Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

smisek21
14. bře 2010

Ahojky najde se tu nějaká maminka která plánuje druhé dětátko? U mě je ještě brzy, ale ráda bych s někým si popovídala o čemkoliv a hlavně o tmto tématu. 🙂

adellaide03
1. črc 2010

@smisek21 Tak to je prima. Náš malý se pořát točí kolem své osy a leze na zpátek. Nemůže přijít na to jak dopředu 🙂

smisek21
autor
1. črc 2010

to zná,e lezt nazpátek 😀

adellaide03
1. črc 2010

No jo jsem zvědavá kdy začne dopředu. Přítel mu to dneska vysvětloval, to jsme se nasmáli 😀

aktekram
5. črc 2010

@smisek21 to jste moc šikovní, my se pořád plácáme na břiše, kolena ještě naše malá nebjevila ☹
Sem tam se postaví v chodítku, jinak nožky pořád někde ve vzduchu. Jsme 21.7. objednané na rehabilitace, předpokládám že nám nařídí Vojtovku ☹
Jinak pusu má taky plnou řečí 😀 a zuby máme 2 😅

smisek21
autor
6. črc 2010

@aktekram neboj taky to malé zvládne. my zase chodíme velice brzy, a vše co s ní spaluje a jsme velmi hubení (nebo nejsme podle tabulek☹

aktekram
8. črc 2010

Dobré ráno, jsem zpět od lékaře. Dostala jsem injekci na vyvolání, mám počkat 14 dní pokud ji dostanu tak je to OK, pokud ne mám si za měsíc udělat těhu test. Prý mám všechno v pořádku a "nachystané". Sliznice 7,5mm.
Tak uvidíme ... 🙂

adellaide03
8. črc 2010

@aktekram No vidíš tak uvidíš. Když to dostaneš můžeš aspoň začít s dalším snažením

smisek21
autor
10. črc 2010

Přeju krásný víkend. Slunný a dost teplý. Jdu něco rychlého a lehkého ukuchtit a tak šup do bazénku s malým. Jinak nic nového. Dále se snažíme o mimíska tak uvidím třeba to už nyní vyjde🙂 Musím končit malej mi chozením utekl do obýváku tak at mi tam nedělá lotrovinu. A ejhle už je opět tu. 😀 to je rychlost 😀

ingulik
10. črc 2010

Ahojte....no tak ja mam za sebou hrozny tyzden....chystala som sa v utorok k dr. ze mi potvrdi tehu a namiesto toho som skoncila v stredu v nemocke na kyrete s potvrdenym missed abort v 6tt....takze nic moc....ideme sa o nejaky cas snazit zas....pekny horuci vikend prajeme

smisek21
autor
10. črc 2010

@ingulik tak t je mi velice líto 😢 zkus myslet na něco joného hlavně že máš tak hezkou holčičku, já vím že je to těžké a že útěchy určitě nejsou to pravé, ale určitě dalšího mimíska budeš mít,

aktekram
12. črc 2010

@ingulik cítíme s tebou, hlavu vzhůru, zase se podaří.

U nás 5 dnů po vyvolávačce a zatím ani náznak na MS, divné že?

adellaide03
12. črc 2010

@ingulik Hlavu vzhůru je to smutné, ale ono se zadaří uvidíš
@aktekram třeba je to těhu, uvidíš. Testík si nezkoušela?
@smisek21 No jo dětičky jsou rychlíci. Já si ještě užívám toho, že malý nechodí, ale až začne tak to bude "sranda"

aktekram
12. črc 2010

@adellaide03 doktor mi řekl nejdřív 1.8., po měsíci od píchnutí vyvolávačky.
Být těhotná bez MS, když na utz nic neviděl, to by byla moc velká náhoda. Nechám tomu ještě čas (ale byla by to BOMBA) 😀 😀

