Fertiprona+čaj báby Radnické. Pil někdo současně?

19. lis 2019

Ahoj holky, prosila bych o radu.
Nikde jsem diskusi na tuto kombinaci nenašla. Pil někdo současně fertipronu i čaj Radnické ?
Snažíme se už více jak rok :(

popelucha
19. lis 2019

Fertiprona mi nastartovala cyklus po anovulacich. Pokud se snažíte více jak rok, začala bych to odborné řešit. Sama vím jaké to je.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
19. lis 2019

S doktorem řešíme, fertipronu mi doporučil on. Přítel ma spermiogram v pořádku. Já teď chodím na hormonální profil. Podle ultrazvuku by ovulace měla probíhat. Jelikož už opravdu panikaříme tak zkouším co se dá :(
Ale nechci to zase přehnat. 🙂

popelucha
20. lis 2019

Pokud nebude problém někde jinde, tak i když to zni jako klišé, že moc tlacis na pilu... Než jsem otěhotněla se synem, prošla jsem laparoskopii, hysteroskopii, průchodnosti, konzultace Car, doplňky stravy apod... Už jsem se psychicky spala. Pak jsme se rozhodli stavět a já najednou zjistila, že jsem těhotná.... Teď jsem měla dost zdravotní problémy, do teď nevím, co mi je, anovulace, těžké stresové situace,... Syn nastoupil do školky, lehnul s angínou, já o pár dní déle a když jsem dopřál ATB a chtěla se zadankou volat do Car jsem zjistila, že jsem opět tehotna... Takže psychika a zaměstnání hlavy opravdu hraje velkou roli a ne jen u mě... Zkus se na to podívat i z téhle stránky... To nepočítám, kolik jsem utratila za potr. doplňky... Nakonec jsem zakotvila u cenově dostupného Pregnafolinu...a na řadu Dr. jsem si koupila Myoovunelle, ale nestihla využít, tak koukni i na to...