Františkovy Lázně 17.10. 2021. Jede někdo?

eva121019
3. zář 2021

Ahoj, mam schvalene lazne a 17.10. Bych mela nastoupit. Chci se zeptat je tu nekdo, kdo jede ve stejnem terminu? Cetla jsem, ze hodne holek doporucuje ubytovani v hotelu Adler. Mam info ze i ubytovani v tourist pokoji, kde se skoro nic nepriplaci, je to ok. Jake mate zkusenosti kdo jste tam uz byli? Nahodou ma nekdo jeste slevovy poukaz do Adlera, co jsem cetla ve starsich diskuzich?

petulililinka
17. říj 2021

Čau holky. Tak už tady? 😉

eva121019
autor
17. říj 2021

@petulililinka tak jsme uz tady, jdem se domluvit na sesternu a pak se asi pujdem vybalit a nekde klidne kafe, jestli jsi pobliz

talucie
8. led 2022

Ahoj Holky. Dostala jsem od své lékařky doporučení na komplexní lékařskou péči do Františkových lázní. Chci se zeptat na informace ohledně objednání a ceny pokoje. Pokud chci být na pokoji sama. Našla jsem na stránkách ceník. Např. Hotel Pavlík vychází na cca 40tis ? Opravdu je taková cena pokud budu chtít být na pokoji sama ? Nikdy jsem v lázních nebyla vůbec nevím jak to vše funguje. Moc děkuji za odpověď a i za informace budu ráda.

eva121019
autor
8. led 2022

@talucie Ahoj, opravdu je ten priplatek tak vysoky. Jediny co muzes udelat, tak si vybrat levnejsi hotel. Ja byla ve Trech Ruzich, to je depandance Adlera, a bylo to uplne v pohode. Priplatek byl cca 14000. Pawlik je luxusnejsi hotel, ale me to takhle stacilo, ikdyz jsem se obavala toho jaky to bude

talucie
8. led 2022

@eva121019 moc děkuji za odpověď. Mohu se ještě zeptat jestli je i možnost mít dvojlůžko, kdyby za mnou na víkend přijel manžel?

eva121019
autor
3. bře 2022

@talucie jj urcite to jde a staci se domluvit i na miste, podle typu pokoje vam muzou na pokoj dat i pristylku pokud se tam vleze. Omlouvam se za pozdni odpoved