Duch nebo vada testu?

betnika
4. pro 2018

ahoj holky, tak jsem zde zase. Možná si budete některá myslet, že jsem blbka, ale stal se mi takový problém...k večeru jsem si delala test INTIMED a měla jsem tam slabší druhou čárku, ale kousek pod proužkem. Foto nemám, neslo by to vidět. Ale prostě to bylo stále na tom bílém testovacím poli, jen jsem kousek zvedla proužek, jak je to MAX a tam byla slabší růžová čárka. Nevím, co si myslet, ale dle mého asi vadný test.

petr18
4. pro 2018

@betnika zkus udělat další test

lucinkamarecek
4. pro 2018

@betnika Betinko mě jeden měsíc to udělalo těsně v bílém poli ale dole úplně u té savé části a bylo to u zdroje barviva nejspíš, udělat nový testik 😊 a kdyby nevyšlo nehazet flintu do žita, ve chvíli kdy přestaneš zkoumat každý test přijde další měsíc dálnice//

Držím palečky

betnika
autor
4. pro 2018

@lucinkamarecek děkuji moc a nic z toho nebylo?

lucinkamarecek
4. pro 2018

@betnika bohužel nebylo, ale v měsíci jsem koupila dovolenou neřešila ovulaci a nedělala testy a téměř s manželem nespala to dopadlo takto , je to klišé , ale dělá to hodně odreagovat se. Jinak může to vyjít nemůžu ti nic říkat nemáš ani fotku . Testni jiným testem a záleží kolik dní máš do ms mě toto vyšlo 3 před ms

betnika
autor
4. pro 2018

@lucinkamarecek já jsem dnes čtvrtý den po menses. Dělala jsem si včera a nic a v den menstruace a také nic a dnes tohle...

irena1111
4. pro 2018

udělej nový test z ranní moči

lucinkamarecek
4. pro 2018

@betnika dobrý je test life light , udělal mi hned ty čárky , počkej dva dny a když nebude pozitivní zajdi na gyndu