Dnes ovulace, styk včera. Jaká je šance?

lexton
15. lis 2014

Ahoj! Mam dotaz. Ovulaci sleduji teprve 2.mesic. Vcera byl styk, dnes pozit ovu test. Jaka je sance? Dnes nic nebude. Mozna zitra. Nevim, zda manzel ma ok ocasky..casto se koupe v teple vode:( diky za kazdy nazor. Treba jste na tom podobne.

nita1984
15. lis 2014

Ahoj, spermíci by měli přežít cca 3 dny.... já věřím ve styk 12DC a ovu podle testu 14DC.... tak doufám

luciebx
15. lis 2014

ano spermici by vydrzet meli.. od pozitivniho testu se ovu dostavi do 24-48 hodin... nejlepsi je asi sexikovat v den pozitivniho testu... 😵 😵

nita1984
15. lis 2014

@luciebx Já bych sexíkovala, kdyby bylo s kým... jinak další sexík byl dneska, takže třeba dneska (18DC)?

lexton
autor
15. lis 2014

Hmmm..tak to asi jeste zkusime zitra..dneska moc perny den mimo domov. Jen to koupani jeho mu vymluvit.. des. A neda se presvedcit. 🙂 chlap..

lucifereeek
15. lis 2014

my to tak měli a máme z toho malou 🙂

lexton
autor
15. lis 2014

@lucifereeerek meli stejne a s teplou sprchou? Ten muj si to neda vymluvit

nonacek
15. lis 2014

@lexton jsem na tom úplne stejne😉 a už půl roku 😩 a šance jaka je no to je přece jasný 50na50😩

lucifereeek
15. lis 2014

@lexton s teplou sprchou ne, můj se koupe z 90% jen v horké vaně, ale jak jsme se snažili o mímo, tak se snažil ji nemít tak horkou 😉

lexton
autor
15. lis 2014

@lucifereeek no tak ma teplou sprchu/koupel, ale kdyz si tam vlezu ja,tak je to na me studeny.. ja mam horkou 😀

teenyel
15. lis 2014

@lexton jeste bych to zitra pojistila 🙂 my meli asi 3 dny a 2 dny pred ovu tentokrat a vyslo to 🙂

nonacek
16. lis 2014

@teenyel hm tak gratuluji! A podle ty teorie před ovu-po ovu.... tak bys mela čekat asi holčičku. ✌

teenyel
16. lis 2014

@nonacek to bych byla moooc spokojena 🙂 ale nesejde na tom,hlavne at to dotahneme s mimcem do konce a at je zdrave 🙂

nonacek
16. lis 2014

@teenyel to chápu,taky Toužim po holčičce,ale me se nedařilo otěhotnět z 2-3 dnu před ovu. Tak jsem to pojistila vsemy plodnymi dni,tak uvidíme. Držím palce✌

teenyel
16. lis 2014

@nonacek taky drzim palce, at se snaha vyplatila 🙂

lexton
autor
16. lis 2014

@nonacek no uvidim, jestli dnes to pujde. Jinak az za tyden nejdriv uvidim, zda se zadarilo nebo ne. Ani o tom premyslet nechci, ale neda mi to. Psychika je desna 🙂

nonacek
16. lis 2014

@lexton to chápu jsem teprve týden po ovu a už me také lákají jsi udělat tt. ☺ To my povídej furt si říkal nebudu na to myslet a přitom jsem furt na netu a studuji vse co se dá..... No děs....😨

lexton
autor
16. lis 2014

@nonacek tak to delame to samy🙂 tady porad studuju, co kdy je normalni a jak to vychytat. Tak zatim nic moc nevim, krom toho, ze po vysazeni HAK mam cyklus ok a den ovulace znam. A to ostatni uz asi moc neovlivnim. 😕

nonacek
16. lis 2014

@lexton no pravne a to je škoda že to nejde ovlivnit..,ale třeba je to dobre😩

lexton
autor
16. lis 2014

@nonacek no tak to je jisté, vždycky to má svůj smysl, jen to čekání je pak taky ubíjející

nonacek
16. lis 2014

@lexton no právě, achhhh jo! To my povídej........😩

lexton
autor
17. lis 2014

@nita1984 No tak dle této teorie 12DC a 14DC, tak bych měla 13DC a 14DC. Což je celkem ok. Jde spíš o to vydržet, nestresovat se, ale popravdě mi to nějak nejde. Snažím se načíst teorii, a po vyhození HAK si přijdu tt pořád. 🙂 Děsný hormony a to jsem měla jen nízkohormonální nuvaring. Asi začnu péct cukroví, abych odvedla pozornost 🙂

jetynka
25. lis 2014

Můj chlap se koupe jedině v horké vaně, na spermíky to vliv nemá, máme tři děti 🙂
@lexton

lexton
autor
25. lis 2014

@jetynka Tak tos mě potěšila 🙂 že aspoň v tomhle není sám a tím i já .-) uvidíme, pořád ještě 5 dní do menses..

milca111
3. pro 2014

Pravděpodobnost je dle me velká, ze těhotná můžeš být,já i kamarádka jsme měly sex vic dni před ovulaci (kamarádka 5 dni, já 4 dny a obě jsme otehotnely

klaire22
3. pro 2014

podle mě určitě šance je, jen je škoda, že nemohl být styk ještě dnes. My to dělali den před ovu, v den ovu a den po ovu a klaplo to 🙂

lucina90
5. pro 2014

@milca111 chci se zeptat..když byl styk 5 dní před pozitivním ovu testem, je taky šance? Nebo to už je hodně dní..Děkuji

milca111
5. pro 2014

Jj urcite šance je, ta kamarádka to měla zrovna tak a já ty 4 dny před pozitivním ovu testem. My se snažíme o holcocku a tento měsíc jsme taky měli lásku 4 dny před ovulaci tak cekam, zda se taky zadari. @lucina90

lucina90
6. pro 2014

@milca111 tak držím palce 🙂 ja uvidím 9.kdy má dojít ms..když dojde tak to naplánuju příště líp 😀

nonacek
6. pro 2014

@milca111 to by mne zajímalo co se narodilo podle teorie by to měli byt holcicky😉

nonacek
6. pro 2014

@milca111 Já nedočetl a diskuzí ....😆
myslela jsem,že už jsi porodila...