Duphaston a Gynex. Kdy už by měla dorazit MS?

lenickamimi
1. kvě 2020
lenickamimi
autor
4. kvě 2020

@hermij no kdyby to byla ta menopauze to by mi už doktor řekl a podle hormonálního vyšetření by to už poznal ja mám normální cykli kolem 28 a 29 ale od ledna co jsem začala pít ten kontryhel tak od té doby se mi to takhle rozhodilo 🤷‍♀️ proto se MS zpozdila jinak to bylo ok akorát jsem si myslela že nemám občas ovulace tak mi napsal Duphaston a clomiphen od 5 dne cyklu a chce mě teď celý cyklus sledovat jestli mám ovulaci

lenickamimi
autor
4. kvě 2020

Co byste mi prosím poradili mám vše vysadit a čekat až MS dorazí sama nechat tělo samo se z toho vymotat nebo pokračovat dál s léky a doufat že se to upravi

hermij
4. kvě 2020

@lenickamimi S léky moc nemá cenu pokračovat. Dávkování se odvíjí od prvního dne cyklu, což je první den menstruace. Raději řeš přímo na gynekologii.

clo1
5. kvě 2020

@lenickamimi zavolej doktorovi, řekni mu, že ani po duphastonu ms nedorazila. Asi bych vysadila gynex a vše ostatní, pokud něco bereš, teda kromě femibionu, ten ber dál. Bohužel otěhotnět ve 44 letech přirozeně, už je malá pravděpodobnost. Řešila bych to s doktorem nebo jdi do CARU.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru