• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

19. října 2011 
ajoj...no ja by som aj chodila ale riesim teraz diplomku, takze az budem mat po....budem tu :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
studuješ výšku? já jsem promovala minulý rok jako těhulka. A teď studuju další. A jakou školu studuješ?
15. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
adel...ja studujem bunkovu a molekulovi biologiu a genetiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , som tiez myslela ze skoncim ako tehula a budem mat klud na materskej, ale nevyslo nie mojou vinou....ale nevadi, snad teraz to uz vyjde...
15. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda tak to je určitě těžké studium co? Já studuju sociální práci.
15. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ade ...aj ja mám skončenú sociálnu prácu a sociálnu pedagogiku :wink: .....klobúk dolu baby...ja by som to pri tom mojom šidle asi nezvládla ....ale tiež rozmyšlam, že by som sa ešte vrátila si dorobiť špeciálnu pedagogiku....ale to je ešte v čisto teoretickej rovine :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ell tak to jsme teoreticky kolegyně :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
14. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe gratulace :wink:
15. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak se holky odedneška snažíme o dalšího potomka :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No a od dnešního dne se budeme snažit pomalu o další mimčomám mateřskou na 2 roky tak abychom to stihly
Přeju vám krásné jarní dny, až bude chvíli čas dám další fotečky- finak máme 6 zoubků, malej je jako torpádo - leze rychlostí blesku a stavíme se a už chodíme pomaličku bez držení a řekl máma a táta a bába a bůů a baf Zbožnuje pejsky
17. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Smísku tak držím pěstičky ať se druhý mimišek povede co nejdřív.
18. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievčatá my by sme tiež chceli začať "pracovať" na druhom dieťatku , ale asi až tak po lete.... Na Jurka sme čakali 5 rokov tak dúfam, že druhé pôjde skôr....
18. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzanko tak budu držet pěsti aby to bylo hned. :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja držim palce dievčatá :slight_smile: ....až sú skoré dve čiarky..................u nás konečne začala malá lepšie v noci spávať ( vstávam k nej len 2x......a to sa napapá a hneď pokračuje v spinkaní), tak si to normálne užívam :wink:
20. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ade....a ešte koľko budeš študovať?
20. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
eli ještě dva roky. mě naštěstí spí malý celou noc.
20. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to máš magisterské ? ...................no to som ja zatiaľ nezažila, aby mi prespala celú noc :frowning2: ....
20. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se nám zadařilo. :slight_smile: Byla jsem dnes opět u dr. a vše vypadá ok. Držím Vám palce, ať se taky brzy zadaří. :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
he he ...veľká gratulácia :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
adel a eli děkuji :slight_smile: Zatím si to moc neužívám, žaludek jak na vodě, všechno mi neskutečně smrdí. :frowning2: S malým jsem tohle neměla. Tak snad to brzy přejde. Hormony se mnou mávají, ale jinak jsem šťastná těhu mamina. :slight_smile: Občas se tu ukážu a budu na Vás myslet. :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe tak to třeba bude holčička :slight_smile: a ještě jednou gratuluju.
Ali ano magisterské.
20. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
adel to je naše přání. :sunglasses: A navíc se nemůžem shodnout na klučičím jméně :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No však uvidíš jestli to tak, že když je druhé těhu úplně jiné než první je to opačné pohlaví :slight_smile: . A jaká jména máte vymyšlená u kluka?
20. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tatino mě ukecává na Filipa nebo Marka - po něm, mě by se líbil Maty - Matěj, Matyáš nebo Tadeáš, Kryštof... něco neobvyklého :slight_smile: První je Jakub František (František po našich dědečcích) ale teď chci jedno jméno. A holčička bude Eliška. :slight_smile: Ta nám zůstala. Ty se s manžou shodneš?
20. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliška je nádherné meno, aj ja som ho chcela dať našej bambulke, ale manžel bol totálne proti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....my sme sa ešte dohadovali o mene na pôrodnej sále :grinning: .....akože každý chcel iné meno a dve sme nechceli dávať, nakoniec to bol kompromis .....zato v prípade chlapca sme sa zhodli ( Andrej), a nevyšlo nám to :grinning: , hádam druhé bábo bude chlapec :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
elian s jmény jsme měli jasno, Eliška a Jakub byli jedíný, na kterých jsme se shodli. :slight_smile: Za to teď bude boj :sunglasses: Chlapečka ti moc přeju :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe ne já se s ním vůbec neshodnu. My jsme vypisovali jména na ten papír jak se bude dítě jmenovat ještě v noci když jsem měla kontrakce :slight_smile:
El já bych zase druhé chtěla holčičku, ale co nejdůležitější bude aby se nám miminka povedla a aby byla zdravá co?
22. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tak, len aby boli detičky zdravé a to je úplne jedno či chlapček a či dievčatko :slight_smile: ....ale tak si mi zdá, že u vás v Čechách máte krajšie mená...tak napr. taká Kateřina :wink: v češtine znie super a aj Eliška, to je moja srdcovka :slight_smile: a keby sme žili v Čechách tak chlapec by bol určite Ondřej :wink:
23. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
hojte....nejako to tu viazne...
ja uz mam po statniciach, takze ideme na snazenie o babatko :wink:
4. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Igul tak to gratuluju. A co je z Tebe? Jo a ať se snažení zadaří :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek