Duch na těhu. testu 14. den po styku. Máte podobné zkušenosti?

livianapuntik
23. črc 2020

Ahojky holky a nastávající maminky. Měla jsem některá slabě pozitivní test víc jak týden před očekávanou menstruací? Jsem v rozpacích....včera na WC jsem na papíru měla růžový hlen,palbu ségry na návštěvě se mi udělalo špatně z vůně jídla a už týden v kuse mě pobolivalA hlava,což normálně neboli,max den dva občas.zkusila jsem si udělat test a je tam dušík.Jediný den kdy k oplodnění mohlo dojít je den před menstruací na začátku července.Jste tu nějaká t podobnými zkušenostmi? Hezký den.Liv

marta_kovar
23. črc 2020

@livianapuntik Já jsem měla 10 dnů do menstruace a měla jsem podle mě jasně pozitivní test. 😊 a miminko je teď o týden starší než mělo být podle MS. (Měla jsem cyklus okolo 35-38 dnů). Test byl dělaný večer, ten osudný večer kdy jsem se dozvěděla tuhle fajn zprávu. Já bych si ho takhle brzo nedělala ale jelikož jsem už jednou byla těhotná a ty příznaky byly dost podobné. Tak jsem to zkusila. 😊 A za 2 dny jsem si dělala digitální a ten mi vyšel 2-3 týdny.

karkulka1283
23. črc 2020

9 dní po ovulaci takto. Měla jsem 5 dní do ms a test byl dělaný z odpolední moči.

livianapuntik
autor
23. črc 2020

@marta_kovar ahojky,není to moje první těhotenství,proto jsem zkusila test...cítila jsem podobné neli horší pocity jako při holčičce kterou jsme počali před 5 lety.uvidim za 3 dny Testik zopakují,ať vím jestli to byl planý poplach či ne....mooc ti děkuji že jsi napsala.👍liv

livianapuntik
autor
23. črc 2020

@karkulka1283 a teď jsi v kolikátém?hezký den
liv

marta_kovar
Autor odpověď smazal
Zobraz
marta_kovar
23. črc 2020

@livianapuntik Nemáš za co, držím palce a ozvy se jak jsi dopadla! 😊

livianapuntik
autor
23. črc 2020

@marta_kovar ozvu,slibuju

karkulka1283
23. črc 2020
livianapuntik
autor
23. črc 2020

@karkulka1283 to je krásný,to první trim pomalu ta tebou.už ti není špatně? Já za celé předchozí těhotenství měla po ránu davové reflexy,ale ve výsledku jsem zvracela jen jednou,nejhorší byla únava.pobpruchodu z práce jsem hned usínala😝

livianapuntik
autor
23. črc 2020

@livianapuntik davové- dávivé😉

karkulka1283
23. črc 2020

@livianapuntik já jsem začala v 8tt hodně krvácet a našli mi pak hematom takže se hlavně těším až přestanu po prvním trimestru brát tu tunu prášků 😂😂 zítra mě čeká ultrazvuk po 4 tydnech tak jsem dost nervózní 😒

karkulka1283
23. črc 2020

@livianapuntik jinak zvracela jsem jen párkrát ale blbě ke mi často.. naposledy jsem zvracela včera ráno 😂😂

livianapuntik
autor
24. črc 2020

@karkulka1283 ahojky,držím palce na ultrazvuku, to já když jsem čekala Michaelou tak jsem v 6 TT krvácela,sice lehce,ale byla jsem hospitalizovaná v Rakovník několik dní a pak také až do 13 TT brala dvoje léky.a až od pátého měsíce jsem začla přibírat na váze,a nakonec přesně 40+0 porodila zdravou holčičku 3560g.Vydá za 3👣👣držím Ti palce dnes a dej vědět prosím👍

karkulka1283
26. črc 2020

@livianapuntik ultrazvuk dopadl skvěle,drobek krásně hýbal rukama i nohama. Byly vidět i prstíky q dokonce je větší 🙂

livianapuntik
autor
26. črc 2020

@karkulka1283 tak to moc ráda čtu,to je krásná zpráva👍👍👍

livianapuntik
autor
4. srp 2020

@marta_kovar ahojky,tak zítra nebo ve čtvrtek mám dostat na,cyklus má poslední půlrok po 26- 28 dnech.zitra budu 28 den cyklu,zkoušela jsem ještě jeden test kde byl hodně slabý duch jako na prvním o kterém jsem tady psala.Tak ti pak napíšu jak jsem slíbila.Hezký den z práce Ti přeji.liv

marta_kovar
4. srp 2020

@livianapuntik Jé, to je od tebe moc hezké. Tak doufám, že to dopadlo a že za pár dnů bude už čárka zřetelnější! Myslím na tebe a moc děkuji. ❤️

livianapuntik
autor
6. srp 2020

@marta_kovar ahojky,tak jsem to dnes dostala,má jak hodinky přesně po 28 dnech.....takže Mimi 3 nebude...😏tak třeba příště.hezky večer přejeme i s mrnátky

marta_kovar
6. srp 2020

@livianapuntik Ahoj, to mě moc mrzí. Tak snad se brzo zadaří. Posílám hodně sil. ❤️