Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

smisek21
14. bře 2010

Ahojky najde se tu nějaká maminka která plánuje druhé dětátko? U mě je ještě brzy, ale ráda bych s někým si popovídala o čemkoliv a hlavně o tmto tématu. 🙂

ingulik
15. dub 2010

ajoj...no ja by som aj chodila ale riesim teraz diplomku, takze az budem mat po....budem tu 🙂

adellaide03
15. dub 2010

studuješ výšku? já jsem promovala minulý rok jako těhulka. A teď studuju další. A jakou školu studuješ?

ingulik
15. dub 2010

adel...ja studujem bunkovu a molekulovi biologiu a genetiku 😝 , som tiez myslela ze skoncim ako tehula a budem mat klud na materskej, ale nevyslo nie mojou vinou....ale nevadi, snad teraz to uz vyjde...

adellaide03
15. dub 2010

Jejda tak to je určitě těžké studium co? Já studuju sociální práci.

elian
16. dub 2010

ade ...aj ja mám skončenú sociálnu prácu a sociálnu pedagogiku 😉 .....klobúk dolu baby...ja by som to pri tom mojom šidle asi nezvládla ....ale tiež rozmyšlam, že by som sa ešte vrátila si dorobiť špeciálnu pedagogiku....ale to je ešte v čisto teoretickej rovine 🙂

adellaide03
22. dub 2010

Ell tak to jsme teoreticky kolegyně 🙂

hehe
14. kvě 2010

🙂 🙂 🙂 🙂

adellaide03
15. kvě 2010

Hehe gratulace 😉

smisek21
autor
17. kvě 2010

tak se holky odedneška snažíme o dalšího potomka 😀 😀

smisek21
autor
17. kvě 2010

No a od dnešního dne se budeme snažit pomalu o další mimčomám mateřskou na 2 roky tak abychom to stihly
Přeju vám krásné jarní dny, až bude chvíli čas dám další fotečky- finak máme 6 zoubků, malej je jako torpádo - leze rychlostí blesku a stavíme se a už chodíme pomaličku bez držení a řekl máma a táta a bába a bůů a baf Zbožnuje pejsky

adellaide03
18. kvě 2010

Smísku tak držím pěstičky ať se druhý mimišek povede co nejdřív.

zuzanka.h
18. kvě 2010

Ahojte dievčatá my by sme tiež chceli začať "pracovať" na druhom dieťatku , ale asi až tak po lete.... Na Jurka sme čakali 5 rokov tak dúfam, že druhé pôjde skôr....

adellaide03
18. kvě 2010

Zuzanko tak budu držet pěsti aby to bylo hned. 🙂

elian
20. kvě 2010

aj ja držim palce dievčatá 🙂 ....až sú skoré dve čiarky..................u nás konečne začala malá lepšie v noci spávať ( vstávam k nej len 2x......a to sa napapá a hneď pokračuje v spinkaní), tak si to normálne užívam 😉

elian
20. kvě 2010

ade....a ešte koľko budeš študovať?

adellaide03
20. kvě 2010

eli ještě dva roky. mě naštěstí spí malý celou noc.

elian
20. kvě 2010

to máš magisterské ? ...................no to som ja zatiaľ nezažila, aby mi prespala celú noc ☹ ....

hehe
20. kvě 2010

Ahoj holky, tak se nám zadařilo. 🙂 Byla jsem dnes opět u dr. a vše vypadá ok. Držím Vám palce, ať se taky brzy zadaří. 🙂 🙂

elian
20. kvě 2010

he he ...veľká gratulácia 🙂

hehe
20. kvě 2010

adel a eli děkuji 🙂 Zatím si to moc neužívám, žaludek jak na vodě, všechno mi neskutečně smrdí. ☹ S malým jsem tohle neměla. Tak snad to brzy přejde. Hormony se mnou mávají, ale jinak jsem šťastná těhu mamina. 🙂 Občas se tu ukážu a budu na Vás myslet. 🙂

adellaide03
20. kvě 2010

Hehe tak to třeba bude holčička 🙂 a ještě jednou gratuluju.
Ali ano magisterské.

hehe
20. kvě 2010

adel to je naše přání. 😎 A navíc se nemůžem shodnout na klučičím jméně 🙂

adellaide03
20. kvě 2010

No však uvidíš jestli to tak, že když je druhé těhu úplně jiné než první je to opačné pohlaví 🙂 . A jaká jména máte vymyšlená u kluka?

hehe
20. kvě 2010

Tatino mě ukecává na Filipa nebo Marka - po něm, mě by se líbil Maty - Matěj, Matyáš nebo Tadeáš, Kryštof... něco neobvyklého 🙂 První je Jakub František (František po našich dědečcích) ale teď chci jedno jméno. A holčička bude Eliška. 🙂 Ta nám zůstala. Ty se s manžou shodneš?

elian
21. kvě 2010

Eliška je nádherné meno, aj ja som ho chcela dať našej bambulke, ale manžel bol totálne proti 😝 ....my sme sa ešte dohadovali o mene na pôrodnej sále 😀 .....akože každý chcel iné meno a dve sme nechceli dávať, nakoniec to bol kompromis .....zato v prípade chlapca sme sa zhodli ( Andrej), a nevyšlo nám to 😀 , hádam druhé bábo bude chlapec 🙂

hehe
21. kvě 2010

elian s jmény jsme měli jasno, Eliška a Jakub byli jedíný, na kterých jsme se shodli. 🙂 Za to teď bude boj 😎 Chlapečka ti moc přeju 🙂

adellaide03
22. kvě 2010

Hehe ne já se s ním vůbec neshodnu. My jsme vypisovali jména na ten papír jak se bude dítě jmenovat ještě v noci když jsem měla kontrakce 🙂
El já bych zase druhé chtěla holčičku, ale co nejdůležitější bude aby se nám miminka povedla a aby byla zdravá co?

elian
23. kvě 2010

tak tak, len aby boli detičky zdravé a to je úplne jedno či chlapček a či dievčatko 🙂 ....ale tak si mi zdá, že u vás v Čechách máte krajšie mená...tak napr. taká Kateřina 😉 v češtine znie super a aj Eliška, to je moja srdcovka 🙂 a keby sme žili v Čechách tak chlapec by bol určite Ondřej 😉

ingulik
4. čer 2010

hojte....nejako to tu viazne...
ja uz mam po statniciach, takze ideme na snazenie o babatko 😉

adellaide03
4. čer 2010

Igul tak to gratuluju. A co je z Tebe? Jo a ať se snažení zadaří 🙂