Fertiprona, máte nějaké zkušenosti?

cherry_cola5
30. lis 2015

Ahojky 🙂 chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s tímto doplňkem stravy pro snažící se a těhotné ? 🙂 díky

efinkaa
2. pro 2015

taky jsem si ji teď koupila místo Nosifolu, složení je téměř stejné ale je levnější, tak by mě zajímalo jeslti má někdo nějaké zkušenosti

cherry_cola5
autor
2. pro 2015

@efinkaa Přesně tak .. já kupovala inofolic .. a potom jsem narazila na tohle .. složení je skoro stejné 🙂

efinkaa
2. pro 2015

A ty uz jsi zacala brat?

cherry_cola5
autor
2. pro 2015

@efinkaa Ještě néé, ale mám jí objednanou 🙂

micha2105
2. pro 2015

Já beru už měsíc a zatím to na mě nemá žádný účinek :(

misutkakosutka
7. pro 2015

mě to bylo dnes doporučeno gynekologem, jelikož mám náznak na polycystické vaječníky,ale prý žádná tragédie a právě to složení je vyhovující, tak mi to řekl.tak jsem hned objednala 🙂

zikylucinka
9. pro 2015

Ahojky holky 🙂
taky ho beru už týden ten Fertipronu také zatím nic... 😒

cherry_cola5
autor
9. pro 2015

@zikylucinka je to jen doplněk stravy takže myslím, že se účinky projeví až později 🙂

zikylucinka
9. pro 2015

🙂 🙂 taky si myslím

byra
15. dub 2016

Tak co?

misutkakosutka
15. dub 2016

Ahojky děvčata já začala Fertipronu brát v prosinci a nyní jsem v 17.týdnu těhotenství a mimi se daří dobře a beru ji stále plus kys.listovou 🙂

minareta
19. dub 2016

Misutka: presne takhle to mela kamaradka. Ja mam objednano. Tak snad se brzy zadari 🙂

martinkamoj
19. dub 2016

Ahojky děvčata, odpovím vám všem na jednoduchou otázku... Dřív sem papala nosifol, pak sem začala inofolic- je to na stejném principu ale výrobce je zahraniční, proto ta cena je vyšší a fertiprona je to též co nosifol a inofolic- jenom to okopíroval český výrobce tudíž levnější varianta... Jinak je to složením stejné a působí to také stejně.. Řešila jsem to s doktorkou co z těch tří je lepší tak mi řekla, že je to naprosto jedno jak se budu cítit finančně.

efinkaa
19. dub 2016

Asi to bude u kazde individualni. Ja zkusila nosifol inofolic i fertipronu prave kvuli cene a stejnemu slozeni. Ale zjistila jsem ze mi nejlepe dela nosifol. Zadne polykani pilulek a mam i mensi bolesti pri menses. Ale jinak ano, slozeni je stejne

minareta
19. dub 2016

Ja mam ale objednanou fertipronu v prasku a ne tabletky..

efinkaa
19. dub 2016

@minareta pravda fertiprona je takx v prasku. Chutove i ns telo mi lip vyhovuje Nosifol. Kazdopadne me se zatim nezadarilo takze si drzme navzajem pesti at to jde s nebo bez doplnku.

martinkamoj
19. dub 2016

@minareta
@efinkaa Některým případů nepomůže jen výživový doplněk, já to řídila ještě bylinkama a jako před rokem tak i teď to řídíme hormonální léčbou jinak se štěstíčka nedočkám nikdy.. ☹

minareta
20. dub 2016

@efinkaa
@martinkamoj Ja si taky nemyslim, ze otehotnim diky fertiprone, ale mam pak lepsi pocit, ze pro to neco delam 🙂 asi takovy psychicky placebo 🙂) a listovka se doporucuje, tak to zkusim. effinka@ a jak dlouho se snazite?

misutkakosutka
21. dub 2016

@minareta ještě doplňuji,že jsem používala ovu testy, jelikož mám ovulaci i 24 den cyklu 🙂

minareta
21. dub 2016

@misutkakosutka my se snazime teprve kratce, ted mi bude koncit teprve druhy cyklus po vysazeni HA. Cyklus mam cca 40 denni a bolesti mam kolem 30.dne cyklu, tak bych rekla, ze dle priznaku se jedna o ovu. Ale ktery den presne nevim. Budu zkouset ovu testy a mereni asi od dalsiho zac.cyklu..

misutkakosutka
21. dub 2016

@minareta budu držet palečky 🙂

martinkamoj
21. dub 2016

@minareta
@misutkakosutka Holky to buďte v klidu pokud se snažíte cca do půl roku, my se snažíme více než přes rok, po půl roce se povedlo ale mimoděložní.. noo a teď běží třetí půl rok... Začínám být z toho unavená ale nevzdávám to... 🙂

minareta
21. dub 2016

@misutkakosutka no moc děkuji, zatím se ještě nehroutím, na to bude ještě času ;) já zase moc gratuluji! 😎

minareta
21. dub 2016

@martinkamoj to je hlavní!! nezvdávat to!! jak řikám, já teprvě v podstatě začínám a shromažďuju informace a do toho to zkoušíme, takže snad se zadaří 🙂 držím palce!! 😉

efinkaa
21. dub 2016

@minareta bude to uz rok a pul

hanulkavelunka
22. dub 2016

Tak ja po 3 iui 1 ivf bez uspechu a to se snazime skoro 5 let po neuspesnem ivf jsme sli do 4.iui a to jsem uzivala fertipronu a zadarilo se,bohuzel to bylo biochem.ale fertipronu jsem uzivala 1 za den a jen 14 dni pri stimulaci tak si rikam ze jsem mohla uzivat 2 a po celou dobu
Ted jdeme do dalsi a posledni iui a mam fertipronu 2 za den uz tyden beru a dnes stimulace merionalem 150 at to stoji za to
Pa
Nemusite odpovidat ani se me na nic ptat
Zarekla jsem se ze s MK koncim protoze me akorat tak depta tady ty diskuze a nekdy i vymysly pak se clovek hlida jak magor a veri a pritom to mame kazda jinak a na kazdou plati neco jineho.

Hodne stestita nectete nebo neverte vsemu co se tady pise ...vim o cem mluvim (pisu)
Pa pa pa

laura1972
14. zář 2016

@misutkakosutka ahoj takže u tebe zabral za jak dlouho?

misutkakosutka
14. zář 2016

@laura1972 za 3 měsíce, jsem našla 2 čárky a nyní čekám už jen,kdy začnu rodit 🙂

evafml
13. říj 2016

já nakoupila fertipronu, protože jsme trpěla na polycyst.vaječníky a předpokládalo se, že mi otěhotnět jen tak nepůjde. S fertipronou jsme otěhotněla hned 1.měsíc. Ale samozřejmě nevím, jestli to bylo tím. Taky jsme byla na laparoskopii, při které tam to břicho prý hodně pročistí, aby bylo vše průchozí a tak..Takže těžko říct, čím to bylo.

lalaog
19. říj 2016

Já začala Fertipronu užívat před 4 měsíci a teď jsem v 7tt,doufám,že vše dopadne dobře,v lednu jsem porodila/potratila miminko v 5 měsíci těhotenství,kvůli velké vývojové vadě,tak snad teď vše dopadne v pořádku a Fertipronu stále užívám pro správný vývoj mimča,takže za mně Fertiprona 100% ano.