Františkovy Lázně 17.10. 2021. Jede někdo?

eva121019
3. zář 2021

Ahoj, mam schvalene lazne a 17.10. Bych mela nastoupit. Chci se zeptat je tu nekdo, kdo jede ve stejnem terminu? Cetla jsem, ze hodne holek doporucuje ubytovani v hotelu Adler. Mam info ze i ubytovani v tourist pokoji, kde se skoro nic nepriplaci, je to ok. Jake mate zkusenosti kdo jste tam uz byli? Nahodou ma nekdo jeste slevovy poukaz do Adlera, co jsem cetla ve starsich diskuzich?

ev1
4. zář 2021

Ahoj Evi, taky nastupuji ve stejnem terminu do hotelu Adler-Standard na jednoluzko, takze si doplacim.
Zkusenosti nemam zadne z laznemi co a jak.
Tak se tam potkame🙂

eva121019
autor
6. zář 2021

@ev1 ahoj, tak to se potkame urcite. A odkud jsi? Jestli nejedes nahodou z Moravy jak ja😀. Ja se porad nemuzu rozhodnout jestli jit do tohl jednoluzaku, ale asi je to lepsi na tak dlouho dobu, pokud chci mit obcas nejaky svuj klid😃

ev1
6. zář 2021

Pofrcim z Prahy vlakem. Nebudes tam, presedat?🙂
Presne jak pises, ja se rada seznamim s holkama atd. zajdu na kavu a ruzne vylety , ale mam rada i svuj klid a po tech procedurach si treba budu chtit jit lehnout atd. tak se nechci omezovat nebo nekoho ja.

eva121019
autor
7. zář 2021

@ev1 Mam to podobne🙂. Musim se jeste podivat jak mi to jede, ale asi pojedu vlakem z Brna

ev1
8. zář 2021

Tak fajn, tak az dojedeme, muzeme se klidne sejit treba na recepci, jestli chces ?
A rict si sve dojmy, poradit, pokecat , vsak vis😉.

eva121019
autor
9. zář 2021

@ev1 jo urcite. Ja nakonec budu ve Trech ruzich v jednoluzaku, protoze Adler maji uz plny bohuzel. A termin jsem nechtela posouvat. Tak snad to bude dobry. Videla jsem fotky a vypada to dobre. Divala jsem se ze mi jede vlak v sedm rano do Prahy a pak prestup na Pendolino primo do lazni.

ev1
10. zář 2021

Oki🙂, Adler a Tri ruze maji pry spolecnou recepci a tim Pendolinem budeme mit asi spolecnou cestu, protoze co jsem se divala , tak frci z Prahy do Frantisek jen jeden primak denne kolem 11h.

eva121019
autor
26. zář 2021

@ev1 super, tak si muzem napsat treba na fb, jestli tam jsi? Najdes me pod eva sokolova

petulililinka
7. říj 2021

hoj holky, jsem tu od 26. 9. a žádala jsem skrze MS o prodloužení, tak bych vás tu týden ještě potkala :D mohla bych vám to tu ukázat :D hihi

ev1
7. říj 2021

Super🙂. Tak to se urcite potkame a budeme radi, kdyz nam reknes co a jak.
Tak zatim uzivej , odpocivej …. a tesime se na ☕️

petulililinka
8. říj 2021

@ev1 já budu ráda, pokud to vyjde, tak mi všichni 17. ujedou a já zůstanu sama :D

eva121019
autor
8. říj 2021

@petulililinka ahoj, urcite se muzeme potkat😉. Jde jsi ubytovana? A jak se ti tam libi? Nejake typy co si vzit a co zas je zbytecny, mas?

petulililinka
10. říj 2021

@eva121019 jsem ubytovana v Radbuze. Mě se tu líbí. Jinak pokud máš ráda čaj na pokoji, tak doporučuji si zabalit konvici 😀

petulililinka
12. říj 2021

@ev1
@eva121019 čau holky, tak mě fakt vyšlo prodlužko, takže se na vás těším :D všechny holky, který jsou tu teď se mnou odjíždí totiž v neděli! :D

eva121019
autor
12. říj 2021

@petulililinka tak se potkame urcite, prijedem v nedeli odpoledne. Tak jak se ubytujem muzem pisnout a jit treba na kafe.
Konvice se mi tahat nechce ale mozna si vezmu termosku, ze by mi v kuchyni do ni dali horkou vodu na pokoj. Zvazuju co si vzit, abych toho netahla moc

eva121019
autor
12. říj 2021

@petulililinka je neco co jsi treba vubec nevyuzila a naopak co si urcite vzit jako treba tu konvici?

petulililinka
12. říj 2021

@eva121019 jj v jídelně by se dala napustit horká voda, je jasný, že pendolinem se člověku úplně konvice tahat nechce :D

petulililinka
12. říj 2021

@eva121019 no jasnačka, pro mě ten víkend bývá takovej smutnej, strašně se táhne 🙂 a kor když mi všichni ujedou :D navíc všem dojede partner už v pátek že 🙂

petulililinka
12. říj 2021

@eva121019 není tu úplně potřeba třeba osuška na bazén, páč na pokoji je a kdykoliv jsem potřebovala vyměnit, tak vyměnili. Taky co se týče praní prádla, účtují si tu dost velký pálky za kus, ale objevily jsme samoprádelnu, kde se dá vyprat a usušit za 170,- což jde... páč na pokoji holky není sušák 🙂 teda v radbuze určitě ne, ale tuším že ani adler nemá.. jo a skoro nikde se tu nedá platit kartou 🙂 taková drobnost

ev1
12. říj 2021

Diky moc za info🙂 a tesime se.

eva121019
autor
12. říj 2021

@petulililinka tak to je dobry vedet, a bankomat tam nekde je nebo radsi si fakt vzit hotovost? Za mnou manzel dojede ten prvni vikend

petulililinka
12. říj 2021

@eva121019 bankomaty tu jsou, ale ne všechny banky 🙂

petulililinka
12. říj 2021

@ev1 vůbec není za co

petulililinka
15. říj 2021

Holky a pokud nechcete mít u stolu jen důchodce tak 3.jidelna, 2. Stůl jsem já 😀 číšník vám dá vybrat misto

ev1
15. říj 2021

😁😁Jooooo, zaridime se podle toho😉

rubesovak
15. říj 2021

Holky já sice nejedu ale moc si to užijte. Byla jsem v Radbuze na jednoluzkovem pokoji před 5ti lety a bylo to bomba a hlavně mám odsud 5 opravdu skvělých kamarádek, se kterými jsem i po těch letech téměř denně v kontaktu a moc ráda na lázně vzpomínám 😍

petulililinka
15. říj 2021

@rubesovak heled a nemáš zkušenost že by někdo snášel špatně ty gynekologický procedury? Mě strašně nepřirozeně od včera boli břicho a začínám spinit

eva121019
autor
15. říj 2021

@petulililinka dik, urcire budu radsi mezi holkama😉

eva121019
autor
15. říj 2021

@rubesovak to je super😍. Uz se balim a tesim🙂

rubesovak
15. říj 2021

@petulililinka to zkušenost nemám, všechny jsme to snášely bez problémů, akorát občas bolelo to vyplachovani raselinovych tamponu, ale to vždy jen přímo tam, jinak ne