Duphaston. Jak brát?

premshabad
4. kvě 2021

Čaute, prosím o menší nápovědu jak brát duphaston pro podporu případného těhotenství.
Mám totiž za to, že mi Dr. Řekla, že ho mám brát pak udělat test a kdyby nic tak vysadit a příjde MS.
A zdá se mi to i logické. Že prostě má MS přijít z vynechání léků, ale hodně co tu čtu, tak ho hodně bab bere tak, že dobere poslední a čeká co bude. A mě by zajímalo, jak to vlastně má být. Diky

amazonkajanik
4. kvě 2021

@premshabad 15 den cyklu první tableta, 25 den cyklu poslední ...tak jsem to měla já a je to i v příbalovém letáku...2 měsíce braní a po 6letech snažení dnes téměř 2letý chlapeček ...

premshabad
autor
4. kvě 2021

@amazonkajanik
Díky za odpověď.
Můžu se zeptat jak dlouho po dobrání jsi zjistila pozitiv test?
Teď budu vypadat jak totální trubka
Brala jsi Duphastan, po 25. Pauza a MS, pak po 15. Dní nové balení a pak jsi zjistila, že jsi v tom, neboť MS nedorazila?

amazonkajanik
4. kvě 2021

@premshabad v červnu dán duphaston, v červenci ms, odpocitano 15 den a první tableta do toho 25 dne. Stejně tak v srpnu. Měla jsem před tím nepravidelný cyklus 27-32
Nu a v září byla poslední ms (první den ms)11. ale 23 byla ovulace a tehdy jsme počali (jediný sex v měsíci, takže jistota 😁)
Ale jinak, duphaston jsem sice brala, ale v té době jsem to nějak nechala osudu. Hodně práce, sotva čas na sebe jako na partnery a najednou to bylo 😁

kvetuska145
5. kvě 2021

Ja ho brala od 16dc do 26 dc 🙂

Ma se brat az po ovulaci. Brala jsem ho 5 mesicu a posledni mesic jsem ho vzala az 20 dc a zadarilo se, bohuzel nedopadlo a za rok jsem ho brala zase a to jsem sla na IUI a pak ho zase brala a jsem v 16tt☺️