maxi.smile
12. črc 2010

Ahoj holky, tak jestli můžu, přidala bych se k vám...za měsíc by jsme měli mít na světě naše první miminko a s manželem jsme oba natěšený na to, že by jsme chtěli druhé brzy...Brzy..nevím, co to znamená brzy, ale tak po roce, by jsme se zasnažili..na rodičák půjdu na dva roky, tak aby jsme to nějak tak stihli...se teda pokusíme 🙂 Takové jsou teda plány..a jak tu někdo už psal, je to z mého pohledu lepší i pro zaměstnavatele, páč kdybych po mateřské nastoupila, tak než bych se do toho zase dostala a pak mu třeba za půl roku zase odejít...přijde mi to takhle fajn i pro dětičky..věřím, že to bude asi i divočina, ale děsně se na to těšíme 😀

adellaide03
13. črc 2010

@aktekram třeba bylo ještě brzy aby na ultrazvuku něco viděl, no však uvidíš. Teď Ti nezbývá nic jiného než čekat
@maxi.smile Téééda to Tě obdivuju. Ještě nemáš na světě první miminku a už plánuješ druhé. Tak držím pšsti ať Tě to ani po porodu neopustí. A jsme rádi, že tu máme dalšího človíčka.

maxi.smile
13. črc 2010

@adellaide03 Asi vypadám jako šílenec, co??? 😀 Ale je pravda, že aspoň tak uvažovat se nad tím musí, když už si pak volíš délku rodičáku, v práci chtějí vědět, kdy bych se vracela a tak dále....jen..manžel je ze tří dětí, tak to jsem mu zatrhla, že prostě NECHCI tři....Ale tak spolu jsme se prostě shodli na tom, že dvě brzy po sobě...Samozřejmě jsou to jen plány, jak by jsme to chtěli..moc dobře vím, že člověk míní a život mění 🙂

adellaide03
13. črc 2010

@maxi.smile Jo jo přesně tak. Víš co já jsem dvě děti po sobě moc nechtěla. Ale malý je zatím fakt zlatíčko takže jsem změnila názor a dokonce se pomalu přítelem nechávám ukecávat na tři děti. No ale uvidíme.

aktekram
13. črc 2010

@maxi.smile ahojky, vítej... já taky měla plány podobné, už po šestinedělí jsem se viděla těhotná 😀 😀
pak kvůli císaři a kojení to nešlo 😉 narozdíl od tebe já bych 3 děti chtěla moc 😀

smisek21
autor
14. črc 2010

Přeji opět teplý červencový den 😉

adellaide03
14. črc 2010

SMisku a to těch teplých dnů ještě má být mooooooc 🙂

aktekram
15. črc 2010

Ahojky, hlásím že jsem týden od vyvolávačky a stále nic, asi bych se měla projít k lékárně.
Myslíte že by tak injekce třeba nemusela zaučinkovat???

smisek21
autor
15. črc 2010

@aktekram to nevímale kamarádcevyvolávačka zabrala ccapo 12 dnech, ale testík můžeš samozřejmě zkusit

adellaide03
15. črc 2010

@smisek21 s tím taky nemám zkušenost, ale zkusit to můžeš.

janulienka89
15. črc 2010

ahojte, aj my by sme chceli 2 babo ale zatial sa nedari v januari som mala missed abort ☹ a od maja sme sa zacali znova snazit tak dufam ze budem coskoro tehu 😉

adellaide03
15. črc 2010

@janulienka89 Držím pěstičky ať se brzy zadaří a máte krásné miminko

janulienka89
16. črc 2010

@adellaide03 dakujem aj ja vam vsetkym drzim palce aby ste boli vsetky coskoro znovu tehu a aby vsetko dopadlo dobre.

janulienka89
16. črc 2010

@adellaide03 a ako dlho sa snazite o miminko?

adellaide03
16. črc 2010

@janulienka89 My se ještě nesnažíme, protože mi museli udělát akutního císaře a doktorka doporučila počkat s těhotenstvím rok po té takže se začneme snažit zřejmě až od října. Jsem zvědavá za jak dlouho se zadaří. Poprve jsme se snažili deset měsíců.

janulienka89
16. črc 2010

aha tak este musite pockat, a preco si mala cisarsky?
Nam sa syn podaril na prvy krat 🙂

smisek21
autor
16. črc 2010

já také nevím jak to u mě bude zjistilo se mi zvýšená cytologie ☹