsou zatím slabé.

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@vendelinka08 děkuji ti za útěchu nevím nikdy jsem své tělo nijak zvlášť nezkoumala až Teda teď ty 3 měsíce se snažím a tak jsem z toho trochu vedle mám podle grafu 2 dny do MS ale Teda teď jsem zkoušela nahmatat čípek a prostě ho tam nemám jindy ho najdu hned 😭

vendelinka08
29. bře 2020

@lenickamimi čípek teď nenahmatáš, to je normální stav. Před ms je prostě nízký, měkší, lehký bílý výtok je v pořádku. Pokud je hustý, většinou se vyskytuje v těhotenství. Pokud čípek nemáš dlouhodobě zjišťovány, tak ho teď ted neřeš. Testy zatím jsou lehce pozitivní a pokud ti budou sílit tak je to na dobré cestě. Nikdo ti tady nedá ujištění, že je vše ok, že má už nedostaneš, to nikdo neví, jak se to bude dále vyvíjet. Zbytečně se stresujes, jak to moc řešíš, nech to teď plynout. Mer si nadále teplotu a uvidíš.

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@vendelinka08 ok nechám tomu trochu času a uvidíme 🙏♥️

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@vendelinka08 myslíš tedy že na těch testech není vada když to ukazuje už silněji 🤷‍♀️

vendelinka08
29. bře 2020

@lenickamimi myslím že vadné nejsou, jde o to že HCG roste a pokud testujes denně a rozdíl je vidět, tak je to zatím v pořádku, uvidíš za dva dny. Nebo zítra, záleží jaké máš zásoby testu.

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@vendelinka08 aha tak to si můžu dokoupit právě chci zkusit až zítra a vemu i papírové třeba tam to ukáže líp si myslím děkuji ☺️

lenickamimi
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendelinka08
29. bře 2020

@lenickamimi na osobu testech je čárka vždy, to není směrodatné. Důležitá je teplota, ta ti dá celkem jasnou odpověď. Ale člověk musí mít trochu trpělivosti.

lenickamimi
autor
30. bře 2020

@vendelinka08 to ano nic jiného nám nezbývá 🙄

lenickamimi
autor
30. bře 2020

Děvčata moje tak asi nic nebude dnes mám termín MS ale zatím nedorazila tt jsem zkoušela ráno a nic se už neukázalo 😣